Praha - Budějovická: pískoviště

10731
13.7.11 21:18

Praha- Budějovická: pískoviště

ahoj holky pražačky,
neporadily byste mi na zítřek nějaké pískoviště v bezprostřední blízkosti metra Budějovická/případně Pankrác/?
mám tam dopoledne jednání a potřebuji zabavit ročního prcka - pískoviště zabírá :)
a pokud usne, tak zajít někam poblíž na kafe- to by se mi taky hodila rada, ale v nejhorším zajdeme do obchodního centra.
:think:
Jestli máte tip, prosím popis pro blbce, mám orientační smysl pro humor :roll: (smutný, ale je to tak)

Díky předem

har.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

xxZuzana
13.7.11 21:25

pískoviště neporadím, ale má se ochladit, takže stejně možná přivítáš variantu „pod střechou“ - přímo v nákupním centru Budějovická je úžasná herna Človíčkov. I kafe si tam dáš :-))

Vstup do toho obchoďáku je přímo u výstupu z metra, přes ulici je poliklinika, hned vedle je česká spořitelna.

• Nahlásit
  • Citovat
10731
13.7.11 21:39

xxZuzano - díky. človíčkov si nechám v záloze, ale tak hnusně být nemá, tka jsem moc nechtěla být celou dobu v nákupním centru :think:

btw- na co to máš metr? marně přemýšlím… :think: a zvědavost mi nedá se nezeptat.

har.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10797
13.7.11 21:51

http://www.detska-hriste.ds-soft.info/rubrika-krc

Doporučuju hned to první, to je od metra kousíček a je oplocené. To druhé je taky dobré a není daleko, ale je hodně veliké a navíc nejdou dovřít vrátka, takže jestli je prcek zdrhací, tak se naběháš :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
xxZuzana
13.7.11 22:18

hm, já mám nějaký metr? Upřímně řečeno - jsem asi exot, ale ani nevím, jak se metr dělá, kde se ukazuje a jen matně tuším, k čemu je :think:

• Nahlásit
  • Citovat
10731
13.7.11 22:30

Elik- díky moc!

xx Zuzana - ehmmm, hned pod názvem této diskuze je panel a na něm uplně vpravo si zapni Zobrazit podpisy
a hle? pod každým tvým příspěvkem je metr, který momentálně ukazuje 140w1d :) musela sis ho udělat sama, pochybuji, že by se administrátoři bavili tím, že by ti udělali metr :)
(jestli budou tvému prckovi tak za 1-2 měsíce dva roky, tak by to mohl být metr tvého twěhotenství :think: )

har.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
xxZuzana
13.7.11 23:46

:oops: klasika, visí to tam už dva roky, to jsem celá já. Díky za radu, zapnula jsem si podpisy a už jsem chytřejší.

Úplně jsem zapomněla, že jsem v návalu hormonů z otěhotnění cosi vytvořila - nevěděli jsme pohlaví prcka, nechávali jsme se překvapit - ta fotbalová mičuda byla z legrace, že se nám narodí malý fotbalista… no, Adélka má odřená kolena furt, takže asi to vyšlo.

• Nahlásit
  • Citovat
10731
14.7.11 00:25
:-D

vidíš, já si kolikrát říkám, proč nějaká maminka má čtyři podpisy- část evidentně ne moc aktuální a má to furt zapnuté, i když píše na jednu stránku třeba čtyřikrát- a třeba je to zrovna tvůj případ- má to sama vyplé a nevidí, jak ten její dlouhý podpis ostatní furt musí rolovat :)

a ajeste jednou díky za radu.
pa
har.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama