Prali jste jednorázové kalhotky do porodnice?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
900
23.7.13 12:26
@avm3 píše:
@martina0310 Já taky, ale tohle mě nenapadlo. Jinak na sebe novou věc nevypranou nevezmu, i když si vezmu třeba tričko v obalu nerozbalené, tak vyperu :)

Ja desinfikuju i novy boty :nevim:,rikam, jsem na tohle uchyl. :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5924
23.7.13 12:27

Neprala

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
33
23.7.13 12:27

Super, díky za reakce. Já právě peru všechno, než to vezmu na sebe, ale tady jsem si říkala, že to vyprání může nakonec být horší, protože vyvařovat a žehlit je nebudu.. Takže nejspíš zabalím neprané. :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11117
23.7.13 12:28
@BohunkaP píše:
Neprala… proč? 8o Byly v uzavřeném obalu z lékárny.Připadala bych si stejně potrhle, jako kdybych se pokoušela prát třeba menstruační vložky nebo jednorázové dětské plenky. :nevim:

no asi tak…
kalhotky byly v uzavrenem obalu a stejne do nich prijdou vlozky, tak nejak smysl prani nechapu :nevim:
po pouziti jsem vyahazovala, to me ani nepapadlo po pouziti prat, se priznam.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25221
23.7.13 12:37
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
31672
23.7.13 12:46

Mě je taky vůbec nenapadlo prát, měla jsem z DM, a byly balený jednotlivě :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8071
23.7.13 13:15

Neprala, pokud mají být jednorázové, měly by být podle mě sterilní.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1716
23.7.13 13:25

Ja jsem je neprala, ale jen proto, ze jsem je vyprat nestihla, jelikoz jsem porodila o tri tydny driv. Kdybych je mela doma, vyprala bych je. Pro me je to lepsi pocit.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4742
23.7.13 13:55
@adam75 píše:
Zakladatelka se ale ptá na praní před prvním použitím.

No, to mi došlo až po sléze :-D,
ale taky jsem neprala, „tam“ se mě dotýkaly jenom vložky…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15404
23.7.13 14:44

Neprala jsem

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10937
23.7.13 14:48

Neprala a ani mě to nenapadlo. Já měla každé kalhotky zabalené ještě zvlášť.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11370
23.7.13 16:26

@Ali-Ali mě to taky nenapadlo je potom prát… hned letěli do koše. Proto jsou to JEDNORÁZOVÉ kalhotky aby se po jednom použití vyhodily. :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3284
23.7.13 16:34

Neprala, vůůbec mě to ani nenapadlo :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
33
23.7.13 17:07

@mejdylko Já se neptala na praní po použití ale před! Je mi jasný, že po použití se z hlediska jednorázovosti běžně vyhazují… ale abych řekla pravdu, spousta známých, které víc krvácely, si je prala a používala dál na porodnické vložky i doma… vzhledem k ceně, to i chápu, v lékárně jsem platila 160 kč za pět ks, tak proč je případně nevyužít, že..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11370
23.7.13 17:14

@lorianna já vím, ale já reagovala na Ali-Ali a na to co se tady z toho strhlo. Ne na tebe. :D ale jinak k tobě, ne před jsem neprala (bála bych se, že se ta síťovina potrhá, když je to jen jednorázový a ani mě to nenapadlo :nevim:) a pak hned letěly do koše. :) a pak jsem měla svoje spoďáry, bylo to i pohodlnější a když se hodně zaserali, tak jsem je hned namočila a krev byla fuč. :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Original

  • (3.9) + 55 recenzí

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty