Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
Díky za názor. Já sama tomu také moc nevěřím…jenže kdyby to nefungovalo, tak myslím je toho plný internet. Zas tak levné to není.. A už jsou tady 3příspěvky, že to funguje…
V zahraničních diskuzích si to prý také chválí…
![]()
Moje kamarádka vegetariánka, jogínka a ekoložka se pro tuhle kuličku taky nadchla a zakoupila. A zjistila, že málo zašpiněné prádlo se vypere bez prášku i kuličky stejně jako bez prášku s kuličkou. Na zašpiněné prádlo prý dokonce i výrobce kuličky nějaký prášek doporučuje. A mimochodem nějaká - jakákoliv koule nebo balonek lehce napomůže lepšímu praní prádla - jistě všichni někdy viděli ve starých filmech, jak pradleny v potoce naklepávaly prádlo - stejný princip.
Ahoj, ja ji mam a spokojena nejsem. Pradlo je sice mekci,ale rozhodne moc dobre nepere…nicmene ji mam stale v pracce a pouzivam ji k eko pracim prostredkum
Ale znovu uz bych ji nekupovala.
jenom aby ti tak výborne neodpovídal sam výrobce nebo distribútor
![]()
haha, chapu, neni az zase takovy problem reagovat v tehle diskuzich ze?? Ono to urcite sype. A hlavne pozar na ty od konkurence!! ty totiz nefunguji. Asi to zacnu prodavat taky ![]()
Zuzo moc dik za tvuj prispevek
…ted jen premyslim, jaky baonek si pridat k prani, tyekoprostredky uz mam ![]()
no jiz vyse zminovany S8A mela jsem moznost v nem prat a popravde nebyla jsem nikterak spokojena a ani me nenadchl … pouzival ho pritel jeho tatinek amway nebo jak se to pise dela … takze temito vyrobky se to v jejich rodine jen hemzi jedine co mi prijde super je jar na nadobi …prasek kupuju jinde dovezou mi ho az domu kupuji z efektu a jsem spokojena …no jak komu co sedi .. ![]()
ahojte holky,tak tady ctu ty vase diskuze a docela by me zajimalo jak to opravdu funguje.tak jsem se mrkla na e-bay a tam vas ta kulicka i s postovnym vyjde cca 400 na ceske koruny.tak ja to radsi zkusim za tuhle cenu nez za tech 1400kc.pokud nekdo chcete odkaz tak se ozvete jo a je nova ta kulicka.neni pouzita ![]()
Zrovna vyšel článek v dtestu - doporučuji přečíst.V testech vyšlo, že prací koule a mýdlové ořechy nemají žádný prací účinek, respektive mají stejný jako čistá voda…A s ekologií to taky není žádná výhra, jsou totiž i prací koule, které znečistí vypouštěnou vodu víc než prací prášek…Ostatní jí znečistí skoro stejně…
ahoj dostala jsem kulicku k vanocum a opravdu pere a pradlo voni kdyz je mokre a je krasne mekke takze je super sousedky si ji chodi pujcovat stala 300kc. objednana z netu takze ani nemusite kupovat drahou doporucuji pa
před koupí koulí jsem byl skeptický, ale žena je koupila a opravdu fungují ![]()
Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli má někdo zkušenost s Ecoballs od Ecozone. Díky