Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
@TýnkaK píše:
taky
jj, už jsem si to našla. Tak to nekoupím. Díky ![]()
však si kupujte prací prášky, které vlastně u nás ani prášky nejsou-ale je to hlavně sůl a s trouchou té prací látky.
Podle rozborů není rozdíl mezi „českým“ a „zahraničním“ práškem na praní, jak se říkává, že třeba Persil z Německa je kvalitnější, než Persil co se prodává u nás. ![]()
jé, tady je někdo chytrej
Já klasické prací prášky ani nepoužívám, takže je mi celkem putna co obsahují ![]()
Děkuju moc taky jsem si ji chtěla koupit, ale neměla jsem odvahu
Jsem ráda za vaše zkušenosti děkuji ![]()