Prasklý kondom bez ejakulace, prášek po

Anonymní
21.6.21 19:23

Prasklá kondom bez ejakulace, prášek po

Ahoj/ Dobrý den, mám takový dotaz. Včera jsme s přítelem měli sex a práskl nám kondom. Zhruba uprostřed cele akce. V kondomu nebylo žádné sperma a přítel ještě nebyl ani na cestě se udělat. Každopádně víme od tzv. Kapsách lasky. Po domluvě a radě s lékarnicí, jsme usoudili, že bych si pro jistotu měla vzít prášek po. Ten jsem si dala (Nursola) včera večer. Myslíte si, že je stejně nějaká šance otěhotnět. Ja si sama myslím, že nikoli, ale kamarádka mě pořád stresuje a už mi z toho začíná hrabat. Chtěla bych upřímný názor a podporu. Nepotřebuji slyšet, ze pokud nejsem připravena, tal nemám sexovat. Dekuju moc

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
449
21.6.21 19:27

Šance je vždy, ale pravděpodobnost, že otehotnis je malá, klid :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5771
21.6.21 19:35

Kapsách lasky… co to je a kde to najdu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.6.21 19:35
@Umík píše: Šance je vždy, ale pravděpodobnost, že otehotnis je malá, klid :palec:

Vůbec nerozumím tem kapkám lásky. Někdo říká, že jsou neškodné a někdo ze zas ano. My jsme v kondomu žádné sperma neměli. A myslím si, že ani v kapsách lásky by sperma být nemělo. Byl to sex po ránu a přítel byl ještě před tím na záchodě.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.6.21 19:36
@DanielaD píše:
Kapsách lasky… co to je a kde to najdu?

Kapkách*

• Citovat
  • Nahlásit
203
21.6.21 19:40

Opravdu dost malá pravděpodobnost. Zkus na to co nejméně myslet :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
959
21.6.21 19:45

Bez ejakulace, s práškem po…Já si myslím že až tak plodná nebudeš.
Klid, podle mě je to skoro už nemožné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.6.21 19:48
@Banane18 píše:
Bez ejakulace, s práškem po…Já si myslím že až tak plodná nebudeš.
Klid, podle mě je to skoro už nemožné.

Taky si říkám, podle aplikace jsem měla ještě do ovulací tři dny (pět dnů po skončení MS), ale aplikaci se asi verit moc nedá. Necítila jsem, žádné příznaky ovulace a hlen už vůbec ne. Budu se snažit být v klidu

• Citovat
  • Nahlásit
959
21.6.21 19:59
@Anonymní píše:
Taky si říkám, podle aplikace jsem měla ještě do ovulací tři dny (pět dnů po skončení MS), ale aplikaci se asi verit moc nedá. Necítila jsem, žádné příznaky ovulace a hlen už vůbec ne. Budu se snažit být v klidu

Prášek si použila docela rychle takže za mě můžeš úplně v klidu spát :).
Ovulaci si taky neměla podle toho co říkáš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat