Prasklý kondom - podobná zkušenost?

Anonymní
18.3.17 18:47

Prasklý kondom - podobná zkušenost?

Během styku si přítel všiml, že praskl kondom a vyměnil hned za nový ještě (dlouho) před tím než ejakuloval. Bylo to 12 den cyklu. Ovulaci mám tak 16-17 den. Vím, že vždy je nějaká, i malinkatá, pravděpodobnost těhotenství. Říká se „stačí kapka…“ apod :D. Podle mě je v tomto případě na otěhotnění tak malá pravděpodobnost, že jsem si na 99% jistá, že se nic nestalo a jsem v klidu. „Tak se chci jen zeptat jestli nemá někdo podobnou zkušenost.“ Nepotřebuju jiná ponaučení jako vem si postinor… Jen zkušenosti. Přítel si i tak není jistý, snaží se být v mé přítomnosti v pohodě, ale já to na něm vidím.
Díky

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

3796
18.3.17 18:52
@Anonymní píše:
Během styku si přítel všiml, že praskl kondom a vyměnil hned za nový ještě (dlouho) před tím než ejakuloval. Bylo to 12 den cyklu. Ovulaci mám tak 16-17 den. Vím, že vždy je nějaká, i malinkatá, pravděpodobnost těhotenství. Říká se „stačí kapka…“ apod :D. Podle mě je v tomto případě na otěhotnění tak malá pravděpodobnost, že jsem si na 99% jistá, že se nic nestalo a jsem v klidu. „Tak se chci jen zeptat jestli nemá někdo podobnou zkušenost.“ Nepotřebuju jiná ponaučení jako vem si postinor… Jen zkušenosti. Přítel si i tak není jistý, snaží se být v mé přítomnosti v pohodě, ale já to na něm vidím.
Díky

Tak hlavně by měl vědět přítel. ;) :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.3.17 19:00
@Fofrník píše:
Tak hlavně by měl vědět přítel. ;) :D

Ano, taky on ví ;). Jenže taky ví, že se říká stačí kapka… Toho se právě bojí. Tak čekám na nějakou zkušenost, abych ho mohla uklidnit neboť zatím si našel prý jen to, kde většina, na jakýkoliv diskusích, píše o prckovi z kapky. :)

• Nahlásit
  • Citovat
3796
18.3.17 19:06
@Anonymní píše:
Ano, taky on ví ;). Jenže taky ví, že se říká stačí kapka… Toho se právě bojí. Tak čekám na nějakou zkušenost, abych ho mohla uklidnit neboť zatím si našel prý jen to, kde většina, na jakýkoliv diskusích, píše o prckovi z kapky. :)

Píšeš:„vyměnil hned za nový ještě (dlouho) před tím než ejakuloval.“ No tak pokud přítel má aspoň 15 let :mrgreen: :kytka: mělo by mu být jasné že kde nic není ani smrt nebere. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.3.17 19:10

S přítelem to děláme uz 4 roky bez kondomu, ze se udělá mimo a těhotná nejsem ani jsem nebyla :) tak myslím, ze tohle určitě neva. Taky nám Jednou prasknul když se udělal zrovna do mě a nic. Ale to je asi o náhodě no :think:

• Nahlásit
  • Citovat
20807
18.3.17 19:17

IMyslím, že šance je minimální. Nám praskl kondom několikrát, vždy jsme to zjistili, až po /ejakulace neprobíhala dovnitř/ a nikdy jsem neotěhotněla. Když jsme se o dítě začali snažit, povedlo se cca druhý cyklus a dvojčata, takže neplodní nejsme :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.3.17 19:18

@Fofrník Já vím :D. Je rozumný, ale oba máme spoustu jiných plánů a dítě neplánujeme. Chce mít jistotu, že se na 100% nic nestalo :). To je můj milovanej… :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
3796
18.3.17 19:33
@Anonymní píše:
@Fofrník Já vím :D. Je rozumný, ale oba máme spoustu jiných plánů a dítě neplánujeme. Chce mít jistotu, že se na 100% nic nestalo :). To je můj milovanej… :hug:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Tak pokud chce mít opravdu 100% jistotu tak vás asi čekají dlouhé večery při stolních společenských hrách (šachy, člověče nezlob se, prší, žolíky… je toho hodně). :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :kytka: :kytka:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21180
18.3.17 19:36
@Anonymní píše:
Ano, taky on ví ;). Jenže taky ví, že se říká stačí kapka… Toho se právě bojí. Tak čekám na nějakou zkušenost, abych ho mohla uklidnit neboť zatím si našel prý jen to, kde většina, na jakýkoliv diskusích, píše o prckovi z kapky. :)

A když ti někdo napíše svou zkušenost, že se nic nestalo, ty bude klidná? Bude to znamenat, že tobě se taky nestane, že kvůli tomu otěhotníš? Jestli je dítě v téhle chvíli průšvih, zařiď se podle toho. Zkušenosti ostatních jsou pro řešení té tvé situace naprosto nepodstatné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48275
18.3.17 19:44

Já bych neřešila cizí lidi, vždyt je to na nic. Důležité je jestli by možné těhotenství byl problém, pokud bych věděla že těhotenství teď být nesmí vzala bych si postinor, i ten den kdy to bylo je už v plodném období, pokud by případné těhotenství problém nebyl neřešila bych ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.3.17 19:56

Jedná taková nehoda běha u našich doma, velice oblíbená rodinná historka o tom, jak se má sestra vetrela neplánovaně na svět :lol: Pokud si chci být 100% jista, běžím pro postinor, můžeš hold být jeden z těch případů, kdy ta kapka stačila ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.3.17 20:32

Buď v klidu, ja neotěhotněla přes přerušovanou soulož po dobu 4 let. Jednou jsem měla blby pocit, že bych mohla otěhotnět tak jsme nasadili kondom. A ejhle… praskl. Všimli jsme si toho až po. I přes užití postinoru ( do 2h) jsem otěhotněla a máme 3 měsíčního chlapečka. A jak jsme neskutečně šťastní že se to stalo. Můj otec říká, že si zkrátka to misto na tom světě vybojoval a zasloužil si ho. :) Nic není 100% ochrana. Bohužel. Jedině nemít sex, ale kdo by to zvládl :P :mrgreen: :lol: :D :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16985
18.3.17 20:49
@Anonymní píše:
@Fofrník Já vím :D. Je rozumný, ale oba máme spoustu jiných plánů a dítě neplánujeme. Chce mít jistotu, že se na 100% nic nestalo :). To je můj milovanej… :hug:

tak ho ujisti… nebo co chces vlastne slyset? Adekvatni statisticky vzorek tady stejne nenasbiras. Jak vis, kdy mas ovulaci? Jak vis, kdy ji budes mit tento cyklus? Jak vis, ze v tobe nezustala ta uplne prvni kapka zadlouho pred ejakulaci?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16985
18.3.17 20:49

Anebo proste kaj pise @Luciecologne - „bud v klidu“ :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.3.17 21:02
@AniNevim píše:
tak ho ujisti… nebo co chces vlastne slyset? Adekvatni statisticky vzorek tady stejne nenasbiras. Jak vis, kdy mas ovulaci? Jak vis, kdy ji budes mit tento cyklus? Jak vis, ze v tobe nezustala ta uplne prvni kapka zadlouho pred ejakulaci?

Ten můj je prostě strašpytel. Nejde mi o statistiku, jen se zajímám o příběhy/zkušenosti jiných. Ovulaci mám pravidelnou a nejlépe to poznám na hlenu. A jo, možnost otěhotnění je. Zatím jsem naprosto klidná, znejistím až když se nedostaví ms… myslím si, že kdybych se strachvala, nechtěně bych si přivolala příznaky, které by nic neznamenali.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama