Zapomenutí antikoncepce v 1.týdnu

22
11.3.17 21:56

Zapomenutí antikoncepce v 1.týdnu

Ahoj holky :mavam: vim, že tohle téma je vcelku časté, ale stejně bych se taky chtěla zeptat. Včera večer jsem zapoměla užít pilulku (sedmou z platíčka) a všimla jsem si toho až dnes večer, když jsem si šla vzít dnešní pilulku, tak jsem si vzala za dnešek I za včerejšek (tak to psali v příbaláku) s přítelem jsem se milovali v týdnu a dneska než jsem to zjistila, ale nikdy to nedokončil ve mě (omlouvám se za tyhle podrobnosti :lol: ) a chci se poradit jestli mám plašit, nebo to snad bude vpořádku..? Postinor se mi nechce brát, vim že je to svinstvo a vše naruší… Ještě nikdy se mi předtím nestalo, že bych takhle zapoměla :( Děkuji za případnou radu nebo názor. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3698
11.3.17 23:45

@Abinim byla bych naprosto v klidu. Stalo se mi to několikrát a nic… :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22
12.3.17 05:57

@Dojcanis dobře, děkuji :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24412
12.3.17 08:00

Asi bych pro jistotu do konce tohohle platíčka používala i kondom.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.3.17 11:56

Mě se to stalo tohle platicko. První v neděli jsem vzala pozdě, déle než po 13 hodinách. Pondělní normalne. Úterý vubec a ve středu 2 najednou včas. Také se mi to stalo poprvé. V neděli večer a pondělí ráno jsme se milovali :zed: no, zítra čekám mesicky, tak doufám, že je všechno v pořádku :cert: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
22
15.3.17 15:34
@Anonymní píše:
Mě se to stalo tohle platicko. První v neděli jsem vzala pozdě, déle než po 13 hodinách. Pondělní normalne. Úterý vubec a ve středu 2 najednou včas. Také se mi to stalo poprvé. V neděli večer a pondělí ráno jsme se milovali :zed: no, zítra čekám mesicky, tak doufám, že je všechno v pořádku :cert: :lol:

Tak jak to dopadlo? :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.3.17 18:18
@Abinim píše:
Tak jak to dopadlo? :D

Dobře :palec: ale že to byly nervy :lol: co u tebe? Nebo ještě cekas? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
22
16.3.17 06:37
@Anonymní píše:
Dobře :palec: ale že to byly nervy :lol: co u tebe? Nebo ještě cekas? :lol:

Já musim ještě do 27. čekat :nevim: ale tak doufám, že to bude taky vpohodě :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama