Práskni na sebe špatnost

12747
25.11.20 16:59

práskni na sebe špatnost

Četla jsem teď zajímavou diskuzi ohledně prozrazení špatnosti na sebe… a hrozně se mi líbilo (resp rozesmálo mě) jedno přiznání, které mě inspirovalo k založení této diskuze… Myslím, že by to mohla být hezky veselá diskuze na odreagování.

Začnu tedy tím příspěvkem, který mě pobavil:

Vždycky, když mě v práci naštvou, tak ukradnu nějakou drobnost - už dva měsíce jsem nekupovala toaleták!

:lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
703
25.11.20 17:14

:lol: :lol: :lol: :palec: :potlesk: Tak teď jsem se upřímně zasmála. Doufám že sem někdo nepřijde moralizovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
703
25.11.20 17:17

Jinak co se týká práce, tak taky občas něco „přemístím z místa nepotřebného na místo potřebné“. A taky poté, co mi neprávem strhnou třeba prémie - tak si je vynahradím, že :mrgreen: :mrgreen:. Ale naštěstí to není často.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1081
25.11.20 17:18

@chs.jasmin no dobrý. Ale jakou špatnost prasknes na sebe? :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1819
25.11.20 17:18
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2061
25.11.20 17:20
@chs.jasmin píše:
Začnu tedy tím příspěvkem, který mě pobavil:
Vždycky, když mě v práci naštvou, tak ukradnu nějakou drobnost - už dva měsíce jsem nekupovala toaleták!

Kdysi (už je to cca 10 let), nám v práci pořád záhadně mizel toaleťák… vždycky se nafasovaly zásoby, a když si pak někdo potřeboval utřít zadek, tak najednou neměl čím… konečně jsem díky tomuto příspěvku pochopila, co za tím mohlo být :mrgreen:
Jinak teda když o tom uvažuju, tak mizel nejen toaleťák, ale i papírové utěrky a tekutá mýdla… no, ještě že už tam nedělám… stálo to tam za prd :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
116
25.11.20 17:21

:lol: :lol: Pobavilo. :lol:

Já jednou četla utrápenou diskuzi od holčiny, která jako dítě v obchodě mačkala mozzarelly. :lol: Měla z toho strašné výčitky, že jich spoustu znehodnotila. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29160
25.11.20 17:22

Dnes jsem snědla synovi brambové medvidky. Ty bez příchutě. Ale obal jsem rychle strčila do plastu, aby ho neviděl.

U nás je toaleťák v obřích rolích. Navíc bych to asi nepronesla bránou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8906
25.11.20 17:24

Kvalita pracovního toaleťáku je občas tak úděsná, že mám chuť si nosit vlastní, pěkně 4vrstvý. Jenže to by mi ho hned někdo lohnul :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.11.20 17:27

Mám jich víc. Třeba neumím být 100% věrná a byla bych schopná mít poměr i s mužem kamarádky kdyby byl můj typ :oops: :oops: :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
2061
25.11.20 17:30
@Anonymní píše:
Mám jich víc. Třeba neumím být 100% věrná a byla bych schopná mít poměr i s mužem kamarádky kdyby byl můj typ :oops: :oops: :oops:

Zlatí zloději toaleťáku… :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20227
25.11.20 17:32
@Russet píše:
Dnes jsem snědla synovi brambové medvidky. Ty bez příchutě. Ale obal jsem rychle strčila do plastu, aby ho neviděl.U nás je toaleťák v obřích rolích. Navíc bych to asi nepronesla bránou.

To dělá snad kazdy, ze obcas sezere neco sam a pak schova obal pred detma :mrgreen: ja cekam az usnou a pak zeru vecer, kdyz se nechci delit (hlavne ten mladší mi pak sezere uplne vsechno :mrgreen: ) nedavno sem prisla i chlapovi na to, ze přede mnou schovává pikao :lol: dal si ho do horní police kam nedosahnu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lalelale
25.11.20 17:33
@Moringa píše:
:mrgreen: :mrgreen:
  • Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.11.20 17:35
@Moringa píše:

No já vím, proto anonym, stydím se za to

• Citovat
  • Nahlásit
Lalelale
25.11.20 17:38

Kdysi dávno jsme v jedné práci měli takové firemní čokoládičky, jen pro klienty. Moje kolegyně je měla zamčené v šuplíku a byla to taková opravdu poctivá a velmi disciplinovaná žena, co by si na úkor firmy nevzala ani sklenici vody. A kdykoliv ji ve firmě opravdu hodně na*rali, tak vždycky otevřela šuplík a s odhodlaným výrazem mi jednu čokoládku nabídla :mrgreen: :mrgreen: cítila jsem se hrozně privilegovaně, nikomu jinému nedala

Příspěvek upraven 25.11.20 v 17:38

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat