Přepínání SIM karet

16
15.9.21 09:47

Přepínání SIM karet

Prosím, potřebuji poradit. Mám telefon Xiaomi Mi A2 Lite, je na 2 SIM karty. Nemohu přijít na to, jak přepínat SIM karty. Dostanu se podle návodu na zobrazení obou SIM karet, ale není tam dohledatelné, jak přepnout z jedné karty na druhou. Nevíte někdo? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1234
15.9.21 09:51

Tenhle telefon nemám, ale při volání se mě to automaticky ptá, jakou chci použít. Na příjem fungují obě pořád, data se zapínají v nastavení dat. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
15.9.21 10:01

Potřebuji právě rozlišit soukromé a služební volání, abych při vyúčtování nebyla překvapená. Při volání se mě to na nic neptá a právě potřebuji vědět, z jaké simky volám. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15255
15.9.21 10:14

V nastavení volání si nastavíš buď prioritní kartu a nebo možnost výběru při každém volání. A nebo je to u nastavení SIM. To samé je i pro SMS. Současně si můžeš dát jiný název pro každou SIM, aby se ti to lépe rozlišovalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9725
15.9.21 10:14

No na jiným Xiaomi se mě to vždycky před voláním a odesláním SMS ptá jakou SIM chci použít s měl jsem to takto na všech duálních telefonech. Data pak podle nastavení, která SIM se na to použije primárně. Leda zkusit projít nastavení, jestli tam není nastavená nějaká simkarta jako primární navolena pro všechny hovory a SMS, myslím, že jsem to tam taky viděl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
15.9.21 10:23

Děkuji moc, zkusím projít nastavení a snad se to podaří.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2844
15.9.21 11:11

Mám jiný telefon na dvě simky. Prostě přijímá hovory a sms z obou a když jdu volat/posílat tak mám vždy možnost zvolit z které. Jinak nic přepínat nemusím. V nastavení nastavím z které jdou data jednou na začátku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64549
15.9.21 11:54
@nebio píše:
Potřebuji právě rozlišit soukromé a služební volání, abych při vyúčtování nebyla překvapená. Při volání se mě to na nic neptá a právě potřebuji vědět, z jaké simky volám. :nevim:

V nastavení máš možnost preference..tzn volání z jedné, data z druhé atd.. taky to tak mám navoleno, jen je nutné to občas přepnout, když volám soukromne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
15.9.21 12:11

Děkuji za odpovědi. Nastavila jsem si to tak, že se mě to při každém volání a sms ptá, z jaké simky to chci. Volám často jak soukromě, tak služebně. Škoda, že na to není nějaká ikonka na ploše, to by bylo super :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat