Mobil na splátky

Anonymní
5.9.21 11:17

Mobil na splátky

Ahojky holky i kluci! Chci se zeptat zda máte někdo zkušenost s mobilem na splátky od homecredit-cofidis. Bojím se aby se něco nestalo nebo tak.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5.9.21 11:18

Nekupuj si mobil na splátky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15253
5.9.21 11:22

Na spotřební věci si našetři. Kupovat mobil na splátky je nesmysl. Pokud ho potřebuješ akutně, kup si tlačítkový za 500. Účel to splní taky. Ale spíš tipují, že v záměru je nejnovější iPhone za desítky tisíc :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12001
5.9.21 11:23

Když budeš splácet, tak se nic nestane.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8811
5.9.21 11:36
@Anonymní píše:
Ahojky holky i kluci! Chci se zeptat zda máte někdo zkušenost s mobilem na splátky od homecredit-cofidis. Bojím se aby se něco nestalo nebo tak.

Nekupuj si mobil na splátky. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4708
5.9.21 11:37

Já jsem jednou měla mobil na splátky, těsně po vysoký. Ale v rámci paušálu od operátora. Nic jsem nepřeplatila. Cofidis nevim, jak funguje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25376
5.9.21 11:40

Na splátky se berou věci, které nezbytně potřebuju k životu a těch je skutečně minimum. Pro mě je to pračka a lednička. Bez toho doma být nemůžeme. Mobil to prostě není. Dá se sehnat dočasně mobil do 1000Kč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34458
5.9.21 11:56
@Anonymní píše:
Ahojky holky i kluci! Chci se zeptat zda máte někdo zkušenost s mobilem na splátky od homecredit-cofidis. Bojím se aby se něco nestalo nebo tak.

Ne. Mobil si kupuju takový, na který mám. A když se starý rozbije. Zase trapná reklama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4291
5.9.21 12:00

Nekupovala bych mobil na splatky, je to vec zbytna, nepotrebuju ten nejdrazsi model a operatori casto nabizeji telefony s podpisem smlouvy na 2 roky. Ne vsechny modely, ale vybrat se da. A co bych fakt nedoporucovala je pujcka od nebankovnich spolecnosti. To bych si radeji vytahla penize z kreditky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17265
5.9.21 12:23

Ne a když už udělala bych to v rámci nějakyho paušálu od operátora, tam bys neměla nic přeplatit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1617
5.9.21 12:32

O jaký mobil ti jde? Dá se sehnat i levnější, odkládej si každý měsíc cenu případné splátky a na mobil si našetři.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2057
5.9.21 12:36
@Anonymní píše:

A co by se stalo? Pokud budeš platit jak máš, nebudeš v prodlení ze splátky tak. Jinak jo, měla jsem telefon na splátky, rozbila jsem si svůj v práci zrovna v době kdy jsme se stěhovali, platili dva byty, auto. Takže takhle možnost pro mě byla lepší, vyšlo mě to tehda na 350kc měsíčně, posléze po stěhování a vše jsem ho předčasně splatila.
Jinak za mě je jedno jestli platíš telefon operátorovi měsíčně k paušálu ( t-mobile má většinou dražší telefony, jinak by na tom nevydělali, že) a nebo nějaké úvěrové společnosti, já tehda brala bez úroků takže jsem nepreplatila skoro nic :-).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1466
5.9.21 12:49

Si našetři a kup za hotové.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54574
5.9.21 13:19

To mi příjde zbytečná akce. Chvilku šetři nebo kup levnější. Ale nic si nepůjčovat.
Kupovala jsem teď ve čtvrtek dceři za 5 tis. mobil. A to protože bude nově muset dojíždět jinam dočasně do školy a starý ji blbnul. Ať jsme v kontaktu, kdyby potřebovala.
Těch 5 tis. je všeobecně limit, který jsem ochotná za mobil dát i pro sebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16114
5.9.21 13:19

Co by se mělo stát? Jen musíš pravidelně splácet… 8) Home credit i cofidis, jsou prověřené a známé společnosti, žádní podvodníci…zkušenost mám s oběma a žádný problém, měla jsem televizi i mobil na splátky, vše jsem doplatila a v pohodě…telefon jsem dokonce splatila předčasně tenkrát, pač jsem získala větší částku peněz a nechtělo se mi myslet na splátky každý měsíc a žádný problém taky nenastal. Samozřejmě něco přeplatíš, to tak je, na tomhle principu ty společnosti fungují…zase ale nikomu nic nenutí, je to na tobě jestli dát najednou větší částku, nebo postupně menší. Každý, co mu víc vyhovuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat