Přepojení elektroměru na dvoutarifní odběr

Anonymní
31.3.21 15:35

Přepojení elektroměru na dvoutarifní odběr

Máme v nájemním bytě nárok na dvoutarifní elektřinu. Mělo to probíhat tak, že firma, u které máme odběr, dá žádost distribuci(v našem kraji e-on) a ta přepojí elektroměr.
První problém nastal, že společnosti trvalo dva měsíce, než byla vůbec elektřina přepsána z původního odběratele a ještě se to řešilo až po mé urgenci.
Mezitím jsem víceméně náhodně zjistila, že elektroměr stále není přepojen s tím, že e-on tvrdí něco o chybě. Takže se údajně snažili přepojit, ale nešlo to a nějak se neobtěžovali nás kontaktovat a dát nám montážní protokol o neúspěšném přepojení.
Vzhledem k tomu, že žádost o přepojení podávala firma, od které pobírá eleketřinu, urgovali-údajně, oni.
Brzy uběhne třetí týden od urgence a já od listopadu, kdy proběhla žádost, nemáme stále elektroměr přepojený.
Setkal jste se s tím někdo? Mají na to nějakou lhůtu, pomůže stížnost.
S e-onem mám už jednu dost problematickou zkušenost. Svým způsobem je štěstí, že díky situaci s karanténou a zavřenými obchody, v tom bytě nikdo nebydlí. Když si vezmu, že by se topilo v zimě jednotarifem…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
101
31.3.21 16:26

Nejlepsi je zavolat rovnou na infolinku eon a tam se s nima domluvit(ted uz je to myslim eg. d). Muzete mit spatne vydratovani, chybu v revizi, nebo cokoliv. Ale dulezite je s nima komunikovat. Pokud budes vedet cislo odberneho mista, tak ti tam hmed reknou, kde je problem. A rovnou ti i precte, co tam technik napsal do te zpravy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat