Přetáčení v korbičce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
KamaKama
Povídálka 32 příspěvků 27.05.19 21:21
Přetáčení v korbičce

Zdravím, chtěla bych se zeptat, jak jste řešily, když vám dítko začalo divočit v korbičce ale do sporťáku to ještě nešlo, kvůli sezení?? Male je 7 měsíců ale ještě nesedí, takže do sporťáku dávat nechci. V korbičce se ale furt přetaci a chce koukat ???? kolikrát mám strach, že vypadne…Jak jste řešily?? Díky za odpověď

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
unuděná
Echt Kelišová 7875 příspěvků 27.05.19 21:25

Dcerka jezdila od cca 3m nonstop na brise.,pokud zrovna nespala. Nesla udrzet jinak :nevim: dala.jsem vzdy pryc strisku a drzela ji za zadek :mrgreen:

Leo44
Kecalka 217 příspěvků 27.05.19 21:26

Malou jsem dávala na bříško, v 7 měsíci už seděla tak byl sporťák. Ale do 7 měsíce jsem otočila na bříško a koukala přední síťkou.

ugluk
Hvězda diskuse 46778 příspěvků 27.05.19 21:26

Jezdila na břiše. Ale když už si začala stoupat a vystupovat za jízdy (ještě neseděla), tak holt sporťák do úplného lehu a připoutat.

stinga
Kelišová 7413 příspěvků 27.05.19 21:27

@KamaKama já přendala taky v 7 měsících do sporťáku, protože nejen se přetáčela, ale začala vylézat :zed:
ale už i seděla sama, ale beztak v tom sporťáku byla tak nějak našikmo a pořád sjížděla dolů, a to je poměrně velká
až trochu povyrostla, tak už jí sporťák byl akorát

chaela
Ukecaná baba ;) 2270 příspěvků 2 inzeráty 27.05.19 21:31

Já jsem to řešila kšírama. Oba kluci dlouho jezdili v kleče, ve stoje, dělali různý blbiny, i na šipku dolů došlo, ale kšíry je spolehlivě udržely. Do sporťáku šli až když uměli nějakou dobu sedět. Čili jeden v asi 11 m a druhej kolem 8 m. Rozhodně bych dítě, které se chce hýbat, nepoutala do lehu do sporťáku.

Veru1987
Ukecaná baba ;) 1440 příspěvků 27.05.19 21:49

Ja dala do pololehu v 7m do sportaku. Dcera sedela az v 10m. Ale ona musela videt okolo. V polosedu, spise pololeh ji to stacilo

nozu
Extra třída :D 12518 příspěvků 27.05.19 21:58

Řešila jsem to u obou dětí kšírami a děti jezdily na břiše. Párkrát se pokusila vystoupit předem :mrgreen: bez připoutání bych neriskovala.

Jana206
Nadpozemská drbna 27551 příspěvků 27.05.19 22:05

Já jsem poutala v korbicce ksirami uz od 4 měsíců. Mela jsem zrychlene deti, v peti/ šesti mesicich se některé samy posadily, presto se nedoporucuje sedet delší dobu. Takže ksiry, bricho, snaha o klek, sportak později.

Elessa
Kecalka 225 příspěvků 3 inzeráty 27.05.19 22:08

Nas prcek jezdil v korbicce na brise, kdyz se sam pretocil. Kdyz v ni zacal zkouset perovat na kolinkach, dostal ksiry :D Do sportaku do polosedu s podlozenyma nozkama sel az v roce. Ale my jsme meli sportak driv zakazany z rehabky.

Aduš8
Závislačka 4951 příspěvků 27.05.19 22:15

My jsme malého dali do sporťáku v půl roce, jezdil téměř vleže, viděl okolo a byl spokojený. Sedět sám uměl až v devíti měsících, kdy už obcházel delší dobu nábytek.

Jahudka82
Závislačka 2813 příspěvků 5 inzerátů 27.05.19 22:26

Taky jsem mela ksiry a kocar s odklapeci casti střechy a tesila se, jak budu malou vozit od jara na brise (kluk na brise byt nechtel, navic mu bylo 6-9 mes. akorát v zime, takze kdyz se vztekal v hlubokym ze nevidel, sel do sportáku taky v 7-8 mes.,s fusakem a do pololehu a byl klid) - Gesslein s vloznou taskou, ale ta jak je nizsi nez klasicka korba, tak se mi z ni tuplem snazila katapultovat a ksiry ji akorat nastvaly, s tou taskou ani neslo moc prizvednout zada, tak kdyz jsme se vyhrabali z nestovic, po a pri kterych nesměla na slunicko a byla v kočárku pekne schovaná, taska sla pryc, ksiry taky - ty tu asi jeste nekde mam, kdyby nekdo chtel - a slecna do pololehu do sportaku a bylo… chvili jezdila čelem ke mně, pak uz u kocaru zacalo zlobit predni kolecko a bouda, byl starsi, takze se z nej stal uspavaci kocar na doma a koupili jsme „lehky polozavodni“ echt sportak Thule Glide, tam uz sedi po smeru, ale to uz sedela i sama, to ji bylo 9 mesicu. A diky popruhu jde polohovat do prakticky jakehokoliv sklonu, vidi pekne a celkem v nem vydrzi i ted ve 20 mes.

Ju21na
Kecalka 431 příspěvků 27.05.19 22:56

Asi mě tu ukamenujete, ale dávala jsem kšíry. Syn dřív stál, než seděl, takže ve sporťáku jezdit nemohl. Bylo léto a jezdila jsem se staženou boudičkou a stojícím dítětem :) Lidé tedy občas koukali divně, ale bylo to mnohem bezpečnější, než mít boudu vytaženou.

ugluk
Hvězda diskuse 46778 příspěvků 27.05.19 23:08

Mně přišlo, že jak tam nebyla ta korba, dítě mělo i vleže ze sporťáku mnohem lepší výhled a bylo spokojený. Na druhou stranu ono tam většinou spalo a když nebylo rušeno vlastní touhou vystupovat… rozhodně jsem nevozila vleže přikurtovaný řvoucí mimino, který bych násilně nutila do jiný pozice. Z kšírů hodně navolno mám asi fóbii z hlubokého dětství, když s nima brácha vyskočil ven a kočár převážil na sebe.

tulipán
Závislačka 4450 příspěvků 28.05.19 03:59

@KamaKama Prvni jezdil na brise (spise klecel), byl prikurtovany, slozena bouda a bud jezdil pozadu nebo koukal po smeru. Snad od 3mesicu. Strasne ho to bavilo, drzel se okraje a hezky posiloval. Mladsi take, ale sedl si az mnohem pozdeji, takze kdyz se v deseti mesicich nevesel (kdyz usnul mel moc pokrcene nozicky, bala jsem se, ze budou pak bolet) fakt byl strasne dlouhej, tak jezdil vleze v uplne rovine pres mesic ve sportaku a to ho fakt nebavilo, to bylo desny, ale vydrzeli jsme az do sedu a pak uz byla pohodicka.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama