Přídavky na dítě zpětně

1005
25.11.11 09:15

Přídavky na dítě zpětně

Ahojky maminky,nevíte někdo jestli se dají přídavky na dítě vyplatit zpětně?Normálně jsem přídavky na dítě dostávala,do konce září měli být podaný papíry.Jenže přítel jezdí pracovně pryč a doma bývá jen na víkendy a jelikož byl dřív OSVČ tak se to vyřizování potom týkalo hlavně ho.Takže jsme nestihli do daného termínu papíry odevzdat a tak jsem bez přídavku. :,( Chci se zeptat jestli máte s tím taky nějaké zkušenosti,kdy je možné o přídavky znovu žádat a zda jsou vypláceny i zpětně.Děkuji za rady :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
zichisek
25.11.11 09:19

Mě bylo řečeno, že se dají vyplatit zpětně to jedno čtvrtletí, takže by to u vás neměl být problém…

• Citovat
  • Nahlásit
1005
25.11.11 09:28

Jé děkuji za info.To se mi ulevilo. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1156
25.11.11 10:35

Mně dokonce paní na sociálce řekla, že zpětně 1 rok. Dříve to prý byly roky 3 ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1005
25.11.11 10:39

Tak to jsem zvědavá co řeknou nám :) Jsou tam vždycky tak příjemní :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1114
28.11.11 11:55

ahoj holky,dostaly jste přídavky na děti teď v listopadu?já bohužel ne a nevím včem je problém

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1005
28.11.11 12:05
mila2113 píše:
ahoj holky,dostaly jste přídavky na děti teď v listopadu?já bohužel ne a nevím včem je problém

Já právě taky ne ale u nás to bylo kvůli tomu,že jsme si je v září nestihly vyřídit.Čekáme na nové čtvrtletí,ať si o ně můžeme znovu zažádat. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1114
28.11.11 12:07
Agi20 píše:
mila2113 píše:
Já právě taky ne ale u nás to bylo kvůli tomu,že jsme si je v září nestihly vyřídit.Čekáme na nové čtvrtletí,ať si o ně můžeme znovu zažádat. :)

já žádost odevzdala v čas ale zatím nic..Nemyslím jen peníze ale ani žádné vyjádření zda na ně mám či nemám nárok :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1005
28.11.11 12:15

Já myslím,že dorazí v prosince i s těmi za listopad.A jestli ne tak tam asi brnkni.Já to tak měla s příspěvkem+přídavkem na dítě.Akorád,že mi došli asi o týden později.Třeba to tak u tebe bude s přídavkem. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Luciusverus
30.11.11 22:46

přídavek na dítě

Dobrý den,v pondělí jsem byla vyřídit přídavky na malého s tím,že mi vyplatí i 3měsíce zpět.Chtěla jsem se zeptat kdy Vám přibližně po vyřízení přídavků přišly penízky na účet.Moc Vám děkuji za odpovědi :) :) :)

• Citovat
  • Nahlásit
1114
1.12.11 07:22
Luciusverus píše:
Dobrý den,v pondělí jsem byla vyřídit přídavky na malého s tím,že mi vyplatí i 3měsíce zpět.Chtěla jsem se zeptat kdy Vám přibližně po vyřízení přídavků přišly penízky na účet.Moc Vám děkuji za odpovědi :) :) :)

Já žádala týden před koncem října.Paní mě ujištovala že přídavky dostanu normálně v termínu kdy chodí rodičák..Bohužel my nic nedošlo tak uvidíme tento měsíc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17124
4.12.11 21:34

Mám taky dotaz,už si to totiž nepamatuji-přídavky nepobírám už asi 7let.A ted jsem o ně opět zažádala v půlce listopadu,s tím že mi to vyplatí zpětně od října.Tak mě docela zajímá ,kolik času mají na vyřízení a jestli posílají dopis ohledně schválení ,nebo prostě jen přijdou nebo nepřijdou peníze :think: A jestli někdo netušíte,jestli je možné,že by v případě schválení,dorazili už ted v prosinci?když jsem žádala v půlce listopadu :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Luciusverus
4.12.11 22:31

Ahojky :mavam: ,je zajímavé,že od října,protože se vyplácí 3 měsíce zpětně (tak jsem si i já žádala).Dopis by měl přijít a potom penízky na účet ke konci prosince (teda pokud to schválí). :)

• Citovat
  • Nahlásit
17124
4.12.11 22:36

No od října je to kvuli tomu,že pokud bych chtěla tedy třeba i září-musela bych dokládat příjem za rok 2009.Já doložila příjem za rok 2010 a tudíž se to vztahuje na období od 1.října 2011.Tedy jestli to dobře chápu :jazyk: Tak myslíš,že v případě schválení by to do konce prosince stihli poslat?No to by bylo skvělé 8o :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Luciusverus
5.12.11 11:56

Aha. Určitě to přijde do těch vánoc,protože pak jsou svátky a nebo jeste po vánocich,ale četla jsem,že to chodí stejně jako mateřská,tak uvidíme :-)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat