Přihlásilo se mi málo věřitelů

Anonymní
12.9.20 09:24

Přihlásilo se mi málo věřitelů

Holky potřebovala bych radu.. Přihlásily se mi jen dva věřitele.. Mám i tak šanci že mi to soud schválí nebo mi to rovno zamítne pro málo přihlášených věřitelů…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4286
12.9.20 09:27

Insolvence asi že? Ono taky záleží jaké jsou tam částku u těch věřitelů…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.9.20 09:32

@Veru1987 ano insolvence… Nebudou to nějak extra závratné částky… Max 20000 u jedné u druhé možná méně…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.9.20 09:34

@Veru1987 čekala jsem že se jich přihlásí daleko více celkové asi mě dluhy budou ve výši 200 000… :/ měla jsem toho více

• Citovat
  • Nahlásit
5269
12.9.20 09:46

A ve vašem prvotním návrhu jste je měla všechny vypsané? Pokud ano a nepřihlásili se, tak je to jejich boj a o peníze přijdou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
560
12.9.20 10:56

A jak víte, kdo se přihlásil? Jestli podle justice, tak tomu bych nevěřila. Není to tam hned zverejněné. Takže toho bude víc ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.9.20 11:02

@Cenarius pomáhali mi to sepisovat na charitě.. Nechtěli všechny dluhy pouze tam podmínka byla min. Mít tři exekuce.. Já tomu moc nerozumím… Vypisovala tam že všech jen tři exekuce…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.9.20 11:03

@BarušKAhap aha jj podle justice lhůta na přihlášení skončila a jsou tam jen dva..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.9.20 13:49

Dva věřitelé jsou minimum, takže je splněná podmínka insolvence. Ale jak se psalo výše, může tam být prodlení ve zveřejnění, takže mohou přibýt další dluhy

• Citovat
  • Nahlásit
273
12.9.20 14:28
@Anonymní píše:
@Cenarius pomáhali mi to sepisovat na charitě.. Nechtěli všechny dluhy pouze tam podmínka byla min. Mít tři exekuce.. Já tomu moc nerozumím… Vypisovala tam že všech jen tři exekuce…

Ostatní dluhy by si měli dohledat přez soud tam mají všechny pohledávky na tvoje jméno a pak kdo se nepřihlásí má smůlu…jinak víš že to můžeš řešit s právníkem a zaplatit mu z insolvence pak za návrh? Nemusíš právníka platit hned, je to nové a myslím že lepší jít k někomu kdo tomu opravdu rozumí a pohybuje se v tom…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.9.20 17:52
@Anonymní píše:
Dva věřitelé jsou minimum, takže je splněná podmínka insolvence. Ale jak se psalo výše, může tam být prodlení ve zveřejnění, takže mohou přibýt další dluhy

Jee tak to jsi mě potěšila už jsem to viděla bledě… Nevadí jsem ráda že mám šanci si to dát vše do pořádku.. A nevíš prosím jak cca trvá než to schválí nebo neschváli soud? To je asi hodně individuální že..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.9.20 17:52

@Meleys děkuji za radu.. :)

• Citovat
  • Nahlásit
273
12.9.20 18:08
@Anonymní píše:
Jee tak to jsi mě potěšila už jsem to viděla bledě… Nevadí jsem ráda že mám šanci si to dát vše do pořádku.. A nevíš prosím jak cca trvá než to schválí nebo neschváli soud? To je asi hodně individuální že..

Trvá to tři měsíce…než soud rozhodne, každý by to měl mít stejné, stejný postup

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1464
12.9.20 18:14
@Anonymní píše:
Jee tak to jsi mě potěšila už jsem to viděla bledě… Nevadí jsem ráda že mám šanci si to dát vše do pořádku.. A nevíš prosím jak cca trvá než to schválí nebo neschváli soud? To je asi hodně individuální že..

Dva stačí a ostatní mají smůlu, pokud se přihlásit nestihli, takže se spíš raduj. Ale pokud jde o běžné věřitele - lichváře, energetika, telefon apod. a máš tam i exekuce, je dost nepravděpodobné, že by se nepřihlásili, protože mají počítačové programy na hlídání insolvence. Takže je opravdu možné, že to akorát na soudě ještě nestihli zadat do rejstříku. Jinak správce má teď 30 dní na provedení přezkumu pohledávek a předložení zprávy o oddlužení soudu, ten ji pak zveřejní a čeká se 7 dní na námitky a pak soud rozhodne. Takže počítejte 2-3 měsíce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.9.20 19:39

@jezz1e a objeví se to ještě v sistemu myslím v té jusici i když opožděně? Nebo už tam uvidím jen ty dva a zbytek se dozvím po tom… Jinak děkuji za odpovědi

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama