Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
@Mayassa píše:
Ahoj holky, za 14 dní jdeme s malou (8m)na Bexero. Každý tvrdí, že toto očkováni je vždy s reakci, tak hned je dobré dát panadol baby sirup. Mám známe, kteří jsou dost na alternativní medicínu a říkali, že přikládáni mokrého studeného kapesniku na misto vpichu hned po očkováni tu horkost vytáhne, nedostane se do těla a dite nedostane horečku. Máte některá zkušenosti?
Děkuju😊
jakpak by tito alternativci řešili případnou horečku…???,
@KKK85 píše:
jakpak by tito alternativci řešili případnou horečku…???,
Zabalama no….maji 3 deti, 10,8,6let, decka nikdy nemely atb, vsechno řeší přírodně, kdyz je horečka delaji zabaly….ja jsem teda male taky jeste nikdy zadny lék nedala, ale nebyla potreba🤞všechna očkováni snáší uplne bez příznaků, ani teplota nic, tak me jen zajímaly zkušenosti s bexerem
@Mayassa píše:
Zabalama no….maji 3 deti, 10,8,6let, decka nikdy nemely atb, vsechno řeší přírodně, kdyz je horečka delaji zabaly….ja jsem teda male taky jeste nikdy zadny lék nedala, ale nebyla potreba🤞všechna očkováni snáší uplne bez příznaků, ani teplota nic, tak me jen zajímaly zkušenosti s bexerem
Já dávám když už je teplota u dcery na 38,3…to už dávám léky na snížení teploty.
Nase ditko teda do nejakyho roka melo vzdycky po ockovani zvysenou teplotu a po kazdem ockovani v miste vpichu boulicku…jediny co jsem davala tak chladivy naplasti daji se objednat na netu…brala jsem je sebou vzdycky ☺️