"Příliš dlouhá" pracovní doba

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Jennifer99
18.2.19 22:33

"Příliš dlouhá" pracovní doba

Ahojky. Asi si chci jen postesknout, nevím, co vlastně chci čist za názory :nevim: :nevim:
Před MD jsem měla práci v Jednotě, 6h/ denně. Ne, že bych nic lepšího nechtěla, ale prostě jsem jako absolventka nikde neuspěla. Pracovala jsem rok a půl a pak jsem otěhotněla :dance: :srdce: měla jsem tam minimální mzdu, ale našetřila jsem si a odstěhovala se s přítelem.
Ale ted po MD mám práci kde dojíždím půl hodiny. Vstávám v 5, malou do školky o půl 7 a jedu do práce kde jsem do 15:30 a doma jsem v 16h. Ideální směny, řekly byste.
Asi je to tím, že je brzy tma, ale je to hrozný, fakt. Jestě jak je malá doma, nemůžu se dočkat, připadá mi to nekonečné a pak že jsem s ní strašně málo, jen 4 hodiny a pak už spí :? :srdce: připadá mi že ten život strašně rychle utíká a hlavně v práci kde jsem 3/4 aktivního života denně. :roll: je mi z toho smutno…někdy mám vše hotovo a stejně tam musím být i 3 a čučet do PC hodiny ať „nasbírám“ čas :nevim: taky vám to připadá tak nekonečné a zdlouhavé??
Uvažovala jsem o podnikání, že bych si otevřela trafiku, ale problém je že u nás je toho už strašně moc :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7588
18.2.19 22:37

Nevíš co jsou dlouhé směny… já dělám 6-21… neee každý den, ale min. jednou týdně někdy 2×… jak to je naplánované. pak další kratší 12-21…apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2922
18.2.19 22:40

pro mě je i 6 hodin moc. Takže chápu že 8 se ty zdá málo a upřímně nikdy je nechci dělat. Dělala jsem a stačilo. Teď mám 6 jako svobodná a plánuji i do budoucna až budou dětí nejvíc 6 hod

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5858
18.2.19 22:42

Naštěstí 3 hodiny čučíš do počítače. Holka já zažila desítky, kde nebyl čas ani na jídlo, jaký byl frmol…Jsou i horší případy -věř mi..... :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19533
18.2.19 22:43

Před ppm jsem byla v práci-jen v práci i 11-12hodin (uzávěrky, termíny) a jiné dny 8-9 a nikdy jsem nesedela jen tak. Měla jsem toho v práci dost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.2.19 22:44

Já pracuji z domu, ale z minulé práce jsem se dostávala domů v 7 večer a nedávala jsem to, život totálně na ho*no

• Citovat
  • Nahlásit
463
18.2.19 22:47

Moje pracovní doba je od 9 do 17:30. Když jsou mzdy, chodíme domů třeba kolem 22:00. Cesta trvá hodinu. Co bych dala za to, být doma už v 16 hodin :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
406
18.2.19 22:49

Zakladatelko rozumím ti naprosto přesně. Též mi přijde čas v práci marný a stýská se mi po dětech. Řešením je zkrácený úvazek, mně naštěstí zaměstnavatel vyšel vstříc a nemusela jsem měnit práci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31473
18.2.19 23:03

Chápu tě, ale moc jiné řešení než zkrácený úvazek nebo aspoň dostatek dovolené není. Nebo teda případně práce z domu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1497
18.2.19 23:06

podnikáním v trafice by sis teda moc nepomohla,každý pořádná trafika má otevřeno už v pět,aby si lidi,co chodí na šestou,mohli koupit noviny a když otevřeš v devět a zavřeš ve tři,moc toho nevyděláš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4596
18.2.19 23:32

Z domu odjedu v 8 rano, prijedu v 10 vecer. Delam obdobu kratky / dlouhy, myslim si, ze nemas tak strasnou praci. Kdyz ti to vadi, tak si najdi jinou ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23427
18.2.19 23:35

chápu že se ti to nelíbí, no jsou horší pracovní doby v létě bude líp

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5874
18.2.19 23:54

Mě to štve teď, jak se začalo oteplovat. Hlavně poprvé v životě dělám od pondělí do pátku. Dřív jsem dělala krátký, dlouhý. Náš je zvyklí být od jara do podzimu celý den venku na zahradě. Domů jen vyspat. Teď než přijdeme domů, jsou 4, v sedm ho už musím vykoupat, jelikož ráno zas vstávačka do školky. Neumím si představit, jak ho budu zahánět, až bude vedro na koupání. To mě bude štvát nejvíc. Jediné co je plus, že můžu 2× v týdnu končit ve 12, popřípadě si i nadělat a vzít si jeden den volna. Dovolená nárok až v květnu. Plus je, že mě práce baví a naplňuje. Ale říkám to pořád, že bych pracovala nejraději jen v zimě :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Verun83
19.2.19 07:12

Hele, jaky si to udelas, takovy to budes mit. Mas dite, tudiz narok na zkraceny uvazek. Jestli zvladas svou praci a zbyde ti cas, zkusila bych to poresit se zam, treba ti vyjde vstric a dobu ti zkrati. Ja si vzala na 7h denne a zjistuji, ze ten frmol a kolotoc nedavam. Cestuji 45min tam a 45min zpet. Byla jsem rozhodnuta dat vypoved, ale chteji me, takze jsme se domluvili na polovicni uvazek. Dokud budou deti male, tak chci mit vic casu …

• Citovat
  • Nahlásit
4467
19.2.19 07:50

Ja to chapu, i kdyz teda mit hotovo a koukat do monitoru neznam, vetsinou sotva stiham. Mam kratsi uvazek a ruzne dlouhe sluzby, zaridila jsem si to tak hned po prvnim synovi a vyhovuje mi to i ted, kdy jsou uz velci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat