Primark Praha fronta

27.8.21 10:33

Primark Praha fronta

Ahoj,

kdo jste byl teď v Praze v Primarku, je tam ještě fronta? Na jak dlouho? Chtěla bych tam vyrazit nějakou sobotu.

Prosím komentáře k věci, názory na Primark a fast fashion si prosím nechte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2940
27.8.21 11:14

Ráno cca do 10 fronta nebejvá… ale asi jen v týdnu, v sobotu jsem tam nebyla. Šla jsem tam v úterý cca v 9:45, náhodou jsem šla kolem, fronta nebyla, tak jsem tam vlezla, a kamarádka ve čtvrtek v cca 10 a prošly jsme obe normálně. Ale bylo tam už hodně plno. O víkendu tipuji, že to bude spis horší než lepší. Ale pozor, před otvirackou prý taky bývá fronta, ze lidi čekaj, až se to otevře :P :P :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
92
27.8.21 11:37

Šla jsem včera okolo v cca 10:30 a byla cca 8 m dlouhá fronta 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2362
27.8.21 11:40

Ja tam byla v nedeli odpoledne a zadna fronta nebyla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.8.21 11:42

Maji tam i nejakou tehotenskou modu? Tricka a dziny treba?

• Citovat
  • Nahlásit
27.8.21 11:55
@Anonymní píše:
Maji tam i nejakou tehotenskou modu? Tricka a dziny treba?

V Praze jsem právě ještě nebyla, ale co jsem byla v Primarku ve Vídni, Berlíně, Hamburgu, Londýně, tak tam vždy něco měli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7115
27.8.21 13:14

Je tam fronta přes čtvrtku Václaváku, ale jde to rychle. Většinou do pěti až deseti minut jsi vevnitř.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.8.21 13:16
@Velešínka1 píše:
V Praze jsem právě ještě nebyla, ale co jsem byla v Primarku ve Vídni, Berlíně, Hamburgu, Londýně, tak tam vždy něco měli.

Diky

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.8.21 14:18

Minulá sobota kolem 12 hod fronta minimálně má hodinu… Nečekali jsme

• Citovat
  • Nahlásit
81
27.8.21 19:29

Ahoj. Já byla v Primarku v Praze ve středu. Fronta byla ale šlo to rychle… Cca za 5-10 minut jsme byli uvnitř.. Horší to bylo u pokladny. Tam jsme stali skoro půl hodiny.
Ale řeknu, že mě to vůbec nezaujalo. Byla jsem ještě ve Vídni, Drážďanech a Londýně a bylo to úplně o něčem jiném. Zda se mi to tam i předražené.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
673
27.8.21 20:25

Ja šla okolo asi přes dvěma týdny a fronta celkem dlouhá, ale říkala jsem si ze už to přece musí postupně opadat, ten zájem. Ale jak vidím tak ne 8o Takže ja si primark nechám ještě asi dlouho ujít :D
Každopádně co jsem byla v zahraničí, tak v každým krámě fronta na kabinky a na pokladnu minimálně 20 min, venku fronta samozrjme žádná. Tak si nedovedu představit, na jak dlouho to bude tady, když už se člověk vůbec dostane dovnitř :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6044
27.8.21 21:02

Sla jsem okolo v ne pozde odpo, pak vcera odpo a znovu pozdeji odpo, dneska dopo a furt fronta :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60924
27.8.21 21:54
@MyJoy píše:
Sla jsem okolo v ne pozde odpo, pak vcera odpo a znovu pozdeji odpo, dneska dopo a furt fronta :lol:

Jo, stejná zkušenost. Tam snad dávají něco zadarmo. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.8.21 10:43
@Any9 píše:
Ja šla okolo asi přes dvěma týdny a fronta celkem dlouhá, ale říkala jsem si ze už to přece musí postupně opadat, ten zájem. Ale jak vidím tak ne 8o Takže ja si primark nechám ještě asi dlouho ujít :D
Každopádně co jsem byla v zahraničí, tak v každým krámě fronta na kabinky a na pokladnu minimálně 20 min, venku fronta samozrjme žádná. Tak si nedovedu představit, na jak dlouho to bude tady, když už se člověk vůbec dostane dovnitř :roll:

Já si zase říkám, že když je venku fronta proto, že kvůli covid omezení nemůže dovnitř tolik lidí, tam by logicky nemusely být vevnitř fronty, když tam nepustí najednou tolik lidí :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.8.21 10:45
@Eelinna píše:
Ahoj. Já byla v Primarku v Praze ve středu. Fronta byla ale šlo to rychle… Cca za 5-10 minut jsme byli uvnitř.. Horší to bylo u pokladny. Tam jsme stali skoro půl hodiny.
Ale řeknu, že mě to vůbec nezaujalo. Byla jsem ještě ve Vídni, Drážďanech a Londýně a bylo to úplně o něčem jiném. Zda se mi to tam i předražené.

To se mi stalo při poslední návštěvě Londýna. Už to nebylo jako dřív. Drahé, nikde nikdo, všude moc uklizeno :) Pamatuju si na narvaný krám, bordel, ale nakoupila jsem si na rok dopředu. Byl to i takový adrenalin. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat