Reklama

Připadám si těhotná

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.18 20:57
Připadám si těhotná

Snažíme se s pritelem o miminko. Je to cca tak mesic, co jsem nejen ja, ale i přítel zpozorovali, že jsem se změnila v chování. Jsem hodně protivná a dost často taky se se mnou nedá mluvit, protože jsem hnusna jak cip. Takové nálady jsem měla i když jsem byla poprvé těhotná (než jsem potratila) tak by mě zajímalo, zda je možné že jsem v tom? ;)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

lachtanice86
Kelišová 5989 příspěvků 08.10.18 20:59
@Anonymní píše:
Snažíme se s pritelem o miminko. Je to cca tak mesic, co jsem nejen ja, ale i přítel zpozorovali, že jsem se změnila v chování. Jsem hodně protivná a dost často taky se se mnou nedá mluvit, protože jsem hnusna jak cip. Takové nálady jsem měla i když jsem byla poprvé těhotná (než jsem potratila) tak by mě zajímalo, zda je možné že jsem v tom? ;)

A těhotenský test říká co?

Kriss Tina
Závislačka 4977 příspěvků 08.10.18 21:00

Co si udělat test? Jak to tady máme vědět?

Lychee13
Závislačka 3047 příspěvků 08.10.18 21:00
@Anonymní píše:
Snažíme se s pritelem o miminko. Je to cca tak mesic, co jsem nejen ja, ale i přítel zpozorovali, že jsem se změnila v chování. Jsem hodně protivná a dost často taky se se mnou nedá mluvit, protože jsem hnusna jak cip. Takové nálady jsem měla i když jsem byla poprvé těhotná (než jsem potratila) tak by mě zajímalo, zda je možné že jsem v tom? ;)

Pokud jsi souložila,tak je možné,že jsi těhotná.  :think:

skorotehotna
Kecalka 185 příspěvků 2 inzeráty 08.10.18 21:01

:D Jdu si pro křišťálovou kouli a za chvíli povím.

boltova
Stálice 98 příspěvků 08.10.18 21:01

No hlavne se nepise cip…

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2287 příspěvků 08.10.18 21:03

Jdi si koupit test probohááá :zed: uááááás :zed: :zed: :zed: :zed:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.18 21:03
@Kriss Tina píše:
Co si udělat test? Jak to tady máme vědět?

Neříkám, že to máte vědět jen se ptám na váš názor ;)

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2287 příspěvků 08.10.18 21:03

To s tam nemá být

Tichošlápek
Extra třída :D 10042 příspěvků 08.10.18 21:05
@Anonymní píše:
Neříkám, že to máte vědět jen se ptám na váš názor ;)

Udělej si test. Pokud mas měsíc příznaky, musela bys tam mít dálnice a nejvyšší čas jít k dr, zvláště po potratu

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 1841 příspěvků 08.10.18 21:05
@Anonymní píše:

Tak to já jsem těhotná několikrát v měsíci :lol:

jenny.fields
Generální žvanilka 24718 příspěvků 08.10.18 21:30

Jsi proste jen protivna.

P4ja
Kelišová 5758 příspěvků 08.10.18 21:35
@Anonymní píše:
Neříkám, že to máte vědět jen se ptám na váš názor ;)

To jsi tak nesamostatná, že se musíš ptát tady a nejsi schopná koupit a udělat si těhotenský test? :zed: Nebo jen chceš být zajímavá ?

Uživatel je onlinedebra.morgan
Závislačka 3507 příspěvků 08.10.18 21:44

ja se snad zacnu modlit, aby ehm, ženy? jako ty, ktere nejsou schopny počůrat tt a musí se ptát na takovéto veci, které proste nikdo nemuze vedet, nikdy neotehotnely…

ivculka
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 08.10.18 22:07

Tak během těhotenství se vlivem hormonů mení i nálada, ale asi ne takhle brzy. Můžeš byt protivna z mnoha jiných důvodů. První příznaky těhotenství je bolest v podbřišku jako před menstruaci a bolestiva prsa. ..Udělej si test, jak všichni radí a uvidíš. :hug:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Co říká rodina Meghan Markle na královské dítě? Třepou se na něj jak supi

Je to den, co Kensingtonský palác vypustil šťastnou novinu do světa. Necelých... číst dále >

Muslimové v Ordinaci? Podle studie se musí častěji objevovat v českých seriálech!

Islamofobie je za poslední roky téma jako hrom, pro Českou republiku to platí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >