Reklama

Vysvětlení KET a IVF

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.18 16:09
Vysvetleni KET a IVF

Holky vysvetlite mi jak talianovi jaky je rozdil mezi KET a IVF? dekuji :*

Reklama

Reakce:

Petra Z
Hvězda diskuse 51928 příspěvků 08.10.18 16:14

IVF.....celý proces od zacátku stimulace,odběr vajíček,oplodnení a vložení embrya zpět do dělohy
KET......zamražená embrya se rozmrazí a vloží do dělohy
Tak to je jednuduše řečeno :D

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.18 16:15

Dekuji :think:

Petra Z
Hvězda diskuse 51928 příspěvků 08.10.18 16:18
@Anonymní píše:
Dekuji :think:

pokud ti při IVF zbydou embrya,zamrazí se......a následně právě při KETu použijí…

Jessica4
Povídálka 49 příspěvků 08.10.18 16:19

IVF- konzultace, následně probíhá stimulace a řízená ovulace. Pak jdeš na OPU- odběr vajíček. Zároveň dá partner sperma a vajíčka se oplodní. Pak se čeká jak se budou buňky rýhovat a podle uvážení lékaře se provede ET. Tedy zavedení odplodněného vajíčka. A pak čekáš na výsledek zda se vajíčko uhnizdilo. Dále mohou nějaká oplodněná vajíčka ž řízeného cyklu zůstat a ty se zmrazí.

KET- je tedy vložení vajíčka co bylo zmrazeno. Když by jich ze stimulace zbyli 3 zmražené tak bys mohla jít 3× na KET.

elena.78
Zasloužilá kecalka 750 příspěvků 08.10.18 16:24

Najdi si www jakéhokoliv Centra asistované reprodukce (CAR), tam se dozvíš vše o IVF, KET, ET, a dalších metodách umělého oplodnění.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.18 17:40

@elena.78 to sem udelala proto jsem pozadala o vysvetleni vas po taliansky :roll:

elena.78
Zasloužilá kecalka 750 příspěvků 08.10.18 20:01
@Anonymní píše:
@elena.78 to sem udelala proto jsem pozadala o vysvetleni vas po taliansky :roll:

A Ty jsi to na těch www CAR nepochopila? :) holky to popsaly hezky, tak už snad nejsi uplně mimo mísu ;) já jsem se seznamovala s těma metodama a termínama tak, že jsem si na strankách CARu otevřela ceník těch metod oplodnění a potom jsem si na netu guglila co která ta zkratka a metoda znamenají. Chtěla jsem jít na první schůzku co nejvíce teoreticky připravená.

Potom jsem se zapojila do jedné z mnoha diskusí „IVF“ tady na emiminu, tam mi holky jako začínající snažilce také hodně pomohly.

Přeji hodně štěstí, ať dlouho nečekáš a máš co nejdříve //

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >