Vysvětlení KET a IVF

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.18 16:09
Vysvetleni KET a IVF

Holky vysvetlite mi jak talianovi jaky je rozdil mezi KET a IVF? dekuji :*

Reakce:
Petra Z
Hvězda diskuse 52174 příspěvků 08.10.18 16:14

IVF.....celý proces od zacátku stimulace,odběr vajíček,oplodnení a vložení embrya zpět do dělohy
KET......zamražená embrya se rozmrazí a vloží do dělohy
Tak to je jednuduše řečeno :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.18 16:15

Dekuji :think:

Petra Z
Hvězda diskuse 52174 příspěvků 08.10.18 16:18
@Anonymní píše:
Dekuji :think:

pokud ti při IVF zbydou embrya,zamrazí se......a následně právě při KETu použijí…

Jessica4
Stálice 88 příspěvků 08.10.18 16:19

IVF- konzultace, následně probíhá stimulace a řízená ovulace. Pak jdeš na OPU- odběr vajíček. Zároveň dá partner sperma a vajíčka se oplodní. Pak se čeká jak se budou buňky rýhovat a podle uvážení lékaře se provede ET. Tedy zavedení odplodněného vajíčka. A pak čekáš na výsledek zda se vajíčko uhnizdilo. Dále mohou nějaká oplodněná vajíčka ž řízeného cyklu zůstat a ty se zmrazí.

KET- je tedy vložení vajíčka co bylo zmrazeno. Když by jich ze stimulace zbyli 3 zmražené tak bys mohla jít 3× na KET.

elena.78
Zasloužilá kecalka 791 příspěvků 08.10.18 16:24

Najdi si www jakéhokoliv Centra asistované reprodukce (CAR), tam se dozvíš vše o IVF, KET, ET, a dalších metodách umělého oplodnění.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.18 17:40

@elena.78 to sem udelala proto jsem pozadala o vysvetleni vas po taliansky :roll:

elena.78
Zasloužilá kecalka 791 příspěvků 08.10.18 20:01
@Anonymní píše:
@elena.78 to sem udelala proto jsem pozadala o vysvetleni vas po taliansky :roll:

A Ty jsi to na těch www CAR nepochopila? :) holky to popsaly hezky, tak už snad nejsi uplně mimo mísu ;) já jsem se seznamovala s těma metodama a termínama tak, že jsem si na strankách CARu otevřela ceník těch metod oplodnění a potom jsem si na netu guglila co která ta zkratka a metoda znamenají. Chtěla jsem jít na první schůzku co nejvíce teoreticky připravená.

Potom jsem se zapojila do jedné z mnoha diskusí „IVF“ tady na emiminu, tam mi holky jako začínající snažilce také hodně pomohly.

Přeji hodně štěstí, ať dlouho nečekáš a máš co nejdříve //

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >