Přípravky na domácí trvalou?

4
8.8.20 21:08

Přípravky na domácí trvalou?

Dobrý večer, milé dámy,

ráda bych si udělala jemnější domácí trvalou na odbarvené vlasy (nemyslím 80tkový účes alá afro, ovšem jemnější vlnky), ovšem nevím, které přípravky použít? Vím, že jsou na trvalou dva různé názory, kdy si ji někteří nemohou vynachválit a ostatní by si ji znovu neudělali. Ráda bych upozornila, že na toto se neptám, jsem si vědoma zodpovědnosti u mých vlasů i jejich zničení.
Jen by mne zajímalo, zda některá z Vás má odzkoušený nějaký přípravek přímo na ondulaci a vyhovuje jí? Nechci, abych měla jen zplihlé vlasy a nic z toho.

Děkuji za případné odpovědi a rady :D :srdce:

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
20390
8.8.20 21:22

Nedelej to, kdyz uz, tak jdi ke kadernici. Upadaji ti vlasy, zvlášť kdyz uz jsou oslabene odbarvovanim. Proč si vubec chce nekdo dobrovolne doma znicit vlasy? Kamaradka to taky udelala a pak ke me prisla s placem at ji to opravim, ale uz se to nedalo, nez ostrihat na kratko, protože mela vlasy uplne rozleptane. Misto vlasu mela spis takovou hmotu kozistence pasty na zuby :zed:

• Nahlásit
3271
8.8.20 21:26

@Kriss Tina když mám hodně nepoddajné vlasy, má to smysl? Já si koupila komickou kultury, ale to je spíš trápení. Existuje něco, že bych měla vlasy vlnité a vypadalo to přirozeně? A když je ještě jednou za tři měsíce barvou na hnedou? Děkuji za radu. :kytka:

• Nahlásit
4
8.8.20 21:28
@Kriss Tina píše:
Nedelej to, kdyz uz, tak jdi ke kadernici. Upadaji ti vlasy, zvlášť kdyz uz jsou oslabene odbarvovanim. Proč si vubec chce nekdo dobrovolne doma znicit vlasy? Kamaradka to taky udelala a pak ke me prisla s placem at ji to opravim, ale uz se to nedalo, nez ostrihat na kratko, protože mela vlasy uplne rozleptane. Misto vlasu mela spis takovou hmotu kozistence pasty na zuby :zed:

Děkuji Vám za příspěvek, bohužel jste napsala to, co jsem vysloveně v tématu nepožadovala. Zajímá mne, jaký přípravek na ondulaci použít, rizika si mohu najít sama.

• Nahlásit
20390
8.8.20 21:30

@lolink nezkousela jsi metodu pro kudrnate vlasy? Me to treba hrozne pomohlo, místo abych vlasy zatezovala chemii jsem najela na takovou šetrnější metodu a místo silenejch krepatejch vlasů, ktery sem se snazila rovnat nebo naopak umele natacet, se mi zacly samy delet krasne přirozené vlny :)

• Nahlásit
4154
8.8.20 21:51
@Kriss Tina píše:
Nedelej to, kdyz uz, tak jdi ke kadernici. Upadaji ti vlasy, zvlášť kdyz uz jsou oslabene odbarvovanim. Proč si vubec chce nekdo dobrovolne doma znicit vlasy? Kamaradka to taky udelala a pak ke me prisla s placem at ji to opravim, ale uz se to nedalo, nez ostrihat na kratko, protože mela vlasy uplne rozleptane. Misto vlasu mela spis takovou hmotu kozistence pasty na zuby :zed:

Taky ziram na cem jsou zenske schopne setrit 8o ale delat domaci trvalou je hodne padle na hlavu.

• Nahlásit
2770
8.8.20 21:54

@GemaTris trvalá na odbarvené vlasy a ještě amatér a doma :think:
To chci vidět, pak sem hoď foto :lol: :lol: :mrgreen:

• Nahlásit
20390
8.8.20 21:58

@Berry77 ono uz nebude co fotit 8)

• Nahlásit
4
8.8.20 22:19

Samozřejmě „oceňuji“ všechny rady, které se mi dostaly a určitě velmi pomohly v tom, jaké přípravky vybrat. Curly hair method funguje nejlépe na vlasech, které již jsou kudrnaté a né na rovných, které mám já. Prstýnky z nich určitě neudělám, pokud nepoužiji kulmu, to už ovšem není tato metoda. A o tom, kolik co stojí se zde také nikdo nebavil, jelikož to, co chci já dělá málo kadeřnic, tudíž si rýpavé poznámky nechejte pro sebe. Normální člověk umí číst a svůj názor a natož nějaké rýpání si nechá pro sebe. Vidím, že zde nikdo neporadí (pokud by se někdo našel, prosím do zpráv), tudíž nechám toto téma uzavřít.

Prosím, už do tohoto tématu nikdo nepište,
děkuji a přeji krásný večer.

• Nahlásit
2770
8.8.20 22:27
@Kriss Tina píše:
@Berry77 ono uz nebude co fotit 8)
Škoda, my to neuvidíme :lol:
  • Nahlásit
3271
8.8.20 22:27
@Kriss Tina píše:
@lolink nezkousela jsi metodu pro kudrnate vlasy? Me to treba hrozne pomohlo, místo abych vlasy zatezovala chemii jsem najela na takovou šetrnější metodu a místo silenejch krepatejch vlasů, ktery sem se snazila rovnat nebo naopak umele natacet, se mi zacly samy delet krasne přirozené vlny :)

C9 to je? :oops:

• Nahlásit
20390
8.8.20 22:52

@lolink https://www.kudrnatevlasy.cz/
Procti to, me to dost pomohlo ;)

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat