Přišly na mě chmury

Anonymní
18.2.16 21:48

Přišly na mě chmury

Ahoj Holky, Potřebuju pokecat. Před dvouma rokama jsem se rozešla po 8 letém vztahu s přítelem a od té doby se to se mnou táhne. Každý den mám depresi, že zůstanu sama. Přijdu domů a padne to na mě. Dokonce už křičím na psa, že pelichá. Příští rok mi bude 29 let. Mám takovou prázdnotu v duši. Bývalý přítel je už štastný jinde a at to bylo jak bylo, tak mu to i přeji. Nic mě v životě nebaví. Stala se ze mě strašná bordelářka. Neuklízím, nevařím, nemám motivaci. Kamarádka mě hecuje at zkusím seznamku. Nevím, bojím se jít na rande přes seznamku.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

11133
18.2.16 21:59

Tak pokud takhle nechces stravit dalsich par desetileti, tak asi budes muset zacit neco delat ;)

chodis nekam mezi lidi - kurzy, sporty, nejake konicky, zabava?
bavi te prace? delas neco sama pro sebe? cviceni, masaz, relaxace?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.2.16 22:02

Zakladatelka - chodím na kurz anglického jazyka, cvičení jogy, ven s pejskem a dvakrát do měsíce posedět, často cestuji po výletech.

• Nahlásit
  • Citovat
18.2.16 22:02

Zkus seznamku, já jsem našla svého přítele a jsme spolu tri roky…a na Vánoce mě požádal o ruku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.2.16 22:03

Zakladatelka- seznamku jsem už jednou zkoušela. Ted mě do ní navrtala kamarádka. Hrozní muži samí sexuální nabídky

• Nahlásit
  • Citovat
1325
18.2.16 22:47

Seznamka je fakt prdel! Vubec se toho neboj, prijdes na jine myslenky. Hl. se nenech od nikoho ukecat do neceho, co nechces. Tam najdes kdejake existence. Polovina z nich je zenatych a lze jak kdyz tiskne (hledaji jen milenky a vymysli si pate pres devate, jenom aby nejakou uhnali). Cim vice se te budou snazit nadbihat a vsechno budou ochotne platit, tak zbystri, protoze presne tyhle typy byvaji jenom nahaneci „carek“. Treba opravdu narazis na toho praveho ;-) Drzim palce. PS: Seznamky funguji, jenom musis vydrzet, chvilku to trva, najit spriznenou dusi, se kterou si sednete.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49236
18.2.16 22:51
@Anonymní píše:
Ahoj Holky, Potřebuju pokecat. Před dvouma rokama jsem se rozešla po 8 letém vztahu s přítelem a od té doby se to se mnou táhne. Každý den mám depresi, že zůstanu sama. Přijdu domů a padne to na mě. Dokonce už křičím na psa, že pelichá. Příští rok mi bude 29 let. Mám takovou prázdnotu v duši. Bývalý přítel je už štastný jinde a at to bylo jak bylo, tak mu to i přeji. Nic mě v životě nebaví. Stala se ze mě strašná bordelářka. Neuklízím, nevařím, nemám motivaci. Kamarádka mě hecuje at zkusím seznamku. Nevím, bojím se jít na rande přes seznamku.

ajaj vidím to na nějakou lehkou depresi… nemohla by sis s někým promluvit? nějaký psycholog?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.2.16 22:52

Zakladatelka - psycholog mi řekl at dělám to, co mě baví. Už jsem k němu jednu dobu chodila. Brala jsem i antidepresiva, ale po skončení léčby mi řekl at je vysadím.

• Nahlásit
  • Citovat
49236
18.2.16 23:02
@Anonymní píše:
Zakladatelka - psycholog mi řekl at dělám to, co mě baví. Už jsem k němu jednu dobu chodila. Brala jsem i antidepresiva, ale po skončení léčby mi řekl at je vysadím.

8o psycholog ti řekl že máš vysadit AD? no to snad ne? :roll: 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
841
18.2.16 23:05

Prijde mi, ze se ted nejak roztrhnul pytel se single mladyma zenskyma… To me tak napada, neni tu nejaka skupina na pokec pro singles?
Zakladatelko, radu nemam a tvou nechut k seznamkam sdilim. Drzim pesti, urcite bude lip :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.2.16 23:23

Zakladatelka - po roce mi řekla, at je vysadím.

• Nahlásit
  • Citovat
2559
18.2.16 23:32

A jak jsi prožívala ty poslední dva roky? S kým si chodíš posedět, jen s babama? Ty jsou také singl? Kamarádka by nevěděla o nezadaným, koho by ti dohodila?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.2.16 23:39

Chodím s kamarádkama. Nejsou single. Bohužel kamarádky o nikom nevědí.

• Nahlásit
  • Citovat
9447
18.2.16 23:50
@Anonymní píše:
Chodím s kamarádkama. Nejsou single. Bohužel kamarádky o nikom nevědí.

Klid, jsi fakt mlada

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4972
1.3.16 13:50

Ja po ukonceni dlouholeteho vztahu byla sama skoro 4 roky. Uz sem si rikala, ze asi snad ani nejsem normalni, kdyz na nikoho poradneho nemuzu narazit (jooo, nabidky sice byly, ale ten „material“ byl desny :mrgreen: ). K tomu tricitka na krku, no depka jak prase. A pak jsem se pustila do hubnuti (cvicila pomerne intenzivne), zacla studovat vysokou a nasla si novou praci… no a ani nevim jak a najednoui se mi v zivote objevil soucasny pritel. Za trictvrte roku jsme se sestehovali a za dalsich 5 mesicu zacli planovat rodinu.

Zakladatelko, bude Ti TEPRVE 29! Na chmury mas spoustu casu. Nauc se zit sama se sebou a byt spokojena sama se sebou. Neni nic horsiho, nez posuzovat kvalitu a spokojenost sveho zivota jen podle toho, jestli jsi zrovna ve vztahu nebo ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama