Příspěvek na bydlení a exekuce

Anonymní
2.8.13 20:22

Příspěvek na bydlení a exekuce

Dobrý den maminky,
možná mě tu lidi odsoudí, ale potřebuji radu. Jako mladá jsem si nasekala dost velké dluhy se kterými se teď neumím moc poprat, ale snažím se. Potřebovala bych jít do nájemního bytu, ale nevím, jestli si sem mohu dát trvalý pobyt, za prvé s tím majitelka bytu nesouhlasí a zadruhé mám strach, že přijdou exekutoři a vezmou mi i to málo co mám a moc toho není. Sama z mateřské ale nájem neutáhnu, je to přes známou, mám platit 9 tisíc, ale odečte mi z nájmu hlídání jejího dítka, takže to vychází na nějakých 6 tisíc. Mám pouze mateřskou a chtěla bych si přivydělat hlídáním nějakého dítěte mamince, protože s dětmi pracuji i ve volném čase. Rodičák mám nejnižší. Je nějaká šance, že by mi s tím nájmem pomohl stát? neberu dávky jen tak protože je stát nabízí, vždycky se snažím se postarat sama, ale teď to jinak nejde. Jinak budu muset s dítětem do azyláku. Nenapadá vás něco, jak to pořešit? děkuji a prosím, nesesypte se na mě, vím, že jsem blbá a těžko z toho ven…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

53
2.8.13 20:27

Ahoj ja si myslim ze tva znama by ti mela dat najemni smlouvu. A sepsat věci ze jsou jeji proti exekutorum nebo ze jsou rodicu. A s najemi smlouvou si zajdi na hmotnou nouzi oni ti poradi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21860
2.8.13 20:43

Když budeš mít nájemní smlouvu, tak si tam TP dát můžeš. Je potřeba JEJÍ věci, který jsou v jejím bytě, řádně sepsat (nejlíp u notáře), ať případnej exekutor na její věci nemůže sáhnout. A co se týče tvých věcí, tak se nemusíš bát, že exekutor se řídí jen trvalým bydlištěm, ono pokud má důvod se domlívat, že se na té adrese vyskytuješ, tak TP neTP je úplně jedno, půjde tam tak či tak

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10657
2.8.13 22:41

Proč jdeš do tak drahého bytu? Určitě seženeš mnohem levnější.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama