Přistupitel k závazku

28.4.17 17:02

přistupitel k závazku

Ahoj, máme doma menší dilema, přítel figuruje jako přistupitel u smlouvy ČMSS u své macechy, dá se odstoupit od tohoto závazku? chceme si vzít hypo a řekli nám, že se z toho musí vyvázat jinak to nepůjde, ale nikdo mi zatím nebyl schppný říct jestli se toho zbavut jde, nevíte někdo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

31304
28.4.17 17:21

Vaše banka má pravdu - a upřímně - nikdy, ale nikdy bych v rodině ani nikomu jinému neručila. Dobrota se nevyplácí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17669
28.4.17 17:21
@lenkajacova píše:
Ahoj, máme doma menší dilema, přítel figuruje jako přistupitel u smlouvy ČMSS u své macechy, dá se odstoupit od tohoto závazku? chceme si vzít hypo a řekli nám, že se z toho musí vyvázat jinak to nepůjde, ale nikdo mi zatím nebyl schppný říct jestli se toho zbavut jde, nevíte někdo?

No řekli vám to. Musí se z toho vyvázat. Ať se zeptá v bance, jak to má udělat. Když bude banka chtít, zbavit se toho lze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
527
28.4.17 17:34

Přistupitel nebo ručitel? Pokud opravdu přistupitel, společnost musí zhodnotit příjmy dlužníka, který zůstane v úvěru. Pokud na to nebude mít, tak vyvázat nepůjde, ledaže by místo něj přistoupil někdo jiný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.5.17 22:47

No on tenkrát nevěděl pořádně do čeho jde, mazali mu, lidově, med kolem huby. že za dva roky z toho bude venku a ono nic a jsou to už 4 roky, já když jsem to zjistila že kvůli tomu nemůžeme jít my bdylet, máelm mě trefilo a zuřila jsem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama