Přítel je chová jako idi...ot

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
7.11.21 12:01

Přítel je chová jako idi...ot

Jsem těhotná krátce, snažíme se už hodně dlouho a mám za sebou potrat.
Takové neveselé období, nyní jsem ale těhotná a mám radost, ale někdy bych toho chlapa zabila… :mrgreen:
Mě je velmi špatné, opravdu velmi a je jen ráno, ale celý den, i večer prostě. Samosebou jak je mi zle, tak nedokážu cokoliv pozřít, je mi zle i jen když vidím jídlo na obrázku. Tudíž fakt nevařím teď, nedokážu ani pořádně fungovat doma, co se týká poklízení…atd. Prostě ležím a přemlouvám se, ať nezvracim.
Přítel má náročnou práci, chápu že potřebuje vypnout. Rád by, aby k nám chodili návštěvy a my chodili ven za nima třeba. Jenže já prostě nefunguju, nejde to. On se pak na mě zlobí že je to strašné, že se mnou nic není a že se s nikým nepotkáváme. jenže já to prostě nedokážu vypnout, aby bylo dobře. Nemám chuť někam jít a odbihat zvracet, až uvidím jídlo. Vysvětluji mu to👊 ale on to vyslechne, ale tím to končí. On je občas fakt jako pako. najednou musí nakupovat on, není doma zcela uklizeno na jednicku a ejhle, je problém. Taky máte takto úžasné protějšky?😂

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26130
7.11.21 12:05

Nemám, my fungujeme doma oba. Tak ať chodí mezi lidi sam ne? To ho musíš všude doprovázet? Navíc je to nejspíš jen na chvíli, kolem 12tt se většinou udělá líp. Kdo dělá doma ten bordel, když jsi tam sama a jen ležíš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26941
7.11.21 12:08

No gratuluju k výběru úžasného parťáka di života.
To teprv budeš čučet na drát, az budeš nevyspala, na krku krku děcko, co se bude muset nejpozději od roka vychovávat, a život s ním bude oproti tomu bezdětnému dost jiný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.11.21 12:12
@Kriss Tina píše:
Nemám, my fungujeme doma oba. Tak ať chodí mezi lidi sam ne? To ho musíš všude doprovázet? Navíc je to nejspíš jen na chvíli, kolem 12tt se většinou udělá líp. Kdo dělá doma ten bordel, když jsi tam sama a jen ležíš?

Samosebou on, ale hlavně mu vadí ta společnost. Sám chodit nechce. Včera chtěl aby přišla v půl desáté večer jeho ségra, a já říkám, že ne ať se nezlobí a on to vůbec nechápe.. :? Když mu něco řeknu, tak se naštve akorát

• Citovat
  • Nahlásit
101
7.11.21 12:14

Tohle doma nemám a ani bych neměla. Nedokážu si představit, že by mi bylo zle (a bylo, v těhotenství jsem skončila na kapačkách kvůli urputnemu zvracení a dehydrataci) a měla bych tancovat okolo domacnosti. Vždyť to ani nejde. Manžel pomáhá. U nás je to naopak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.11.21 12:14
@Svistice píše:
No gratuluju k výběru úžasného parťáka di života.
To teprv budeš čučet na drát, az budeš nevyspala, na krku krku děcko, co se bude muset nejpozději od roka vychovávat, a život s ním bude oproti tomu bezdětnému dost jiný.

Taky si říkám někdy..
Teď se dal do uklízení aspoň no

• Citovat
  • Nahlásit
26130
7.11.21 12:19
@Anonymní píše:
Samosebou on, ale hlavně mu vadí ta společnost. Sám chodit nechce. Včera chtěl aby přišla v půl desáté večer jeho ségra, a já říkám, že ne ať se nezlobí a on to vůbec nechápe.. :? Když mu něco řeknu, tak se naštve akorát

To je vůl no. Ex byl teda taky idiot, vadilo mu, ze není vše jak z katalogu, sám nic nedělal, ale aspoň respektoval, když mi bylo fakt zle. No budeš to mít těžké, tohle je začátek, počkej až bude dítě na světě, to už tuplem nebude naklizeno, společenská setkávání budete muset podridit dítěti, to se teprv projeví jeho sobeckost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10373
7.11.21 12:22

Měla bych docela strach, co se stane, až se dítě narodí a těch omezení bude taky dost.
Jinak teda i ta sestra zvát se někomu tak pozdě večer bez ohledu na těhotenství mi přijde docela mimo?
Ještě mám dotaz, jak velké máte bydlení?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.11.21 12:30
@Sany80s píše:
Měla bych docela strach, co se stane, až se dítě narodí a těch omezení bude taky dost.
Jinak teda i ta sestra mi přijde dost mimo, zvát se někomu tak pozdě večer bez ohledu na těhotenství mi přijde docela mimo?
Ještě mám dotaz, jak velké máte bydlení?

Oni to prostě mají úplně jinak. Jako úplně jiný odchov, nebo jak to říct. Oba jsou takový podobný typy. Co na srdci, to na jazyku. A návštěvu klidně v deset večer.

Přítelovi, je z toho prý z toho špatně, že mi není dobře, ale nedokáže to jakoliv projevovat, jako kdyby byl tupej na tyhle pocity prostě. A když něco řekne, tak je to tohle.

Příspěvek upraven 07.11.21 v 12:36

• Citovat
  • Nahlásit
12617
7.11.21 12:33
@Anonymní píše:
Jsem těhotná krátce, snažíme se už hodně dlouho a mám za sebou potrat.
Takové neveselé období, nyní jsem ale těhotná a mám radost, ale někdy bych toho chlapa zabila… :mrgreen:
Mě je velmi špatné, opravdu velmi a je jen ráno, ale celý den, i večer prostě. Samosebou jak je mi zle, tak nedokážu cokoliv pozřít, je mi zle i jen když vidím jídlo na obrázku. Tudíž fakt nevařím teď, nedokážu ani pořádně fungovat doma, co se týká poklízení…atd. Prostě ležím a přemlouvám se, ať nezvracim.
Přítel má náročnou práci, chápu že potřebuje vypnout. Rád by, aby k nám chodili návštěvy a my chodili ven za nima třeba. Jenže já prostě nefunguju, nejde to. On se pak na mě zlobí že je to strašné, že se mnou nic není a že se s nikým nepotkáváme. jenže já to prostě nedokážu vypnout, aby bylo dobře. Nemám chuť někam jít a odbihat zvracet, až uvidím jídlo. Vysvětluji mu to👊 ale on to vyslechne, ale tím to končí. On je občas fakt jako pako. najednou musí nakupovat on, není doma zcela uklizeno na jednicku a ejhle, je problém. Taky máte takto úžasné protějšky?😂

Tak jasně, tebe určitě strašně baví celé dny zvracet, to je jasný, tvůj přítel je sobecký pako. Až porodíš, tak to bude jak? To ti bude pro změnu vyčítat, že vám doma řve mimino? Tyhle nevolnosti můžou přejít, ale taky nemusejí. A co máš jako dělat? Máš doma fakt poklad, jen ho vykopat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3214
7.11.21 12:34
@Anonymní píše:
Samosebou on, ale hlavně mu vadí ta společnost. Sám chodit nechce. Včera chtěl aby přišla v půl desáté večer jeho ségra, a já říkám, že ne ať se nezlobí a on to vůbec nechápe.. :? Když mu něco řeknu, tak se naštve akorát

No jednoduche to asi mit nebudes, kdyz nedokaze pochopit, ze ti neni dobre a nemuzes lozit vsude mozne nebo prijimat navstevy :nevim: Asi netusim co bych na tvem miste delala, kdyz ani nevidi, ze ti neni dobre 😑

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.11.21 12:37
@alejandra píše:
No jednoduche to asi mit nebudes, kdyz nedokaze pochopit, ze ti neni dobre a nemuzes lozit vsude mozne nebo prijimat navstevy :nevim: Asi netusim co bych na tvem miste delala, kdyz ani nevidi, ze ti neni dobre 😑

On má asi pocit, že když zrovna nezvracim, tak je vlastně dobře. Jako, že mě nevidí zrovna zvracet.

• Citovat
  • Nahlásit
3214
7.11.21 12:39
@Anonymní píše:
On má asi pocit, že když zrovna nezvracim, tak je vlastně dobře. Jako, že mě nevidí zrovna zvracet.

No 😐 mozna kdyz mu to durazne vysvetlis?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3697
7.11.21 12:40

No tak to ti tedy vůbec nezávidím. A obávám se, že to s ním vůbec nebudeš mít jednoduché :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.11.21 12:43
@kavenka píše:
No tak to ti tedy vůbec nezávidím. A obávám se, že to s ním vůbec nebudeš mít jednoduché :oops:

Nejspíše ne, kdyžtak ho kopnu kamsi… :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat