Přítel mě vyhodil

Anonymní
16.6.21 07:30

přítel mě vyhodil

Dobré ráno, přišla jsem si k vám pro radu, protože už opravdu nevím co dělat. Předevčírem mě přítel vyhodil z bytu i s dvouletým synem, z města ve kterém jsme spolu bydleli. On tady má rodinu a já v podstatě nikoho. Zatím jsem přespala u kamarádky a dnes mi řekl že v bytě můžu být do konce měsíce. Problém je v tom že já absolutně nevím kam půjdu. Rodiče už nežijí a po tom co jsem se nastěhovala tady jsem ztratila i kontakty ve svém rodném městě. Neví někdo na koho bych se mohla obrátit? Jsou nějaké městské byty? Poradili by mi na sociálce? Nemám ani finance na kauci. Včera jsem obvolala nějaké azylové domy ale ve směs všechny poblíž jsou plné a na příjem se čeká docela dlouho. Jsem úplně bezradná, mám strach co s námi bude a o to jak to s rodičákem utáhnu. Moc ráda bych šla do práce ale nemám nikoho kdo by mi pomohl s hlídáním. Prosím budu ráda za jakoukoliv radu, nikdy jsem tohle řešit nemusela a vůbec nevím jak to chodí.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
784
16.6.21 07:37

Hajzl. Zkus Ospod a pak jeho rodice i za cenu, ze tchyne je saň. Rekni, ze jim pomuzes s domem, ze zkusis dite nekam umistit a najit si praci. Ale ze to nezvladnes ze dne na den a potrebujes pomoct.
Odkud jsi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.6.21 07:44

@K. Rocánková jeho rodiče bydlí v bytě ještě mají 2 dcery. Jediné co můžu zkusit je snad ten ospod. Jinak jsem z Ostravy ale doteď jsme ve Frenštatě p. R.

• Citovat
  • Nahlásit
26636
16.6.21 07:45

A to není jeho syn?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13553
16.6.21 07:47
@Anonymní píše:
@K. Rocánková jeho rodiče bydlí v bytě ještě mají 2 dcery. Jediné co můžu zkusit je snad ten ospod. Jinak jsem z Ostravy ale doteď jsme ve Frenštatě p. R.

Zkus azylové domy i z velké dálky od tebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11499
16.6.21 07:48

Zmetek fakt, jak tě může takhle vyhodit a ještě ti dát takhle trapnej termín, když moc dobře ví, že to takhle rychle nejde? On tě nemá co vyhazovat, a vaše dítě už vůbec ne. Zajdi na OSPOD, tam ti snad poraděj co dělat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18142
16.6.21 07:49

Ach jo, to je koko. t! :cert: Když nežijí rodiče, nemáš ani babičku, tetu, sourozence? Tvůj kluk není jeho syn? Zkus ještě obvolat další organizace, které pomáhají matkám v nouzi. I za cenu, že bys měla jít bydlet někam přes půl republiky. Myslím, že taky existuje něco jako jednorázový příspěvek v nouzi, pohledej si o tom něco. Držím pěsti!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18142
16.6.21 07:51

A ano, nemá právo tě vyhodit ze společné domácnosti, dokonce ani když je byt jeho a ty k němu nemáš žádný vztah. Ale těžko se s ním budeš přetahovat ve dveřích, to je jasné. Jedině (ve vyhrocené situaci) můžeš zavolat PČR.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1426
16.6.21 07:52

On není otec dítěte? Proč vás vyhodil, jak dlouho jste spolu? Máš tam trvalé bydliště? Na samostatné bydlení to asi nebude, můžeš jít do spolubydlení s jinou mámou s dítětem. Rychle najít práci, syna do jeslí, školky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7331
16.6.21 07:52

Neustále zde čtu jak není vůbec jednoduché někoho z bytu vyhodit. A prosimtě, neřešíš to s křížkem po funuse? Jestli jste měly už dříve problémy, měla jsis odkládat peníze bokem, a hledat bydlení. Ne čekat až tě vyrazí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.6.21 08:07

@unuděná vlastně z rodiny nemám už nikoho. Můžu zkusit nějakou tu organizaci, syn je jeho ale řekl že se mám na svoje nohy postavit sama.

• Citovat
  • Nahlásit
2345
16.6.21 08:08

Tak tady jediné OSPOD nebo spolubydlení s jinou matkou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18142
16.6.21 08:11
@Anonymní píše:
@unuděná vlastně z rodiny nemám už nikoho. Můžu zkusit nějakou tu organizaci, syn je jeho ale řekl že se mám na svoje nohy postavit sama.
:zed: Panebože, s kým sis to dítě pořídila??? To je mu úplně jedno, že můžeš i se synem skončit někde na ulici?? Nebo snad váš vztah není v pořádku už delší dobu a tys nic neudělala proto, aby sis zajistila bydlení?
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.6.21 08:15

@Jolka86
jsme spolu 7 let, je to otec dítěte, je pravd že to mezi námi nebylo dobrý už delší dobu, ael nenapdlo mě že by byl schopný něceho takového.

• Citovat
  • Nahlásit
308
16.6.21 08:15

To je teda cocuuutek, když je schopný vyhodit svého syna a jeho matku v podstatě na ulici :pocitac:
Zavolej na OSPOD, navštiv právníka. Jestli je to finančně náročné, zkus charitu, mají tam právní poradenství zdarma. Hodně štěstí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat