Rodiče manžela a syn z prvního manželství

Veroničkaaa
12.3.10 14:02

přivlastňovací katastrofa

Ahoj dámy,

jsem tu poprvé a strašně moc bych Vás chtěla poprosit o radu potřebuji si o tomto problému skutečně popovídat.Můj manžel má z bývalého vztahu syna já z bývalého manželství taky.Manžel si dřív svého chlapce bral každých 14dní na víkend ale ejhle…našel si mě a najednou se s toho stal šílený problém ještě den před svatbou do manžela meldovala hlavně at si nepořizuje díte coby potom chudacek to jejich prý by bylo šizené a až na druhé či třetí koleji…Jsme spolu dva roky rok manželé a od té doby mají chlapce každý víkend bud oni nebo my.Když manžel nezavolá co dělají hned nám to vyčtou stejně jako to když si ho nevememe v pátek ale až v sobotu manžel jezdí pozdě s práce prostě nám ukazuje, že on je jejich a my nejsme nic…Kdykoliv s nimi mluvíme řeší se jen jejich vnouče a jeho bývalá…je mi s toho strašné smutno zná to někdo je někdo z vás v podobné situaci?Navíc matka se o chlapce špatně stará ale to nikdo nevidí :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

22315
12.3.10 14:06

Veronicko promin, ale oco jde?

Kdo si koho privlastnuje? Pises o tchyni, nebo exmanzelce?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.3.10 14:51

Já to asi napsala špatně prostě mě trápí vztah tchýně a mě.Neustále nám předhazuje její vnoučátko a ukazuje, že on je jejich a já tam nepatřím.Má ho ráda takovou sobeckou láskou a nemluví o ničem jiném než o vnoučkovi a jeho mamince…Nás vůbec nebere.Mě pomlouvá a manželovi pořád mluví do všeho co dělá at si syna veme nebo neveme vše je špatně…Nejrači by měla kluky pro sebe…Nevím jak se k tomu postavit :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12160
12.3.10 14:57

Asi tě chápu. Mám pocit, že tchýni vadí to, že se syn rozvedl, ty jsi asi důvod. A co tvůj muž (její syn)? Jak on se staví k celé situaci?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.3.10 15:02

Oni manželé nebyli rozešli se a já se s ním dala dohromady až když byl dva roky sám.Do té doby bylo prý všechno fajn…Kluka měli jednou za 14 dní a nebyli problémy ale objevila jsem se já a vše se změnilo tchýně nemá syna tak moc pro sebe jako dřív a proto bojujeme…manžel je s toho vyřízený ve všem stojí na mé straně a jakmile se své matce snaží něco vysvětlit ona začne hysterčit a nadávat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12160
12.3.10 15:10

Ahá. No, tak to v tom případě zkuste omezit styky. Hysterčit asi bude dál, s tím počítejte. Myslím si, že Tvůj syn (nevím, jak je starý) asi vycítil, že u „babičky“ není vítaným hostem, jemu se asi i uleví, ne? Jen jsem nepochopila, jak to má Tvůj muž se svým synem z předešlého vztahu.....?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.3.10 15:20

Mno skusím ti to ještě rozepsat mi jsme již styky omezily na minimum kluci jsou stejně staří a vycítili že jeden dostane u babičky k narozeninám velký dárek(biologicke vnouce) a druhy muj syn prkotinu.Vycítíme všichni, že jeden se chválí jak moc je šikovný a druhý ne…Vadí mi např. vítání jednoho líbají a chovají a druhému řeknou čau… že když si manžel syna nevzal protože si potřeboval odpočinout tchýně je schopná říct no tak dejte toho druhého na noc jeho biologickému otci at ty si odpočineš.To je dle mého názoru šílená sprosťárna kluka mám v péči já a manžel si mě s tím již vzal a proč bych ho já měla někam dávat to její bývalá snacha si nenechá svoje dítě ani na jeden víkend…Je to strašně citlivé téma už proto, že bychom s manželem chtěli miminko a jakmile se o tom zmíníme u rodičů je zle.Jsme manželé tak pročbychom spolu neměli mít děcko…Mám pocit, že rodičům se nikdy nezavděčím a neumím si představit až budeme mít spolu miminko které dítě pak budou mít nejraději???šílené je to…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12160
12.3.10 15:31

Na to je těžké radit. Já vím, že Tě štve, že dělá takové rozdíly mezi kluky. A co kdyby tchýni navštěvoval jenom Tvůj muž? Myslíš, že by to šlo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.3.10 15:35

Ale asi ano asi by to šlo jenže teď začala dělat naschvály manžel si měl jet pro syna a ona si to hned z bývalkou domluvila že si ho vezme ona a jaké bude volno?Budou manželovi volat aby za ním jel… vydírají a mě s toho ouvej… :cry: poprvé o tom takhle s někým mluvím :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1853
12.3.10 15:35

No mi taky máme "dvoje " dárky vím o čem mluvíš a to jsou vlastně všechny vnoučata biologicky tchyně.No některým osobám se nezavděčíš a první nouče je první vnouče to taky nezměníš(leda možná ,kdybyste spolu měli holčičku)Jenom nevím ,když má bába takovej strach ,aby její 1.vlastní vnouček nestrádal ,proč se tak chová k tvému vlastnímu synovi ,který je víceméně ve stejné situaci,ikdyž k jiné části vaší rodiny.A kdo si koho bere a nebere na víkend do toho vám teda opravdu nemá ,co mluvit a manžel by se měl postarat ,aby se nevměšovala.Jinak teda hohdně štěstí :zed: :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12160
12.3.10 15:36

Jinak, co se týče vašeho společného (budoucího) miminka, tak v tom bych já byla absolutně nekompromisní a tchýni bych poslala do pr…! To jí může být snad fuk. O tom bych se ani nebavila a nečekala bych ani na její milostivé požehnání.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1853
12.3.10 15:37
Veroničkaaa píše:
Ale asi ano asi by to šlo jenže teď začala dělat naschvály manžel si měl jet pro syna a ona si to hned z bývalkou domluvila že si ho vezme ona a jaké bude volno?Budou manželovi volat aby za ním jel… vydírají a mě s toho ouvej… :cry: poprvé o tom takhle s někým mluvím :cry:

To ho ta bejvalka chce nazpátek ,nebo jsou zkrátka obě úplně mimo rozum? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.3.10 15:39

Podle mě to je celé jen manévr z její strany aby mi nebo sobě samé dokázala, že její syn bude poslouchat jí a vše bude tak jak ona řekne…jako kdyby vůbec nevnímala, že je dospělej mužskej a má svůj život..To tenkrát bývalá přítelkyně ukončila vztah našla si milence…a dřív se s tchýní nesnášeli a teďkonc jsou kámošky… je to zamotané… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12160
12.3.10 15:40

Verun, že se znova ptám, ale jak je tedy určená péče o syna Tvého muže? Bývalá partnerka ho dává jenom k „babičce“? Nebo si ho bere i Tvůj muž k vám domů?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12160
12.3.10 15:41
Veroničkaaa píše:
Podle mě to je celé jen manévr z její strany aby mi nebo sobě samé dokázala, že její syn bude poslouchat jí a vše bude tak jak ona řekne…jako kdyby vůbec nevnímala, že je dospělej mužskej a má svůj život..To tenkrát bývalá přítelkyně ukončila vztah našla si milence…a dřív se s tchýní nesnášeli a teďkonc jsou kámošky… je to zamotané… :think:

Ahááááááá, no tak v tom případě už je to šprajcnutí na Tvém muži.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama