Kolegyně si mě nahrála, jak pomlouvám ostatní

24.9.21 06:17

Problém potřebovala bych poradit

Ahoj jmenuji se Christyn a dělám manažerku výroby ve skleníku ale bohužel jsem nejmladší tady a tudíž jsem uvěřila jedné chudší ženě s jejím problémem s kolektivem ale žena byla vyčůrana a stěžovala si na ženy jaký jsou to krávy a já jí řekla v kanceláři ať si teda těch sviní nevšímá ale co tady jako mám dělat nikdo se tu se mnou nebavý protože paní si nahrála jen to co chtěla a ženám to šla pustit snažíme se snoubencem o miminko ale já jsem tak vynervovaná je :,( mi zle a nemám na nic náladu a do toho si nedokážu představit být těhotná prosím poradíte mi jak se zbavit stresu a špatných pocitu o miminko se snažíme už asi rok :,( děkuji za rady

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5500
24.9.21 06:20

Jdi se učit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10510
24.9.21 06:22

8o děláš manažerku??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5500
24.9.21 06:25

@karkarka Skleníku! :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.9.21 06:55

@karkarka ano manažer výroby skleníku špatně jsem to napsala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27375
24.9.21 07:00

Co to je zase tady? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33376
24.9.21 07:00
@Christyn 28 píše:
Ahoj jmenuji se Christyn a dělám manažerku výroby ve skleníku ale bohužel jsem nejmladší tady a tudíž jsem uvěřila jedné chudší ženě s jejím problémem s kolektivem ale žena byla vyčůrana a stěžovala si na ženy jaký jsou to krávy a já jí řekla v kanceláři ať si teda těch sviní nevšímá ale co tady jako mám dělat nikdo se tu se mnou nebavý protože paní si nahrála jen to co chtěla a ženám to šla pustit snažíme se snoubencem o miminko ale já jsem tak vynervovaná je :,( mi zle a nemám na nic náladu a do toho si nedokážu představit být těhotná prosím poradíte mi jak se zbavit stresu a špatných pocitu o miminko se snažíme už asi rok :,( děkuji za rady

Doufam, ze nemas v naplni prace jakýkoliv text. A neni normalni rikat neco takoveho, at si stezuje kdo chce na co chce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20943
24.9.21 07:14

Panejo, manažerka výroby skleníku není schopná napsat srozumitelně jednu větu? :roll: Jestli nejsi troll, možná by nebylo od věci nastudovat si, jak se máš chovat ke kolegům či podřízeným. Říct o někom, že je svi. ně je moc i v normálním životě, natož v práci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5655
24.9.21 07:15
@Christyn 28 píše:
@karkarka ano manažer výroby skleníku špatně jsem to napsala
Pomerne by me zajimalo jaka je tva napln prace, kdyz mas takovy pisemny projev a takhle mluvis o lidech..
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1427
24.9.21 07:16

Pokud přimhouřím oči a budu brát, že je to pravda 8o tak dej výpověď, seš špatná manažerka a na tuto práci se opravdu nehodis. Neumíš psát, jednat s lidmi, řešit problémy, mezilidské vztahy a ani stresové situace. Říct o podřízených, že jsou svině 8o no ty seš taky jednodušší a kolektiv je naštvaný pravém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
97
24.9.21 07:38

Jako manažerka stojíš za prd. Dej výpověď a najdi si něco, co více bude odpovídat tvým „zkušenostem“…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2470
24.9.21 07:45

Za to, že se s tebou kolektiv nebaví si můžeš sama a dospělo by to k tomu i bez nahrávky tý kolegyně, takhle se člověk prostě nevyjadřuje a pokud ano, tak to o něm něco vypovídá - ve špatnym slova smyslu :nevim:
Jinak je fajn na ně házet vinu za to, že nemůžeš otěhotnět, ale zakopanej pes bude někde jinde, jestli si to i tak myslíš, tak změň práci a v novym kolektivu se nechovej jako k*ava a třeba to bude lepší ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8887
24.9.21 07:50

Tys fakt řekla o podřízených, že jsou to svině? :mrgreen: Jako co ti na to říct, asi bude lepší změnit lokál, schopnost vést a motivovat tým zřejmě nebude patřit k tvým přednostem, můžeš to uvádět na pohovorech, až se tě budou ptát na tvé slabé stránky :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4784
24.9.21 08:02
@Christyn 28 píše:
Ahoj jmenuji se Christyn a dělám manažerku výroby ve skleníku ale bohužel jsem nejmladší tady a tudíž jsem uvěřila jedné chudší ženě s jejím problémem s kolektivem ale žena byla vyčůrana a stěžovala si na ženy jaký jsou to krávy a já jí řekla v kanceláři ať si teda těch sviní nevšímá ale co tady jako mám dělat nikdo se tu se mnou nebavý protože paní si nahrála jen to co chtěla a ženám to šla pustit snažíme se snoubencem o miminko ale já jsem tak vynervovaná je :,( mi zle a nemám na nic náladu a do toho si nedokážu představit být těhotná prosím poradíte mi jak se zbavit stresu a špatných pocitu o miminko se snažíme už asi rok :,( děkuji za rady

Ježiš to je blábol. Jak obsahově, tak formou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4610
24.9.21 08:03

Moje bývalá učitelka češtiny, by to nazvala: slovní průjem. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu