Byl nekdo na plastice stehen po zhubnuti ?

Anonymní
22.9.21 21:50

Byl nekdo na plastice stehen po zhubnuti ?

Zhubl nekdo vyrazne a byl na plastice stehen - nemyslim liposukci, ale primo plastiku, kde vam orezou prebytecnou kuzi?

Zhubla sem za 3 roky asi 35 kilo a ikdyz sem cvicila a mazala se, tak mam stehna a boky silene povolena. Vetsinou nachazim jen plastiku bricha nebo modelaci prsou po zhubnuti.
Chtela bych dat jeste 5kg dolu letos a pak dalsi rok se nekam objednat. Ale nemuzu nikoho najit, kdo by me rekl jak to boli, rekonvalescence atd a hlavne zda to k necemu je pripadne sdilel foto pred a po…

Anonym-vaha

  • Citovat
  • Upravit

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová