Zhubl nekdo vyrazne a byl na plastice stehen - nemyslim liposukci, ale primo plastiku, kde vam orezou prebytecnou kuzi?
Zhubla sem za 3 roky asi 35 kilo a ikdyz sem cvicila a mazala se, tak mam stehna a boky silene povolena. Vetsinou nachazim jen plastiku bricha nebo modelaci prsou po zhubnuti.
Chtela bych dat jeste 5kg dolu letos a pak dalsi rok se nekam objednat. Ale nemuzu nikoho najit, kdo by me rekl jak to boli, rekonvalescence atd a hlavne zda to k necemu je pripadne sdilel foto pred a po…
Anonym-vaha
Citovat
Upravit
Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!
Zhubl nekdo vyrazne a byl na plastice stehen - nemyslim liposukci, ale primo plastiku, kde vam orezou prebytecnou kuzi?
Zhubla sem za 3 roky asi 35 kilo a ikdyz sem cvicila a mazala se, tak mam stehna a boky silene povolena. Vetsinou nachazim jen plastiku bricha nebo modelaci prsou po zhubnuti.
Chtela bych dat jeste 5kg dolu letos a pak dalsi rok se nekam objednat. Ale nemuzu nikoho najit, kdo by me rekl jak to boli, rekonvalescence atd a hlavne zda to k necemu je pripadne sdilel foto pred a po…
Anonym-vaha