Šéfová chce jít s nám do sauny

23760
23.9.21 16:57

Šéfová chce jít s námi do sauny

Zdravím. Máme skoro měsíc novou šéfovou. Je jí 53 let. Já a kolegyně jsme od ní skoro o generaci mladší. S kolegyní jsme byly zvyklé chodit spolu společně do sauny. Šéfová nás slyšela, jak se bavíme o tom, že zase chceme začít chodit. Chce chodit s námi. Já osobně ji tam nechci. Nechci, aby mě viděla nahou a já ji. Bojím se, že mě bude potom třeba vydírat. Co mám dělat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20591
23.9.21 17:02
@Klopotkova píše:
Zdravím. Máme skoro měsíc novou šéfovou. Je jí 53 let. Já a kolegyně jsme od ní skoro o generaci mladší. S kolegyní jsme byly zvyklé chodit spolu společně do sauny. Šéfová nás slyšela, jak se bavíme o tom, že zase chceme začít chodit. Chce chodit s námi. Já osobně ji tam nechci. Nechci, aby mě viděla nahou a já ji. Bojím se, že mě bude potom třeba vydírat.Co mám dělat?

co to je za divoké představy?? čím by tě měla jako vydírat? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27375
23.9.21 17:10

Tak tam nemusíš přece sedět rozcapena, vem si prostěradlo :nevim: to myslíš ý že tě tam bude fotit nebo co?. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13803
23.9.21 17:12
@pikola píše:
Tak tam nemusíš přece sedět rozcapena, vem si prostěradlo :nevim: to myslíš ý že tě tam bude fotit nebo co?. :lol:

Si ji asi zapamatuje a doma namaluje, ne :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34613
@Keyllah píše:
co to je za divoké představy?? čím by tě měla jako vydírat? 8o

A čím vydírat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34613
@Prof. Farnsworth píše:
:mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4784
23.9.21 17:13

Nechám stranou tvoje absurdní myšlenkový pochody. Ale co třeba říct, že nakonec nikam nechodíte a jít samy? Stopovat vás asi nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2870
23.9.21 17:14

Já bych s šéfovou taky do sauny chodit nechtěla. Ne kvůli vydírání, ale v sauně si chci od práce hlavně odpočinout. A další věc, když jsem se tam potkala s někým, s kým jsem v kontaktu jen pracovně a oblečená, tak úplně komfortně jsem se tam taky necítila. Např. jsem tam takhle narazila na soudkyni, co rozhodovala o péči a výživném, učitelky atd. Malý město no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7022
23.9.21 17:24

A co říct šéfové na rovinu, že by jste se necítily dobře. Že ji jako šéfovou respektujete, ale necítily byste se dobře nahé s nahou nadřízenou. Navrhněte, že si spolu zajdete třeba na kávu, do vinárny atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13803
23.9.21 17:26
@Havlova píše:
A co říct šéfové na rovinu, že by jste se necítily dobře. Že ji jako šéfovou respektujete, ale necítily byste se dobře nahé s nahou nadřízenou. Navrhněte, že si spolu zajdete třeba na kávu, do vinárny atd.

My s váma do sauny jít nechcem, ale můžeme si dát trojku :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7022
23.9.21 17:28
@Prof. Farnsworth píše:
My s váma do sauny jít nechcem, ale můžeme si dát trojku :mrgreen:
:mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
385
23.9.21 17:29
@Prof. Farnsworth píše:
My s váma do sauny jít nechcem, ale můžeme si dát trojku :mrgreen:

Já bych to raději neradila… :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27375
23.9.21 17:30
@Prof. Farnsworth píše:

A vystaví na firemní nástěnku :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3806
23.9.21 17:34

Na prvním saunování vytáhni některou z klasických historek - třeba toho zpocenýho sexy traktoristu - a uvidíš, že příště bude mít jiné plány ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
999
23.9.21 17:40

“Jestli zitra neudelas to a to, vsem reknu o tom bobrovi!” :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu