Reklama

Problém s abecedou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mrkvickova10
Nováček 3 příspěvky 22.02.18 11:35
problém s abecedou

Moje dítě neumí abecedu chybělo na nějaké písmena a doteď mu ty písmena chybí. Prostě se je nemůže doučit. Co s tím?

Reklama

Reakce:

ivašot.
Kelišová 6413 příspěvků 22.02.18 11:37
@mrkvickova10 píše:
Moje dítě neumí abecedu chybělo na nějaké písmena a doteď mu ty písmena chybí. Prostě se je nemůže doučit. Co s tím?
:roll:

jako že je neumí napsat, přečíst nebo když říká abecedu, tak je vynechá?
Prostě se to bude muset doučit.

Slečna Ferka
Extra třída :D 10039 příspěvků 22.02.18 11:44

@mrkvickova10 Okopírovat prázdnou písanku a psát psát. A číst číst.

Moje dcera je myslím celkem šikovná, a taky se mě při čtení ptá, zda nějaké písmeno je „b“, nebo „d“ - prý je normální, že některá se dětem pletou. Tak holt pomáhat, napovídat, a ono se to poddá…

I když já teda dodnes myslím, že je pro mě těžké z hlavy dělit, protože jsem myslím asi dva týdny chyběla, když se probíralo :mrgreen:

bublinek
Kelišová 5026 příspěvků 22.02.18 11:46
@Slečna Ferka píše:
@mrkvickova10 Okopírovat prázdnou písanku a psát psát. A číst číst.

Moje dcera je myslím celkem šikovná, a taky se mě při čtení ptá, zda nějaké písmeno je „b“, nebo „d“- prý je normální, že některá se dětem pletou. Tak holt pomáhat, napovídat, a ono se to poddá…

I když já teda dodnes myslím, že je pro mě těžké z hlavy dělit, protože jsem myslím asi dva týdny chyběla, když se probíralo :mrgreen:

pamatuju si, že to dělalo problém i mi a teď se s tím setkávám i u dcery (1.třída)

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1752 příspěvků 34 inzerátů 22.02.18 12:18

To se jedná o tu trinactiletou těhotnou dceru? :lol:

Uživatel je onlinestinga
Závislačka 3803 příspěvků 7 inzerátů 22.02.18 12:21

@Slečna Ferka @bublinek holky je to troll

Sasexka
Kecalka 103 příspěvků 22.02.18 12:31

Twl a jsem úplně mimo…těhotná a neumí abecedu nebo jak to chápat? Dlouhé volno evidentně :pocitac: :zed:

-Sára
Ukecaná baba ;) 1095 příspěvků 22.02.18 12:54

Abecedu nepotřebuje. Spis par facek aby nevymyslela kraviny na emiminu a šla se radši ucit.

Murka
Ukecaná baba ;) 1509 příspěvků 22.02.18 15:00

Jarní prázdniny a nuda, vražedná kombinace :D

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Diváci a porota rozhodli: Ve StarDance dotančila Monika Bagárová

Kdyby se o vítězi deváté řady StarDance mělo rozhodnout hned první večer, kdy... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >