Problém se zuby

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ivunka87
Závislačka 2615 příspěvků 08.05.11 14:14
problem se zuby

Ahoj Maminky,tehulky potrebuji radu byla jsem na pohotovosti s oteklou pulkou obliceje poslaly mne na zubni pan zubar byl hodny prohledl konstatoval zanet v 8 vlevo nahore ktera mne vubec nebolela a ani ta spodni dal mi tam dren a na druhy den na kontrolu to mne vzal jiny zubar vyndal mi dren roztahl celist pekelne to bolelo nekolikrat mi sni zacvycil a ze mam pokracovat s cvicenim doma nebo uz pry neotevru pusu take konstatoval ze zjevne bez otoku pusu mam oteklou stale cvycit nejde dost to boli mam antibiotika a po 3dnech mala uleva ale stale otekla v utery mam jit na kontrolu a hrozne se bojim protoze necvycim kdyz otevru pusu vis strasne mneto rve a boli az mi tecou slzy nevite coto muze byt?hledala jsem v diskuzich a nic jeste napisi ze mi rekl zeto mam ledovat skousela jsem parkrat bylo mi potom jeste hur…dekuji zajakou koliv radu :srdce:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Monny
Hvězda diskuse 36572 příspěvků 08.05.11 14:22

Paralen, Panadol, Ibalgin, čistit zuby, ústní vodu.. Nebo zkus žvýkat „hřebíček“ :palec: Ale podle mého názoru ti to měl vytrhnout nebo alespoň vytrhnout nervy :nevim:

Baslerinda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.11 14:48

Zadavatelko,když pominu hrubky,nějak dost dobře ten dotaz nechápu. Píšeš, že ti zubař otevřel zub a vydrénoval ten, který tě vůbec nebolel,na základě čeho ti nasadil ATB a jaká? Žvýkání hřebíčku , užívání Brufenu a podobných hovadin je naprostá zbytečnost,pokud tě to už až takhle moc bolí,spíš by to chtělo vzít na RTG a mrknout z čeho to je,nevím, jestli ti tady takhle na dálku někdo poradí,já jen nevím,proč sis nechala dělat něco se zubem který tě nebolel a ATB ti byla nasazena jen tak naslepo …

byron
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.11 14:53

A jsi těhotná?

Jinak antibiotika by ti měla na zánět zabrat- měla jsme zánět v osmičce, po třech dnech užívání antibiotik mi zubařka osmičku vytrhla- dřív prý ne, nebylo by to dostatečně kryto antibiotiky, hrozilo by asi rozšíření zánětu :nevim: .

Každopádně se zánětem tu pusu moc otvírat nebudeš, to je jasný, ale osmička musí ven

Baslerinda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.11 14:55
byron píše:
A jsi těhotná?

Jinak antibiotika by ti měla na zánět zabrat- měla jsme zánět v osmičce, po třech dnech užívání antibiotik mi zubařka osmičku vytrhla- dřív prý ne, nebylo by to dostatečně kryto antibiotiky, hrozilo by asi rozšíření zánětu :nevim: .

Každopádně se zánětem tu pusu moc otvírat nebudeš, to je jasný, ale osmička musí ven

Ale ona píše že jí žádný zub nebolel … :nevim: ??

byron
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.11 14:56
Baslerinda píše:
byron píše:
A jsi těhotná?

Každopádně se zánětem tu pusu moc otvírat nebudeš, to je jasný, ale osmička musí ven
Ale ona píše že jí žádný zub nebolel … :nevim: ??

Mě např nejdříve rozbolelo ucho, pak celá půlka hlavy a nakonec čelist- na zubo to nejdřív nevypadalo

byron
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.11 14:58

Někdy j etěžko identifikovat ze kterého zubu bolest pochází, to vůbec nemusíš poznat, ale zubař by to poznat měl

Monny
Hvězda diskuse 36572 příspěvků 08.05.11 15:00
byron píše:
Někdy j etěžko identifikovat ze kterého zubu bolest pochází, to vůbec nemusíš poznat, ale zubař by to poznat měl

přesně tak, mámě kdysi kvůli tomu vytrhly 2 zdravé zuby vedle… :roll: :pocitac:

Baslerinda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.11 15:02
byron píše:
Někdy j etěžko identifikovat ze kterého zubu bolest pochází, to vůbec nemusíš poznat, ale zubař by to poznat měl

To je mi jasný že kolikrát už to bolí až tak, že ani sám pacient neví co ho bolí, zubař by to poznat měl. Zakladatelka neodepisuje jak to vypadá dál. Ještě jsem chtěla dodat,že zubař může předepsat Nimed.

Mia82
Neúnavná pisatelka 17281 příspěvků 08.05.11 15:56

Určitě by to chtělo nějakou důkadnější prohlídku než na pohotovosti,já jednou taky chodila že mě strašně bolí zub a nakonec to byl zub úplně jiný :roll: Brufen nebo panadol si ber na bolest.Vyplachuj ústní vodou :wink:

Baslerinda nevím proč považuješ užívání léků na bolest za hovadinu,no asi tě jěště nikdy pořádně nebolel zub :think: :lol:

byron
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.11 16:03

Jo a paralen nebo ibalgin mi byl zubařkou při zánětu více než doporučen- pomáhá to i k léčení zánětu, navíc ta bolest je fakt nic moc.....

No a zajít k vlastní zubařce- zubaři- s tím taky souhlasím

Monny
Hvězda diskuse 36572 příspěvků 08.05.11 16:09

nebo se doporučuje i Dicloreum :think:

Baslerinda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.11 16:26
verenika píše:
Určitě by to chtělo nějakou důkadnější prohlídku než na pohotovosti,já jednou taky chodila že mě strašně bolí zub a nakonec to byl zub úplně jiný :roll: Brufen nebo panadol si ber na bolest.Vyplachuj ústní vodou :wink:Baslerinda nevím proč považuješ užívání léků na bolest za hovadinu,no asi tě jěště nikdy pořádně nebolel zub :think: :lol:

Pokud vím, tak jsem zadavatelce odpověděla že je to hovadina v případě že to už až tak moc bolí, potom to opravdu chce zubaře, ne nějaký hřebíček apod.

Mia82
Neúnavná pisatelka 17281 příspěvků 08.05.11 17:04
Baslerinda píše:
verenika píše:
Určitě by to chtělo nějakou důkadnější prohlídku než na pohotovosti,já jednou taky chodila že mě strašně bolí zub a nakonec to byl zub úplně jiný :roll: Brufen nebo panadol si ber na bolest.Vyplachuj ústní vodou :wink:Baslerinda nevím proč považuješ užívání léků na bolest za hovadinu,no asi tě jěště nikdy pořádně nebolel zub :think: :lol:
Pokud vím, tak jsem zadavatelce odpověděla že je to hovadina v případě že to už až tak moc bolí, potom to opravdu chce zubaře, ne nějaký hřebíček apod.

Jestli jsi si všimla tak je neděle :roll: Takže musí přežít na brufenu nebo jiných lékách na bolest…Pohotovost není klinika aby jí tam udělali kompletní vyšetření.
Ona zubaře byla,Monny jí poradila něco na úlevu :wink:

Monny
Hvězda diskuse 36572 příspěvků 08.05.11 19:23
verenika píše:
Baslerinda píše:
verenika píše:
Pokud vím, tak jsem zadavatelce odpověděla že je to hovadina v případě že to už až tak moc bolí, potom to opravdu chce zubaře, ne nějaký hřebíček apod.
Jestli jsi si všimla tak je neděle :roll: Takže musí přežít na brufenu nebo jiných lékách na bolest…Pohotovost není klinika aby jí tam udělali kompletní vyšetření.
Ona zubaře byla,Monny jí poradila něco na úlevu :wink:

Jojo, tohle mi doporučila kámoška, která když byla těhu tak trpěla na zuby… :roll: A oni jí to přímo v nemocnici dali na bolest.. že to je prý koňská dávka na zánět a bolest :mrgreen: :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Divoká jízda po StarDance: Mišík na koloběžce, Onder nese zapomenuté střevíce

A je to za námi. Devátá řada taneční show StarDance má nového krále tanečního... číst dále >

Eben s Kostkovou původně do StarDance nechtěli! „Když Marek řekl ano, šla jsem!“

Taneční soutěž StarDance u nás patří k nejúspěšnějším televizním pořadům.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >