Problémová pleť po ukončení kojení

32129
3.6.15 07:14

problémová pleť po ukončení kojení

Ahoj emaminy..mám 6 měsíců po porodu a cca ani né měsíc nekojím. Posledních 14 dní se mi začalo dělat akné - takže očekávám brzo příchod tetičky z červené lhoty..:o(..Problém je že to není takové to obyč akné - které se dá vymáčknout ( i když se to nemá, já vím ), ale jsou to takové tvrdé, bolestivé, podkožní koule, na které bohužel neplatí žádné mastičky, vodičky co na běžné akné ( jelikož to je pod kůží )…máte s tím některá zkušenosti? Co vám na to pomohlo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Run
20677
3.6.15 07:43

Čas. Já teda kojila víc jak dva a půl roku. Pak se mi pleť děsně zhoršila. Asi po půl roce jsem ztloustla a děsně se mi zkazily vlasy. No pleť se zlepšila, vlasy jsem několikrát ostříhala a mám pocit, že už se vracím do normálu. Myslím, že ty hormony se po tom kojení prostě rovnají dlouho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32129
3.6.15 07:46
@Run píše: Čas. Já teda kojila víc jak dva a půl roku. Pak se mi pleť děsně zhoršila. Asi po půl roce jsem ztloustla a děsně se mi zkazily vlasy. No pleť se zlepšila, vlasy jsem několikrát ostříhala a mám pocit, že už se vracím do normálu. Myslím, že ty hormony se po tom kojení prostě rovnají dlouho.

Takže kromě jebaku me čeká ještě pribirani? Parada :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1013
3.6.15 09:29
@smurfka píše:
Takže kromě jebaku me čeká ještě pribirani? Parada :lol:

Nemusí, to není pravidlo.
Ani ti jeblouši nejsou normální. Většina holek s tím nemívá problémy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32129
3.6.15 09:36
@Lexoid píše:
Nemusí, to není pravidlo.
Ani ti jeblouši nejsou normální. Většina holek s tím nemívá problémy.

no mě se sem tam udělali i před těhotenstvím..( při braní HA )…ale tak jeden za pul roku asi…
ted už mám druhý za 14 dní.. :? na kožní se mi teda tahat nechce s dvěma děckama no..není to tak že bych to měla po celém obličeji, tak ten jeden, dva přetrpím než se to samo uzdraví..ale raději bych kdyby to někdo taky mýval aby poradil co na to používal.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.6.15 10:51

Po ukončení kojení došlo hormonálním změnám a s tím může souviset i zhoršení stavu pleti. Rozhodně projevy nevymačkávej, sice je neroznášíš, mohou vzniknout i jizvičky. Navštiv lékárnu nebo kožního lékaře, který ti doporučí léčbu podle aktuálního stavu pleti. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12606
6.10.15 11:32

Dobrý den,
v těchto dnech je Vám na eMiminu k dispozici Žaneta Češková ze společnosti L´oreal. Odpovídá na dotazy, co potřebuje pleť se sklony k nedokonalostem u dospělých. Zeptejte se na cokoliv ohledně péče o pleť.

Hezký den všem :mavam:
Monika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama