Reklama

Problémy s tátou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.17 17:01
Problémy s tátou

Ahoj holky, jdu sem s menším problémem. Letos to budou dva roky, co jsme s přítelem a už asi měsíc bydlíme spolu. Dnes jsem k našim přijela na návštěvu a vzala si sousto buchty, kterou mamka upekla. Táta mi tam začal vykládat, že mě přítel neživí (přitom sama pracuji a společně máme s přítelem dost financí na to, abychom se uživili), že jsem přijela hladná. Tak ho máma okřikla, ať přestane. On se naštval, odešel ven a propíchal mi gumy na autě. Když jsem to zjistila, tak jsem se vzteky rozbrečela a on mi začal tvrdit, že to neudělal on, že za to může přítel, že mě chtěl v autě určitě zabít. Vůbec nevím, co s tím mám dělat. Jsem z toho nešťastná. Když mu chci domluvit, vysměje se mi a mamka už taky nemá tolik energie. Vždycky se kvůli toho jen pohádali. Byl jste někdo v podobné situaci? Podotýkám, že mi je 25 let a přítel tátovi nikdy nic neudělal.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Paola21
Závislačka 3384 příspěvků 19.02.17 17:04
@Anonymní píše:
Ahoj holky, jdu sem s menším problémem. Letos to budou dva roky, co jsme s přítelem a už asi měsíc bydlíme spolu. Dnes jsem k našim přijela na návštěvu a vzala si sousto buchty, kterou mamka upekla. Táta mi tam začal vykládat, že mě přítel neživí (přitom sama pracuji a společně máme s přítelem dost financí na to, abychom se uživili), že jsem přijela hladná. Tak ho máma okřikla, ať přestane. On se naštval, odešel ven a propíchal mi gumy na autě. Když jsem to zjistila, tak jsem se vzteky rozbrečela a on mi začal tvrdit, že to neudělal on, že za to může přítel, že mě chtěl v autě určitě zabít. Vůbec nevím, co s tím mám dělat. Jsem z toho nešťastná. Když mu chci domluvit, vysměje se mi a mamka už taky nemá tolik energie. Vždycky se kvůli toho jen pohádali. Byl jste někdo v podobné situaci? Podotýkám, že mi je 25 let a přítel tátovi nikdy nic neudělal.

8o no kdyby mi táta propíchal gumy nebo by mi dělal jiné podobné věci, tak bych na návštěvy jezdila jenom tehdy, když by byla doma jen máma.. co jiného s tím nevím, domlouvat mu asi nemá cenu

Uživatel je onlineNowuka2
Ukecaná baba ;) 2288 příspěvků 19.02.17 17:04

Ne nebyla a s takovým povedeným tatínkem bych teda rázně utla kontakt.

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31602 příspěvků 19.02.17 17:05

A tatovi je kolik, propichovat gumy 8o asi bych s nim omezila kontakt, a stykala se hlavne s mamkou. a takhlw se choval tata vzdycky, podobne? :think:

nostress
Extra třída :D 12885 příspěvků 19.02.17 17:06
@Anonymní píše:

To vypadá na nějakou duševní poruchu. :think:

Gábinkaa9
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 19.02.17 17:07

S takovým tatínkem bych ukončila kontakt, a jezdila bych za maminkou jen tehdy když bude maminka sama doma :)
Tohle od tvého tatínka není hezký :?

Myssicka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.17 17:07

Otec je dost psycho, ne? 8ovysinuty magor

kadernice1
Kecalka 378 příspěvků 19.02.17 17:10

Tak tohle jsem ještě neslyšela… otec byl střízlivý?

jdukolem
Hvězda diskuse 49251 příspěvků 19.02.17 17:13
@Anonymní píše:

není duševně nemocný? :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.17 17:23

Střízlivý byl, ale chová se tak k příteli už od začátku našeho vztahu.

smutny klaun2
Kecalka 409 příspěvků 19.02.17 17:25

Ani nechci věřit svým očím. Vlastní táta a takový buran, magor a blb? Jen bych v klidu oznámil matce, že pokud mě bude chtít vidět, sejdeme se mimo dům a jemu bych poslal účet z pneuservisu. A pokud by se tohle stalo mé partnerce, rozjel bych se za ním. A určitě ne na buchtu.

Ou
Závislačka 4986 příspěvků 19.02.17 17:25

A byl vždycky takový a nebo se začal měnit poslední dobou? Pak by to mohly být známky nějaké choroby, nejpodezřelejší je alzhimer.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.17 17:34

Choval se tak ke každému mému příteli, kterého jsem vždy měla. Tenhle vztah je už ale vážnější a plánuji s tímhle mužem založit rodinu. Asi to nedokáže rozdýchat.

Ou
Závislačka 4986 příspěvků 19.02.17 17:47
@Anonymní píše:
Choval se tak ke každému mému příteli, kterého jsem vždy měla. Tenhle vztah je už ale vážnější a plánuji s tímhle mužem založit rodinu. Asi to nedokáže rozdýchat.

Aha - tak dobrá zpráva je, že nejspíš není nemocný, špatná zpráva je, že je hodně zvláštní povaha. A že se to bude stářím patrně jen posilovat.

A tedy teď na vás čeká docela tvrdá práce na tom, abyste se s tím faktem dokázala srovnat jako dospělá a naučila se bránit si svoje hranice a svoji cestu a svoji novou rodinu.

přeju hodně sil.

jdukolem
Hvězda diskuse 49251 příspěvků 19.02.17 17:57
@Anonymní píše:
Střízlivý byl, ale chová se tak k příteli už od začátku našeho vztahu.

ale on nerozpíchal kola příteli ale vyčetl buchtu tobě a tobě rozpíchal kola

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama