Problémy se symfýzou

21.7.21 16:04

Problémy se symfýzou

Dobrý den, máte tady prosím někdo problémy se symfýzou po porodu? Potřebovala bych se zeptat, ohledně plánování druhého těhotenství atd. :) Děkuju moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3625
21.7.21 18:31

@Martina Břízová
Měla jsemhlavně ke konci druhého těhotenství a po porodu. Nevím, jaké problémy máš ty, mě prostě jenom ukrutně bolela. Pomohla mi návštěva fyzioteraputky, která se mj zabývá i tímto. Opravila mi postoj, poradila jednoduché cvičení a problém velmi rychle vymizel…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.7.21 19:21

@Lara Farseer
Mně právě zjistili, že mi při porodu praskla chrupavka, co drží pánev a mám rozestup. Bolest už není taková, jako byla po porodu, bych nepřála nikdy nikomu. Spíš mi jde o to, kdybych chtěla mít druhé mimco, jestli někdo už zažil druhý porod, když měl předtím takovéhle problémy. Zda bylo těhotenství ok a po porodu také. Jediné co mi bylo doporučeno, císařský řez.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3625
21.7.21 20:13

@Martina Břízová
tak to bohužel neporadím, u mě se to naštěstí takhle nepokazilo, jen to strašně bolelo… zkusila bych se ale i tak proadit na fyzioterapii, příp. na ortopedii… Mě ortoped ale řekl, že je u mě jediná možnost operace, kdy mi tam vloží takovou kovovou svorku a pak už bych nemohla nikdy mít přirozený porod… naštěstí sjem ještě zašla na tu fyzio… ale je možné, že opravdu kvůli tomu nebudete moci mít přirozený porod. ALe poraďte se nejlépe s lékaři.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.7.21 09:48

@Lara Farseer
Také jsem měla šílené bolesti, naštěstí po půl roce se zlepšily. Na rehabilitaci teď právě chodím kvůli posílení pánevního dna. Jeden doktor mluvil o operaci, dva, že vůbec v tomhle věku. Přirozený porod mi nebyl doporučený vůbec kvůli tomu, mohlo by se to hodně zhoršit a přirozeným porodem se hodně namáhá právě spodek. :/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat