Proč chci milence?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.18 11:34
Proč chci milence

Ahoj, vím, že mě některé odsoudí, ale ráda bych věděla, zda to má někdo podobně. Jsem 15 let vdaná a mám dvě děti. S manželem máme normální vztah, finančně nám nic nechybí, podnikáme výlety.. Jasně, že se občas pohádáme a manžel je celkem žárlivý. Ale ve vztahu se jaksi nudím a stereotyp mě děsně ubíjí. Možná proto si ráda vyměním flirtující smsky třeba s kolegou, dělá mi dobře, že by o mě někdo stál. Láká mě to nové, adrenalin, vzrušení. Mám i možnost dotáhnout nevěru do konce. Máte někdo podobné představy a choutky? Nechci se rozvádět kvůli dětem. Nemyslím, že bych se zamilovala, je to spíš „kamarád s výhodami“.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
sediza
Ukecaná baba ;) 1779 příspěvků 19.12.18 11:40

Ne, nemám to podobně. Nejsem bezpáteřní mrcha a sobec. Miluji svého manžela a dítě a vážím si vztahu s nimi. Spoustě lidem otevřela oči nemoc, protože pak si teprve začnou vážit toho, co mají. Hodně štěstí, ať si to Vy uvědomíte dříve.

vejilka
Závislačka 4875 příspěvků 19.12.18 11:42

Mám choutky i příležitost. Mé představy kolikrát jedou naplno. :oops: Ale tím to vždy končí. Nejsem moralistka, ale vím, že nevěra nepřinese nikdy nic dobrého. Většinou si.představím, co by následovalo, kdyby to prasklo a zase jsem pouze v představách

Mango_Lassi
Extra třída :D 14615 příspěvků 19.12.18 11:43
@Anonymní píše:
Ahoj, vím, že mě některé odsoudí, ale ráda bych věděla, zda to má někdo podobně. Jsem 15 let vdaná a mám dvě děti. S manželem máme normální vztah, finančně nám nic nechybí, podnikáme výlety.. Jasně, že se občas pohádáme a manžel je celkem žárlivý. Ale ve vztahu se jaksi nudím a stereotyp mě děsně ubíjí. Možná proto si ráda vyměním flirtující smsky třeba s kolegou, dělá mi dobře, že by o mě někdo stál. Láká mě to nové, adrenalin, vzrušení. Mám i možnost dotáhnout nevěru do konce. Máte někdo podobné představy a choutky? Nechci se rozvádět kvůli dětem. Nemyslím, že bych se zamilovala, je to spíš „kamarád s výhodami“.

Co na to říct? Asi ti na vašem vztahu vůbec nezáleží, když ho chceš riskovat kvůli mimomanželské a­féře.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.18 11:45

Myslím, že v dlouhodobém vztahu je to zcela normální a téměř nevyhnutelné že člověka vzruší něco nového, neokoukaného.Každý se rád cítí být žádaný..ale tím to pro mě hasne..Podporovat flirt zprávami a nebo dokonce dotahnout to dokonce znamena téměř jistotu že k rozvodu časem dojde, stačí jediná chybička, nedejbože si kolega pustí pusu na špacír ( a můžeš si ted myslet že to nikdy nikdy neudělá)..Já si uvědomuji že mám doma schopného muže který mě miluje, mame dítě, finančně nás manžel zajištuje dá se říct nadprůměrně..navíc místo času s milencem můžu trávit čas s dítětem..proč bych se o to měla připravovat kvůli chvilkovému ,,svrbění" :lol: :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.18 11:45

Ja jsem neverna byla a kdyz bude prilezitost zas budu. Manzel me sexualne zanedbava, xkrat jsem to s nim resila, zadne zlepseni.

ellie94
Kecalka 267 příspěvků 19.12.18 11:45

Na jednu stranu to chápu, nuda je ubíjející. Ale místo podvádění manžela by bylo lepší řešení zkusit se vytrhnout z toho stereotypu. Zkoušejte nové věci, běžte do kina, do divadla, na lyže, na večeři, wellness víkend atd. A hlavně sami, bez dětí.
To je možná trochu problém dnešní doby, lidi mají vše a ničeho si neváží. Kdybyste měli finanční problémy nebo nemocné dítě, tak by ses na vše dívala jinak. Buď ráda, že máš chlapa, se kterým ti nic nechybí a jsi spokojená. Stačí se přečíst některé diskuze tady a zjistíš, že máš být vděčná za to co máš. Hodně štěstí.

Waterfall
Kecalka 485 příspěvků 19.12.18 11:47

Víš, mě tyhle ty úlety přijdou děsně nebezpečné, kolega a tak. Když už, hledám kdesi úplně jinde, abych eliminovala nebezpečí. Hlavně ne v práci. Můj chlap byl v práci na kolegyni pouze milý a jsou z toho pěkné nepříjemnosti.

Jinak z hlediska morálky tohle neřeším.

Tichošlápek
Extra třída :D 11544 příspěvků 19.12.18 11:49

Podle mne je prirozene, ze nás vzrušuje nove a neokoukane, navíc ta příchuť zakázaného. Takže já ti rozumím. Ale neohrozila bych svůj manželský život aferkou. Některé věci lepší nechat v představách

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.18 11:51
@Anonymní píše:

Mám to podobně jako ty a kupodivu i spooouuustaaa dalších. Neudeme si nic nalhávat, je to nemorální, leč nezbytné :D
Záleží především na tobě jak to vnímáš a jak to máš nastavené. Ty i tvůj manžel.

Pokud by provalení tvého jendání přineso doma jen zlo, musíš zajistit aby se to nikdy neprovalilo. To je jediná tvoje povinnost. Ne nadarmo se říká „Dobře utajená nevěra už zachránila nejeden vztah.“

… moralistkám přeji šťastné, spokojené a věrné manželství po zbytek života. :kytka:

Já to štěstí bohužel neměla. :?

Lucie

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.18 11:52
@Anonymní píše:

Mám to podobné, s délkou a kvalitou vztahu, dětma atd. dělá mi dobře občasný zájem mužů nebo si někde s nějaký lehce zaflirtovat. Ale nevěrná jsem nikdy nebyla a ani to neplánuju. Asi bych se na sebe pak už nemohla podívat do zrcadlo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.18 11:55

Nevěrná jsem byla velmi krátkou dobu a psychicky jsem to nedala, protože jsem měla výčitky svědomí.
Nikdy více!

hehehe
Extra třída :D 11565 příspěvků 19.12.18 12:08

Já jsem asi také spíše z těch, co ti rozumí, ale zaráží mě tam jedna věta: Nechci se rozvádět kvůli dětem. A nebýt dětí? Tak se rozvedeš? Pokud si odpovíš ano, spíše než nevěru a choutky bych řešila to, jestli není náhodou moje manželství mrtvé a jestli neztrácím drahocenný čas (svůj i manželův), který na tomto světě máme s člověkem, kterého nemiluji a očividně si ho ani příliš nevážím…
Nikdy nedokážeš odhadnout, zda se zamiluješ. Někdy je to velmi rychlé a nečekané.

Lalelale
Závislačka 3113 příspěvků 19.12.18 12:20
@Anonymní píše:

Mně přijde, že pokud vynecháme notorické neverniky, tak je touha po nevěře spíš důsledkem toho, že ve vztahu něco chybí nebo je něco špatně. Že finančně v manželství nic nechybí a manžel je v pohodě totiž neznamená spokojený a kvalitní vztah, i když si to člověk ani sám neuvědomuje a má pocit, že má přece všechno.

Lalelale
Závislačka 3113 příspěvků 19.12.18 12:21
@hehehe píše:
Já jsem asi také spíše z těch, co ti rozumí, ale zaráží mě tam jedna věta: Nechci se rozvádět kvůli dětem. A nebýt dětí? Tak se rozvedeš? Pokud si odpovíš ano, spíše než nevěru a choutky bych řešila to, jestli není náhodou moje manželství mrtvé a jestli neztrácím drahocenný čas (svůj i manželův), který na tomto světě máme s člověkem, kterého nemiluji a očividně si ho ani příliš nevážím…
Nikdy nedokážeš odhadnout, zda se zamiluješ. Někdy je to velmi rychlé a nečekané.

Krásně napsáno

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Výměna, která se málem nedotočila: Patrik útočil na štáb a vyhazoval jej

Bylo to nefalšované drama. Úklidový šílenec Patrik ve středeční Výměně... číst dále >

Rozhovor s Ljubou Krbovou: Na manžela jsem občas dost temperamentní

Sympatická herečka Ljuba Krbová (60) je stálicí v seriálu Ulice. Kvůli tomu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >