Jak znovu věřit na lásku

Anonymní
19.12.18 10:40

Jak znovu věřit na lásku

Před 16 lety jsem se seznámila nyní již se svým manželem. Po 15 letech vztahu a z toho 5 letech společného bydlení jsme se vzali. Po svatbě jsme začali stavit dům a vzali si samozřejmě hypotéku. Rok po svatbě mi řekl, že už mě nemiluje a že jsem pro něj jen kamarádka a že už to cítí déle a svatbou a stavbou domu chtěl zkusit, jestli to nebude lepší. Vůbec jsem to nečekala. Samozřejmě se chce rozvést a už se i odstěhoval pryč. Je tomu „už“ 4 měsíce. Za první měsíc jsem shodila pětinu své váhy. Nemohla jsem jíst ani spát. Stále se snažím z toho vzpamatovat, ale pořád se mi všechno vrací. Chybí mi, přestože mám na něj vztek. Nejhorší je, že jsem přestala věřit, že může existovat láska. Nevěřím, že se můžu ještě někdy zamilovat. Tohle byl můj první vztah. Věřila jsem mu. Dala jsem do toho všechno a teď se bojím. Jak začít znovu věřit? Jak se po takovém zklamání dá začít znovu?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

11689
19.12.18 10:49

Velmi ti doporučuji knihu Protože od Petra Casanovi, přečti si jí. A držím palce. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2955
19.12.18 10:54

Dej tomu čas musíš to nějak odzit. Bude to dobre neboj. :hug: teď to vypadá ze on je nejlepší na celem světě ale až poznáš někoho jiného, jednou ještě budeš rada, ze nejsi s tímhle. Já se po prvním rozchodu dávala dokupy 5let. A to jsem se rozchazela já. A dnes jsem šťastná za svého muže. První byl hodný a taky jsem ho milovala ale manžel je daleko lepší. A to jsem nevěřila ze někdo lepší muže být. Neboj, opravdu to preboli. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
43
19.12.18 10:58

Tvoje pocity jsou prirozene. Chce to cas, vsechnu tu bolest musis odzit. A neboj, drive nebo pozdeji prijde nekdo kdo ti ukaze ze vsechno zle je pro neco dobre :kytka: za mne kniha Kdyz partner odchazi-pomuze ti to pochopit cim prochazis a tve pocity.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1905
19.12.18 11:09

Dej si čas. Teď potřebuješ smutnit. Byla to Tvoje první láska, o to je to horší. Nejdříve si to prožij, je potřeba to v sobě uzavřít. Neřeš teď, jestli ještě někdy budeš schopná se zamilovat (budeš). Ty teď potřebuješ čas pro sebe, naučit se žít sama, najít samu sebe. Vše má svůj čas a všechno zlé, je pro něco dobré.

Mně když se rozpadl vztah s exmanzelem, tak jsem si řekla, že to má prostě nějaký důvod, a nechala jsem to být (taky jsem hodně zhubla), soustředila jsem se na to, abych to psychicky zvládla. I mě tenkrát napadlo, ať už je listopad 2016 (byl 2015). Za rok to bylo mnohem lepší a teď? Ani ve snu by mě nenapadlo, že v listopadu 2018 budu znovu vdaná za super chlapa a čekat další dítě. Život je plný překvapení ;) :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.12.18 13:47

Všem Vám moc děkuji. Vidím to na Vánoce s knihou v ruce.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama