Proč pořád létá tolik letadel?

869
23.3.20 10:52

Proč pořád létá tolik letadel?

Zdravím dámy, nevíte proč stále létá tolik letadel nad Evropou v době takové epidemie? Říkaly že lety budou omezený, ale já vidím stále stejný přísun letadel, viz. radar
https://www.flightradar24.com/40.14,12.22/4

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

354
23.3.20 10:56

Lítají i prázdné, aby nepřišli o sloty na letištích.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13668
23.3.20 10:58

Letadla nevozí jen lidi, ale přepravují i materiál. A můžu ti říct, že letecká doprava je omezená opravdu hodně. Máme nad domem letecký koridor, dřív se skoro nestalo, aby nad námi zrovna neletělo letadlo, někdy i pět najednou a teď nic. Párkrát za den něco přeletí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8572
23.3.20 11:23

@korneli Zrovna jsem si to samé před chvilkou říkala, tedˇbyl posledních pár dní celkem klid ale dnes od rána hučí jedno za druhým.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11520
23.3.20 11:30
@korneli píše:
Zdravím dámy, nevíte proč stále létá tolik letadel nad Evropou v době takové epidemie? Říkaly že lety budou omezený, ale já vidím stále stejný přísun letadel, viz. radar

No tak to ani náhodou. Flightradar sleduju často a ted je nad Evropou zlomek letadel než jindy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.3.20 11:34

@korneli Já na flight radar koukala zrovna včera a říkala si to samý. Vůbec nechapu, ze to na nebi trochu neproridlo :( Škoda! Aspoň by se planetě trochu ulevilo a pročistil by se vzduch!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41348
23.3.20 11:37

Tak pořád létají nákladní letadlo. Hodně letadel létá prázdných, aby společnosti nepřišly o sloty. Hodně společností ukončuje provoz až v průběhu tohoto týdne. Hodně zemí stahuje ze zahraničí své občany. A ten provoz je o dost nižší než dřív.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9586
23.3.20 11:41
@jessikka píše:
No tak to ani náhodou. Flightradar sleduju často a ted je nad Evropou zlomek letadel než jindy.

Taky bych řekla. Navíc, když si člověk rozklikne letadla nad ČR, tak dost z nich jsou nějaká malá soukromá letadla, linek naprosté minimum.
A za odpoledne z Ruzyňského letiště odletí asi 4 dopravní letadla…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
876
23.3.20 11:46

Oni říkali že lety budou omezené, ale to řekla naše vláda, která to omezila
Jaké nařízení mají ostatní země kdoví, německo na to docela kašle takže bych se nedivila kdyby letadla neomezili

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3429
23.3.20 11:50

Nám tu zas nad barákem denně hučí stíhačky, hroznej rachot a dunění :cert: nikdy tu nic nelítalo, takže nechápeme..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3607
23.3.20 11:50
@korneli píše:

Někdo ten chemtrails na vás shazovat musí. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2449
23.3.20 11:57

@korneli Věř tomu, že ta doprava opravdu omezená je. Já flightradar sleduji často a opravdu teď není takový provoz. Zkus se schválně podívat třeba na stránky vídeňského letiště a uvidíš kolik letů mají. A Prahu ani nezmiňuji. Manžel pro letecký průmysl pracuje a také říkal, že ten provoz je omezený.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.3.20 12:02

Kvůli zásobování? Mysli trochu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6453
23.3.20 12:23

@korneli Doprava se hodně omezila. Některé přelétávají na domovská letiště nebo objednaná stání, servis atp., některá normálně létají (když s minimem pasažérů), některá jsou nákladní a ta jedou v poměrně běžném provozu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
869
23.3.20 12:26

Že některé latadla letí na prázdno, to se jim opravdu vyplatí? Zásobování chápu, ale že třeba několik letadel letí za sebou třeba na Kanáry?.. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama