Prodyšné roušky

91
11.4.20 18:32

Prodyšné roušky

Nemáte prosím tip na velmi prodyšné roušky? Jsem alergik v 9. měsíci těhotenství a vůbec nejsem schopná dýchat v bavlněné roušce. Po cca minutě se musím přidechnout bokem.

Děkuji moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

58592
11.4.20 18:33

Mám z trička.. Starého.. V jiné nemůžu dýchat a omdlevala jsem. Udělaná jako jednovrstva..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
91
11.4.20 18:35

@martina.se Když já jsem manuálně úplně neschopná. Potřebovala bych si ji spíš někde koupit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58592
11.4.20 18:38

@maarkeeta otázka 15 minut, usijes v ruce.. Tohle nikde nekoupís.. Já teď koupila nekolikavrstve a mě jsou nanic, flakla jsem sebou po 5 minutách.. Prostě v tom nemůžu dýchat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50067
11.4.20 18:40

Co nejtenčí jednovrstvá bavlna. Spíchne v ruce i manuálně nezručný člověk, netřeba se bát. Ale i tak se v tom samozřejmě dýchá hůř než bez ničeho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3914
11.4.20 18:48

@maarkeeta co si dat pres pusu jen satek?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13778
11.4.20 18:51

Co funkční šátek (tunel)? Já ho nosím na sport a je to lepší než rouška, o fous ale je.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
91
11.4.20 18:58

@kaja00 Funkční šátek bych mohla, ale nevím, jak se na to budou tvářit v porodnici. Minulý týden mě kvůli tomu dlouze zkoumala Policie ČR na poli ve vsi, asi 1 km od civilizace. Nakonec mi to nechali být, ale dostala jsem nakázáno, že mám nosit roušku. Tunel prý nestačí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
60279
11.4.20 19:03
@kaja00 píše:
Co funkční šátek (tunel)? Já ho nosím na sport a je to lepší než rouška, o fous ale je.

zas se to víc lepí na hubu a uslintá se to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50067
11.4.20 19:08

Hlavně ty funkční materiály se dost blbě sterilizují, ne?
Ale jinak se přiznávám, že nutit mě někdo rodit s čímkoliv přes pusu, tak si asi na sebe nechám nahnat policii, udělit desetitisícovou pokutu a v rámci toho všeho budu hodně sprostá… Na běžné použití ale ta tenká bavlna (mám tu starej tenounkej polštář) v jedné vrstvě ujde, rozhodně je to lepší než všecky vícevrstvé, popř. ty s filtrační vrstvou k tomu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2819
11.4.20 19:16
@ugluk píše:
Hlavně ty funkční materiály se dost blbě sterilizují, ne?
Ale jinak se přiznávám, že nutit mě někdo rodit s čímkoliv přes pusu, tak si asi na sebe nechám nahnat policii, udělit desetitisícovou pokutu a v rámci toho všeho budu hodně sprostá… Na běžné použití ale ta tenká bavlna (mám tu starej tenounkej polštář) v jedné vrstvě ujde, rozhodně je to lepší než všecky vícevrstvé, popř. ty s filtrační vrstvou k tomu.

Tak snad ji nebudou nutit rodit v rousce?! 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
447
11.4.20 19:21

V tech papirovych se pry lip dycha, uz se daji sehnat, ted jsem videla 50ks v DR. Maxovi za cca 1400. No jinak ja jsem taky v 9. mesici a usila jsem si jednovrstve bavlnene, ale nevydrzim v ni moc max hodinu. V moji porodnici rousky nastesti nevyzaduji pri porodu, pokud skoncim jinde doufam ze mi daji tu papirovou, protoze bavlnena fakt neni na vic jak hodinu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3496
@zudina píše:
Tak snad ji nebudou nutit rodit v rousce?! 8o

Někde jsem četla že prý se fakt rodí s rouškou 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
91

@zudina Tak momentálně se většinou rodí v roušce. Někde to je striktně dané.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2819
11.4.20 19:24
@Ravedd píše:
Někde jsem četla že prý se fakt rodí s rouškou 8o
@maarkeeta píše:
@zudina Tak momentálně se většinou rodí v roušce. Někde to je striktně dané.

Tak to bych nedala. Nemohla jsem dychat poradne ani bez rousky a davali mi kyslik. Vzdyt ta rouska je stejne za chvili pri porodu uslintana a ztraci to efekt.. to je fakt hrozny teda :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama