Nezaplatila jsem VZP

Anonymní
11.4.20 17:19

Nezaplatila jsem VZP

Ahoj maminky potrebuji radu nezaplatila jsem VZP jsem samoplatce ne ze bych zapomela to ne jen nemam finance v tehle situaci mam doma dve deti z prace me propustili platim najem a chci se zeptat myslite ze bych to mohla zaplatit pristi mesic kolik myslite ze mi naskacou penale? Dekuji za odpoved

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

58668
11.4.20 17:21
@Anonymní píše:
Ahoj maminky potrebuji radu nezaplatila jsem VZP jsem samoplatce ne ze bych zapomela to ne jen nemam finance v tehle situaci mam doma dve deti z prace me propustili platim najem a chci se zeptat myslite ze bych to mohla zaplatit pristi mesic kolik myslite ze mi naskacou penale? Dekuji za odpoved

Spíš jim napiš nebo zavolej.. Pokud jde o měsíc, nebude to tak zle.. Ale ideální je jednat předem, než tě začnou upominat oni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16099
11.4.20 17:25

Zavolej tam a domluv se. Penále za mesic nebudou žádná darda, ale je lepsi to řešit narovinu a projevit snahu, než být za neplatiče, který nekomunikuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3537
11.4.20 17:36
@Anonymní píše:

Proč ses po propuštění z práce nezaevidovala na pracák?
A kolik let mají děti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6851
11.4.20 17:37

Proč ses nenahlasila na úřad práce? Pojištění by za tebe zaplatili a ještě bys měla podporu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
594
11.4.20 17:52

A co úřad práce? Platí to za tebe :). Jinak stačí jím tam zavolat, jeden měsíc jsou shovívaví. Jen to musíš zaplatit do data na kterém se domluvíte. Ale je třeba to řešit!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.4.20 17:56

@EvieK dobry ted jsme jim psala a odpovedeli ze to muzu zaplatit kdy chci ze od brezna do srpna nejsou vymahany penale a platby jsou prominuty

• Nahlásit
  • Citovat
594
11.4.20 17:57
@Anonymní píše:
@EvieK dobry ted jsme jim psala a odpovedeli ze to muzu zaplatit kdy chci ze od brezna do srpna nejsou vymahany penale a platby jsou prominuty

No tak super!! Důležité je, že to máš vyřešené :).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
594
11.4.20 17:58
@Anonymní píše:

Ale rozhodně to zaplať, aby to pro tebe pak nebyla velká částka a nebo šup na Up :).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.4.20 18:07

@EvieK ja na up volala a rekla mi at se zaregistruji online ze to maj na strankach s tim ja ale neumim :/

• Nahlásit
  • Citovat
594
11.4.20 18:13
@Anonymní píše:
@EvieK ja na up volala a rekla mi at se zaregistruji online ze to maj na strankach s tim ja ale neumim :/

Teď na ten formulář koukám, je jednoduchý. Klasika - jméno, příjmení, osobní údaje škola atd. a jen dát odeslat :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.4.20 18:21

@EvieK tj to vyplnim ale je tam elektronicky podpis a nebo datova schranka ani jedno nemam

• Nahlásit
  • Citovat
3537
11.4.20 18:24
@Anonymní píše:
@EvieK ja na up volala a rekla mi at se zaregistruji online ze to maj na strankach s tim ja ale neumim :/

Tak si vyzvedni u vchodu pobočky žádost, tu vyplníš a pošleš poštou nebo hodíš do schránky na budově pracáku.
Ale opravdu to není složité. Když umíš ovládat telefon, nevidím důvod, proč bys nezvládla poslat vyplněnou žádost emailem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3537
11.4.20 18:25
@Anonymní píše:
@EvieK tj to vyplnim ale je tam elektronicky podpis a nebo datova schranka ani jedno nemam

To čteš špatně, stačí emailem. Je nouzový stav.

EDIT:
Na Úřadu práce ČR (dále jen „ÚP ČR“)je možné vyřídit většinu záležitostí online. Žádosti o dávky či podpory je možné zasílat na příslušné kontaktní pracoviště ÚP ČR dle místa trvalého pobytu elektronicky (prostřednictvím datové schránky, e-mailem i bez zaručeného elektronického podpisu), poštou nebo je odevzdat do schránek umístěných obvykle při vstupu na příslušné kontaktní pracoviště ÚP ČR, případně na jiném viditelně označeném místě. Osobní kontakt je možný pouze výjimečně, po předchozím elektronickém objednání (e-mail) nebo telefonické domluvě.
https://www.uradprace.cz/…elektronicky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
594
11.4.20 18:43
@renduli píše:
To čteš špatně, stačí emailem. Je nouzový stav.EDIT:
Na Úřadu práce ČR (dále jen „ÚP ČR“)je možné vyřídit většinu záležitostí online. Žádosti o dávky či podpory je možné zasílat na příslušné kontaktní pracoviště ÚP ČR dle místa trvalého pobytu elektronicky (prostřednictvím datové schránky, e-mailem i bez zaručeného elektronického podpisu), poštou nebo je odevzdat do schránek umístěných obvykle při vstupu na příslušné kontaktní pracoviště ÚP ČR, případně na jiném viditelně označeném místě. Osobní kontakt je možný pouze výjimečně, po předchozím elektronickém objednání (e-mail) nebo telefonické domluvě.
https://www.uradprace.cz/…elektronicky

https://www.mpsv.cz/…/filler.open?… opravdu to není jen e-mailem. Dá se vyplnit i takhle žádost, pohoda 5min práce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama