Profesionální horoskop - od koho?
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Napsat příspěvek
Velikost písma:
11.3.22 11:05
@Wilík píše:
Ahoj a jak to dopadlo po roce prognóz? Já sama se astrologii zabývám a mám zkušenosti z různými astrologii, proto mě zajímá názor.
Neuvěřitelné. Vše se splnilo do Slova.
![]()
Rekl mi že otehotneni je nejpravděpodobnější v únoru a březnu ale unor zdůraznil. Pak jsme řešili i možné pohlaví dítěte v mém horoskopu ještě než přešel na prognózi. No a tam říkal že bych mohla mít umanuteho stira
a vite co ja v Únoru otěhotněla předtím nez jsme měli zahájit ivf. No a narodil se mi štír krásného 17 listopadu
![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
11.3.22 22:35
@amalie114 píše:
Neuvěřitelné. Vše se splnilo do Slova.![]()
Rekl mi že otehotneni je nejpravděpodobnější v únoru a březnu ale unor zdůraznil. Pak jsme řešili i možné pohlaví dítěte v mém horoskopu ještě než přešel na prognózi. No a tam říkal že bych mohla mít umanuteho stiraa vite co ja v Únoru otěhotněla předtím nez jsme měli zahájit ivf. No a narodil se mi štír krásného 17 listopadu
![]()
![]()
Stříbrný ano na děti je šikovnej…i moje dva kluky odhadl už před deseti lety
a gratuluji
![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit