Návštěvy na profilu

12114
27.6.10 16:00

Dobrý den, mám nově nastaveno, že profil je přístupný jen pro přátele, a přesto mám na profilu návštěvu nicku, který není mým přítelem. Něco nefunguje? Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

28793
27.6.10 16:25

Zobrazují se i návštěvy na zamčeném profilu..Návštěvníkům,které nemáš v přátelích se objeví jen Nick,město,počet příspěvků a oznámení,že kompletní profil je přístupný pouze přátelům..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12114
27.6.10 16:43

Aha, díky :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
valkil
6.8.11 12:10

Tak by mě zajímalo, stává se Vám, že Vám na profil nikdo jak je tejden dlouhej nekoukne a pak najednou během pár hodiny hafo uživatelek?
Strašně vždycky přemejšlím, co jsem kde napsala kontroverzního, že chcou všichni něco o mě zjistit :-D

• Citovat
  • Upravit
valkil
6.8.11 12:13

Třeba
r, dnes v 11:45
b, dnes v 11:42
s, dnes v 10:59
m, dnes v 10:38
l, dnes v 10:18

jediný co bych tak tipla, že jsem napsala, kam zajdu, tak že by všichni zjišťovali kde bydlím?
m asi jo, ale ostatní si ani z diskuzí moc nevybavuju :-(
Hloubám nad blbinama :oops: , co?

• Citovat
  • Upravit
992
6.8.11 12:19
valkil píše:
Třeba
l, dnes v 10:18jediný co bych tak tipla, že jsem napsala, kam zajdu, tak že by všichni zjišťovali kde bydlím?
Hloubám nad blbinama :oops: , co?

hloubáš vážně nad blbinama :wink: nic ve zlém :-) mě se taky stane, že 2 týdny mi nikdo nevleze na profil a pak během dne, dvou spousta lidí. Ale proč to řešit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
valkil
6.8.11 12:20

neřeším, nepohoršuju se, jen mě to vždycky zaujme

• Citovat
  • Upravit
6926
6.8.11 12:32
valkil píše:
neřeším, nepohoršuju se, jen mě to vždycky zaujme

Taky nad tím přemýšlím. Jenže já tam nemám nic zajímavýho, tak se asi moc nepokoukaj… :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4595
6.8.11 13:07
valkil píše:
Třeba
l, dnes v 10:18jediný co bych tak tipla, že jsem napsala, kam zajdu, tak že by všichni zjišťovali kde bydlím?

Ahoj, já byla jedna z těch zvědavých - :mrgreen: jen jsem koukala, odkud jsi :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.8.11 13:40

Já se taky občas kouknu, když někdo koukal na můj profil, tak následně na ten jeho, jako třeba odkud je, že o mě něco zjišťuje. Ale ještě jsem to nezkoušela, ale tady se dá i vyfiltrovat, když potřebuješ lidi z jednoho města?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
6.8.11 17:13

ano taky se mi to stava, ze dva tydny nic a pak v jeden den v prubehu treba tri hodin 5 navstev a to jsem ani treba nikde nic nenapsala…Drive jsem ani nekoukala zpet, ale ted se obcas mrkne a vetsinou to jsou novacci.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
valkil
6.8.11 18:07
macin píše:
valkil píše:
Třeba
Ahoj, já byla jedna z těch zvědavých - :mrgreen: jen jsem koukala, odkud jsi :lol:

no Ty jsi mi zrovna jasná :)
Když jsem jela na ten Chodov :wink:

• Citovat
  • Upravit
9351
6.8.11 18:14
valkil píše:
Tak by mě zajímalo, stává se Vám, že Vám na profil nikdo jak je tejden dlouhej nekoukne a pak najednou během pár hodiny hafo uživatelek?
Strašně vždycky přemejšlím, co jsem kde napsala kontroverzního, že chcou všichni něco o mě zjistit :-D

Přesně nad tím vždycky přemýšlím :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22202
9.1.14 12:10

Ahoj všem,
chci se na něco zeptat, neberte to jako rýpání, jen to nějak nechápu. Diskutuju taky už nějaký čas a teď se hodně v podisech objevují věty typu „mám zamčený profil, nic tam nehledejte“… proč vám tolik vadí, že se chce někdo kouknout? Když se člověk někde registruje, tak s tím musí trošku počítat. A když ho máte zamčený a nemáte tam žádnou informaci, tak vám může být jedno, že někdo kouká, ne? Mě třeba někdy v rámci diskuze zajímá odkud maminka je, tak taky nakouknu. Sama tam oblast, kde bydlím mám…
Zkrátka se mi ta informace zdá zbytečná a spíš provokuje k tomu, aby tam lidi koukali… ale možná je to záměr a já jsem natvrdlá ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21860
9.1.14 12:16

Je tu onehdá založená diskuze „Proč vám vadí, když se vám ostatní dívají na profil“.m.

Příspěvek upraven 04.02.14 v 18:42

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama