Prohýbání do luku - Vojtovka

15
27.1.21 12:47

Prohýbání do luku - Vojtovka

Holky, dnes jsme byli na neurologii a byla nám nařízena Vojtova metoda, jelikož malý se pořád propínal do luku, na zádech se opíral o hlavu a na bříšku pořád dělal letadlo. Jedno cvičení jsme již absolvovali s neuroložkou, ale nyní když jsme doma mám strach jestli jsem něco nepozapomněla (moc mi to nemyslelo když malý u toho brečel jak čert).

V podstatě máme na zádech polohovat hlavičku na bok a tahat rameno od hlavičky směrem dolu, nerada bych to celou dobu dělala špatně, nemá někdo z vás náhodou video, jak má tato rehabilitace probíhat? Pro můj vnitřní klid.

Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27.1.21 13:03

My když jsme chodili na rehabilitace, tak jsem si vse fotila a natáčela videa na telefon, protože jak říkáš…deti u toho brečí, člověk je nervózní, přijde domů a vůbec si neni jisty.Kdy mate další kontrolu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1801
27.1.21 15:33

@Sonina45 měla jsem to úplně stejně. Na každým rehabku si to natacej na video, aby ses na to mohla zpětně kouknout a zpětně si to i poslechnout. Jinak ja jsem ten den nikdy necvicila, ale zacala vzdy další den a i se mi to v hlavě dost srovnalo, jak dítě cvicit. Nikdy jsem nic na netu taky nenašla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat