Poradna pro neplodnost, reprodukční medicínu a genetiku
MUDr. Kateřina Veselá Ph.D.
@mamemi jj, taky jsme měli ISCI. No Kolín by se mi líbil kvůli dojíždění, tak budu čekat na reference ![]()
Dobrý den, ráda bych se zeptala jak jste spokojeni s Kolínem? Dnes jsem dostala žádanku na vyšetření spermiogramu, a Mudr. mi řekla ať si sama vyberu kam jít.. Buď Pardubice, Kolín nebo praha, Kolín máme nejblíže. Snažíme se neuspěšně půl roku. Děkuji ![]()
@dennisenka píše:
Dobrý den, ráda bych se zeptala jak jste spokojeni s Kolínem? Dnes jsem dostala žádanku na vyšetření spermiogramu, a Mudr. mi řekla ať si sama vyberu kam jít.. Buď Pardubice, Kolín nebo praha, Kolín máme nejblíže. Snažíme se neuspěšně půl roku. Děkuji
My byli v Kolíně a dobrý. Nejdříve tam zavoláš a objednáš manžela.
Na recepci předáš žádanku, vyplníš nějaké papíry a počkáte až si pro vás dojde nějaká dr. Zavede vás do ordinace, vysvětlí vše a vyfasujete kalíšek na spermoně. Potom vás setřička odvede do místnosti, kde máte provést odběr. Přečtete si návod, jak se odběr dělá. No nám to přišlo strašně k smíchu. Potom kalíšek dáte na okénko zazvoníte a odejdete. Měli jsme přijít za 30 minut, tak jsme se šli projít. No a pak nám hned řekli, jak je manžel na tom. Takže pro mě je to určitě lepší, než se kodrcat někam do Prahy. Přeji hodně štěstí ![]()
@Therezka píše:
Zdravím a přidávám se do klubu… jsem z Kolína, v Pronatalu jsme byli poprvé v březnu na spermiografu a minulý měsíc jsem tam nakonec skončila i já… jinak co se týče doktorů, tak já mám zkušenosti jen s Mudr. Dvořákem…k němu chodím ambulantně a teď i v Pronatalu… lepšího doktora než je on jsem nepotkala, vždycky od něho odcházím s pocitem že to všechno půjde úplně hladce![]()
jo, jo Dvořák je bůh, taky k němu chodím na prohlídky(ne do pronatalu).
@micta MY jsme byli u nějaké paní dr. a byla moc milá. Vše vysvětlila. ![]()
Ahojky holky,
chci se s Vámi podělit o mojí zkušenost, mám za sebou 3×IUI a 3×IVF to vše v Praze v Podolí, od března jsme přešli do Kolína, nemůžu si stěžovat
… na dva měsíce jsem vypla
, čekali jsme na schválení IVF pojišťovnou a když jsem se teď v pondělí chtěla objednat na 4.té IVF tak jsem si ráno udělala těhu test a tam se objevily dvě čárky
, tak jsem volala svému dr. a tak mi hned nabral krev a už asi 8.den jsem měla hodnotu HCG 86, takže začátek tehotenství
příští pátek 27.6.14 jedu na ultrazvuk, už teď se nemůžu dočkat… Píšu Vám to, abyste neztráceli naději, přirozenou cestou jsme to nečekali
… Holky držte se
@mamemi nene, chodili jsme do Iscare v Praze - Kolín máme blíž, tak zvažuju
Holky, taky moc chválím Kolín!!! Byly jsme moc spokojení, naprosto profi přístup, nestálo nás to ani korunu, vyšlo hned první IUI, tři návštěvy a bylo vymalováno!
Těšíme se na miminko ![]()
@Kikýska jj vůbec jsme to nečekali
… zítra jedeme na ultrazvuk a už by jsme měli mít i srdíčko
… tobě taky moc gratuluji, že se to povedlo na první pokus
![]()
Jak byli ženy a muži spokojení s lékařskou péčí?
Narodilo se vytoužené miminko? Přečtěte si hodnocení všech českých center asistované reprodukce nebo přidejte vlastní.