Pronatal Repro - České Budějovice

Napsat příspěvek
Velikost písma:
1002
9.11.12 10:18

@Simi11 ahoj gratuluju. vykládáš karty,

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1002
9.11.12 10:18

@Marťuše šikulka kdy jdeš na první kontrolu na UTz

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3472
9.11.12 10:31

@mikolaska
jdu v úterý, dneska jsem tam volala ještě ohledně toho zavodňování. Prý nemám mít strach. Neměla bych to mít, prý mám i ten flaxiparin, tak by to vše mělo být v poho.Ale každopádně piji a budu baštit mléčné výrobky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7257
9.11.12 10:45

@mikolaska
neee ale má nej kamarádka je napůl čarodějnice. má vidění a vždycky ji to vyjde. :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1002
9.11.12 10:56

@Simi11 co ta Adelka doufám, že je v pohodě, že je všechno v pořádku. Má kámoška taky vykládá karty a taky viděla, že by mi to konečně mělo vyjít.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1002
9.11.12 10:57

@Marťuše takže po 5 dnech to jde teda rychle držím pěsti ať pěkně rostou.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3472
9.11.12 11:41

@mikolaska
děkuji, půjdu ještě na UTZ 9 den, pak mi asi řeknou kdy do Prahy. Snažím se na nic nemyslet. Včera jsem domalovala, chodbu. Dnes se pouštím do mytí oken. Chci od neděle být v klidu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
520
9.11.12 11:42

My nic…transfer dnes nebude..a ani zítra…neni to dobrý..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1002
9.11.12 11:48

@Adela-in ach jo a já jsem tak věřila, že to bude dobrý, mrzí mě to.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3472
9.11.12 11:48

@Adela-in
není? Vypadalo to tak nadějně :,( A zjišťovala jsi proč se to mohlo stát? Moc mě to mrzí.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
520
9.11.12 11:52

Nezjištovala jsem nic..prý se i to poslední opožduje a fragmentuje čímdál víc..už jsem ani nebrečela..nešlo to..Zítra znova zavoláme a pak vysadim utroš, budu mít ms a pak jdeme na konzultaci do pronatalu. Snad nám něco řeknou..Už ani nevim, jak mi je..jsem vyčerpaná..Tak se tady mějte a at vám všechno dobře dopadne..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7257
9.11.12 12:27

To je mi hrozne moc lito adelko.
drzim ti palce at to dopadne co nejdrive.
ja uz tu sedim a cekam…papa

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1002
9.11.12 14:42

@Simi11 tak co už máš bobíka u sebe

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3472
9.11.12 15:31

@Adela-in
Brzo se nám vrať. Je mi to upřímně líto.
@Simi11
Tak co??

Holky to je stejně hrozný, někdo děti nechce a má je. A ten kdo je moc chce tak má s tím takovéhle problémy.
Já dneska to mám tak silné, že tak jsem to ještě nikdy neměla. Začínám se bát, že není něco v pořádku.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7257
9.11.12 16:31

@Marťuše
ano, konečně je bobánek u mě. všechno proběhlo tak, jako mělo.

:srdce: :srdce: :srdce: :srdce:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Recenze center asistované reprodukce na eMiminu

Jak byli ženy a muži spokojení s lékařskou péčí?

Narodilo se vytoužené miminko? Přečtěte si hodnocení všech českých center asistované reprodukce nebo přidejte vlastní.

Poradna pro neplodnost, reprodukční medicínu a genetiku

Ikona - Kateřina Veselá

MUDr. Kateřina Veselá Ph.D.