Prosba- nebesa nad postýlku

1296
7.7.05 18:32

Prosba- nebesa nad postýlku

**Ahojky,

mám prosbu. Strašně toužím po nebesích nad postýlku pro moje miminko. Problém je v tom, že všude, kam jsem se dívala stojí okolo 2000,– Kč, a to je na naše poměry docela dost.

Nevíte náhodou někdo, kde se dají koupit levněji ???

Moc díky.

Mikina**

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2773
7.7.05 18:41

Ahoj,
podivej se treba na www.detskydum.cz, tam maji cele :,-(y (nebesa, mantinel, povleceni) za nizsi ceny.

H.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
7.7.05 18:45

AHojky,
tady u nás mají celou :,-(u - nebesa, mantinel, povlečení za 650 - 1000,–- Kč.Zkus se podívat normálně v obchodě. Na www. babyexpert.cz mají postylku se vším i matrací za 2580,–-.
Peťula

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
7.7.05 18:54

Ahoj, zrovna včera jsem dala inzerát, že prodám 2×nebesa a k nim do barvy mantinely+konstrukce na nebesa, vše za 400,–Kč včetně poštovného. Je to zakoupeno v baby Expert Černý Most. Barvy na holku i kluka - jeden set zeleno-žlutý s obrázky a nebesa i síťovaná ze stran, s volánky, volánky i kolem mantinelu a druhý set bílý s růžovými a modrými puntíky a doplňky+obrázky, nebesa jsem dokonce nepoužila ani jednou, jsou s mašličkou a volánky, mantinel taktéž i s volánky, jen má tento mantinel utrženou šňůrku, což jde bez problému přišít, přiložím ji samozřejmě. Konstrukce je vhodná na obojí. Kdybys měla zájem, napiš na mailík, domluvíme se, já už mám holku 10 měsíců a tak jsem to sundala:-). Omlouvám se, že jsem použila diskuzi jako inzerci, ale třeba by se ti to hodilo, adresa: raduska.beluska@seznam.cz

• Nahlásit
  • Citovat
853
7.7.05 19:51

Teda Raduško …to je super nabídka škoda,že už mám mimi 1měsíc staré také bych do toho šla.Za ty penízky to je zadarmo…tak hodně úspěchů při prodeji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1296
7.7.05 20:32

Ahojky Radusko,

už jsem ti poslala mail.

Díky moc.

Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7708
8.7.05 10:58

Na www.mimibazar v kategorii postýlky někdo nabízí neustále nebesa+doplňky a moc pěkné

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
21.11.10 09:48

ahojky, podívej se na www.me-mimi.cz tam maji slevy n nebesa… jsou pěkné

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17
29.4.18 18:24

Poptávám bílá nebesa nad postýlku

Zdravím, také sháním nebesa nad postýlku, klidně i z druhé ruky za rozumnou cenu i s držákem ;-) Pokud by někdo měl, nabídněte prosím s fotkou a cenou. Děkuji!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
466
29.4.18 21:30

Zdravím, mám tyhle žluté s medvídky. Jsou po jednom dítěti ale moc nepoužívané. Prenecham je za 400 nebo navrhněte cenu. Jsem z Prahy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
466
29.4.18 21:37

.Dobrý den, nejde mi přidat fotka. Pokud máte zájem poslu mailem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
805
29.4.18 22:05

Taky máme, myslím, že zrovna bílé (mám uloženo, nepoužili jsme nikdy). Zítra pošlu fotku : )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama