Prosím o radu - miminko se praštilo do hlavy

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
30.11.21 21:41

Prosím o radu - miminko se praštilo do hlavy

Dobrý večer mam holčičku (za 6 dni ji budou 3 měsíce) a dnes po koupání jsem ji chtěla dát napít čaje ( je na UM ) no a ta skleněná flaška mi vykouzla a trochu ji bouchla do hlavičky. Jsem prostě blbá kráva…začala plakat ale hned co jsem ji začala chovat byla v pohodě, usměvavá vše si prohlížela pak usnula. No a mně to nedalo a na netu si našla co se vše může stát., zavolala zachranku co mám dělat tam mi poradili že ji mam nechat spinkat a rekli co musim sledovat atd..No a ja stejně radši s malou jela na pohotovost - udělali ji rentgen hlavičky a prý vše v pořádku prohlíželi ji a ona se smála, geglala atd… a oni mi řekli že vse vypadá v pořádku a že prý by se chovala jinak…nicméně ji mám prý 3 dny sledovat.. no a já se prostě hrozně bojím že jsem ji nějak ublížila.. pořád ji sleduju, zítra jdu k obvodnímu na kontrolu ale pořád se bojím.. říkali mi že jediny co se neda zjistit tak krvaceni do mozku a já se šíleně bojím.. :,( :,( ani nevím na co se chci zeptat, je toho ve mně tolik, spíš jsem se chtěla asi někde vybrečet.. nebo adi bych chtěla prostě slyšet že bude v pohodě atd. Už nevím.. jsem ze všeho tak už na prášky :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12642
30.11.21 21:44

Bože matko hoď se do klidu. Vůbec nic se ji nestalo. Na pohotovost jsi jela úplně zbytečně. Nevyšiluj. Co budeš dělat až začne lozit a bude padat na hlavu pořád?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27814
30.11.21 21:50

Láhev ji opravdu ublížit nemohla, neblázni 8o pokud máš že všeho takovou hrůzu, doporučuji plastové lahve. A obrnit se, až bude větší, bude to o dost horší ty pády.
A k obvodní nechoď, budeš za šílenou matku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2679
30.11.21 21:51

Jsi strašná hysterka. Děláš z komára velblouda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
758
30.11.21 21:51

Klid :kytka: udelalal jsi maximum, ted ji pozoruj, ale na 99,99% tl bude ok ;) jinak obcas se proste neco takhle stane…muzes se tomu snazit zabranit, ale ne vzdy se to povede, tak si to tolik nevycitej…me se plus minus v tomhle veku povedlo miminu hodit na hlavu telefon, u kojeni, uz spala a ja si cetla a vyklouzl mi :zed: dvakrat se mi to stalo :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
124
30.11.21 21:53

To věřím, že se fakt nic nestalo. Když si to tu přečteš, tak mimina padaj z přebalováků a bez následků.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3886
30.11.21 21:58
@Anonymní píše:
Dobrý večer mam holčičku (za 6 dni ji budou 3 měsíce) a dnes po koupání jsem ji chtěla dát napít čaje ( je na UM ) no a ta skleněná flaška mi vykouzla a trochu ji bouchla do hlavičky. Jsem prostě blbá kráva…začala plakat ale hned co jsem ji začala chovat byla v pohodě, usměvavá vše si prohlížela pak usnula. No a mně to nedalo a na netu si našla co se vše může stát., zavolala zachranku co mám dělat tam mi poradili že ji mam nechat spinkat a rekli co musim sledovat atd..No a ja stejně radši s malou jela na pohotovost - udělali ji rentgen hlavičky a prý vše v pořádku prohlíželi ji a ona se smála, geglala atd… a oni mi řekli že vse vypadá v pořádku a že prý by se chovala jinak…nicméně ji mám prý 3 dny sledovat.. no a já se prostě hrozně bojím že jsem ji nějak ublížila.. pořád ji sleduju, zítra jdu k obvodnímu na kontrolu ale pořád se bojím.. říkali mi že jediny co se neda zjistit tak krvaceni do mozku a já se šíleně bojím.. :,( :,( ani nevím na co se chci zeptat, je toho ve mně tolik, spíš jsem se chtěla asi někde vybrečet.. nebo adi bych chtěla prostě slyšet že bude v pohodě atd. Už nevím.. jsem ze všeho tak už na prášky :,(

cool down, dceři vypadla mladší jako mimino z náručí přímo na plovoučku a nic jí nebylo a mě takhle zase jednou spadnul na její hlavu můj telefon, no a co jí omylem udělal syn ve 2 letech, no to ti radši ani říkat nebudu a to jsme teda jeli na pohotovost, na čele boule jak kráva a doktor mi řekl. že čelo je tvrdé, reakce dobrá a že ji mám jen v noci co 4 hodiny budit… no měl pravdu byla ok

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3183

Jako fakt jsi volala záchranku, protože dítěti spadla na hlavu flaška? Tak za pul roku budes záchranku volat asi denně.. jak se dítě začne víc hýbat, lozit, stoupat si, chodit… bude se otloukat denně a mnohem víc. Uklidni se, mimino pomazli a neboj se. Bude hůř, připrav se na to, ale nedes se, děti jsou gumový.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

Omlouvám se pokud vám přijdu hysterická, ale o dětech jen vím co mě učili doma, a vím že mi babička vždycky říkavala že hlavička miminka není srostlá no a že bych ji mohla ublížit i blbou lžičkou. Trpím na panické ataky, je to moje první dítě. O žádné tak malé jsem před tím nezavadila. Prostě se vždy bojím toho že bych u malé něco zanedbala..

• Citovat
  • Nahlásit
27814
30.11.21 22:04
@Anonymní píše:
Omlouvám se pokud vám přijdu hysterická, ale o dětech jen vím co mě učili doma, a vím že mi babička vždycky říkavala že hlavička miminka není srostlá no a že bych ji mohla ublížit i blbou lžičkou. Trpím na panické ataky, je to moje první dítě. O žádné tak malé jsem před tím nezavadila. Prostě se vždy bojím toho že bych u malé něco zanedbala..

To nemáš partnera, aby tě uklidnil?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4783
30.11.21 22:04

Ta lahvička jí spadla na hlavičku z výšky 20 metrů? Nebo jsi s ní mrštila vší silou? Nebo jaký byl důvod volat záchranku, objíždět pohotovost a vyšilovat?
Plakala, protože se lekla. Toť vše. Sledovat ji nemusíš, ale pro lexaurin si zajdi - protože až začne lézt, chodit a padat, to se teprve zblázníš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4101
30.11.21 22:05

To bych se víc bála toho rentgenu :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2122
30.11.21 22:06

Tak anonymní, ty jsi vážně hustá 🙈, záchranka, pohotovost a pediatr … Ty bys měla zajít k psychiatrovi, když máš takový šílený strach

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66538
30.11.21 22:11

Ježíš, klid.. na té pohotovosti mohla chytit horší věci, jak jedno uhození flaškou m. Z metru jsi to na ní nehodila, ne :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11736
30.11.21 22:12

Sorry, ale víc by jí spíš mohl uškodit ten rentgen, než to bouchnutí. Ani nepočítám, kolikrát mi něco vypadlo z ruky rovnou na dítě :oops: fakt se hoď do klidu a pokud to fakt nezvládáš, dojdi si pro nějaké léky, protože za pár měsíců to bude mazec. To budeš jezdit denně, když ti dítě bude padat naznak při obcházení nábytku? Nebo když bude trénovat otáčení, neudrží hlavičku a dá si nosem přímo o podložku? A dalších milion věcí. Musíš se naučit rozlišovat, co je opravdu nebezpečné a důležité, jinak budeš ty vynervená, dítě chudák a doktory z vás klepne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat