Prosím poradte

Anonymni
17.10.09 23:00

Prosím poradte

Ahojte,všechny vás zdravím. Potřebuji nutně poradit. 2DEN MC si mám začít píchat Gonal,ale nevím jestli dnešní den mám počítat jako první. Začala jsem včera večer špinit,dneska taky lehce a myslím,že pořádně to dostanu až zítra. Který den je první,to špinění nebo pořádné krvácení. Děkuji za odpověd,už nevím kam jinam se obrátit.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

23923
17.10.09 23:20

1DC se počítá od krve. Takže pokud jen špiníš, píchat nezačínej… Aspoň takhle se to počítá dle dr. v CAR i mojí gyndr…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
17.10.09 23:33

Prosím poradte

Děkuji moc za odpověd,já jsem před první IVF,nejen,že se mi zpozdila celkem pravidelná menstruace,ke všemu to tak blbne. Takže až se to rozjede,doufám,že to bude zítra ane že se to zase posune.

• Nahlásit
  • Citovat
Caty
18.10.09 21:54

Začni píchat až v den opravdové krve, špinění většinou patří ještě ke stávajícímu cyklu, ne k dalšímu a neboj, dopadne to dobře, držím palečky

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
18.10.09 22:48

Prosím poradte

Je,moc děkuju. Zž čekáme 3,5roku. Menses jsem měla pravidelně,ale zrovna když si mám začít píchat tak se opozdí a ke všemu tak blbne. Dnes trochu krve,tak jsem z toho zmatená. Tak to krásně vycházelo. Jenže ted se mi tam zamotají víkendy a svátek. Už jsem pomalu pesimistická. Ještě jednou děkuji za uklidnění.

• Nahlásit
  • Citovat
23923
18.10.09 22:52

Nebuď smutná. Jak se ti to teď protahuje, tak třeba na víkend nevyjde :-) Ono to může být způsobené i nervy, jsi nervozní, nevíš přesně co tě čeká a tak… Zkus se uvolnit, dej si červené vínko a ona se ta mrcha rozjede, uvidíš :-D

Mmch, kam chodíš do CARu, že ti vadí víkendy a svátky? Ten můj jede až na vánoce nepřetržitě…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
18.10.09 23:25

Prosím poradte

Chodím do Podolí,já nevím jestli jsou tam i o víkendu. Nějak jsem si vzala do hlavy,že ne a ted jsem nervozní,že mi odběr vyjde na víkend a bude se to muset odložit,ale to snad ne,mám začít stimulovat Gonalem,moc toho nevím tak pročítám diskuze. Jsem ráda,že si se mi ozvala.

• Nahlásit
  • Citovat
Caty
19.10.09 18:38

Neboj, myslím, že Podolí jede i o víkendech a vlez si do horké vany, mně se po tom MS zaručeně rozjela do dne. A dej vědět jak to s tebou vypadá.Hodně štěstí.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
19.10.09 20:52

Prosím poradte

Ahojky,tak dnes se to rozjelo,od zítřka píchám Gonal,špek na pupku mám velkej tak doufám,že to bude vpohodě. Jinak se mi to oddálilo o pět dní,mě to snad ten osud nepřeje :?

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama