Prosím radu k placení daně z nemovitosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

japato
Kecalka 147 příspěvků 16.04.18 08:59
Prosím radu k placení daně z nemovitosti.

Maminky platí ještě že když podádate jeden rok daňové přiznání k dani z nemovitosti, další roky vám už chodí jenom složenky? Postavili jsme dům, vloni jsme podali první daňové přiznání, tak jsme očekávali že letos přijde složenka a manželovi přišla poštou výzva ať se dostaví na FÚ k přiznání daně z nemovitosti…

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinesmurfka
Nadpozemská drbna 28859 příspěvků 16.04.18 09:00

Nám chodí každý rok složenka..( i když jsem četla že by si to lidi měli hlídat sami, protože složenky neposílají ), ale každý rok nám chodí..někdy v květnu

iwa83
Kelišová 5635 příspěvků 16.04.18 09:15

Staci jednou. Ale pokud jste loni zkolaudovali, musite podat dodatecne danove priznani. Do kolaudace se plati dan jen ze stavebni parcely, pak uz i z baraku (podlahova plocha).

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 18874 příspěvků 16.04.18 09:34

Nám taky chodí každý rok složenka.
Letošní taky ještě nedorazila, ale počítám, že když je splatnost myslím do konce května (?? ježiš, já nevim, zaplatim to vždycky jak to přijde).
Jinak já se mám taky letos po mnoha letech dostavit.
Došlo tam ke změně KÚ, takže jiný koeficient - počítám, že bude drobná změna v částce. Jdu tam v pátek, pán mi to pomůže dát dohromady, páč tomu prd rozumim :D
Takže záleží, neměli ste tam nějaké změny?

JTom
Zasloužilá kecalka 673 příspěvků 19.04.18 14:29

Přiznání k dani se podává jen jednou. Další roky chodí v předstihu složenky se splatností 31. května. Ve vašem případě zřejmě došlo k nějaké změně, kterou je potřeba projednat osobně.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 61384 příspěvků 3 inzeráty 19.04.18 20:07

@JTom No, spis doslo ke zmene a nebylo podano priznani, protoze to se nepodava jednou, ale pri kazde zmene

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Jiří Mádl se rozešel s krásnou Zuzanou! Krach vztahu prý těžko nese

Jiřímu Mádlovi (31) se ve vztazích zatím nedaří a zdá se, že je znovu volný.... číst dále >

Superštíhlá Herzigová s párkem: Jen pózovala, nebo se konečně pořádně najedla?!

Topmodelka a příležitostná herečka Eva Herzigová (45) hned několikrát čelila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Reklama