Prosím vás o názor na e-shop :)

30.3.17 14:39

Prosím vás o názor na e-shop :)

Ahoj všem, prosím chtěla bych od vás pomoci :)
V práci jsme zakoupili nový e-shop, který opravdu nebyl nejlevnější :(
A chtěli by jsme znát názory lidí, jak na ně celkový e-shop působí, jaký z něho mají dojem, kde jsou mouchy a všem se ztrácí.
Byli by jsme moc vděčný sanubabu :srdce:

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

30.3.17 14:43

Mám pocit, že je tam vše páté přes deváté. Takže prodáváte šaty, dřevěného psa, a cosik do výlohy. Nezaujalo mě.

• Nahlásit
14339
30.3.17 14:44

Me osobne se nelibi ani vzhledove, a pride mi dost chaoticky, ma hodne moc tech podkategorii. A obavam se ze vam to tu stejne smazou jako propagovani vlastni reklamy :mavam:

• Nahlásit
4185
30.3.17 14:47

Jé ze Sanu Babu mám peněženku.).

Jinak e-shod dobrý, jen bych změnila tu hlavní stránku, nevím, kam dřív s očima, chtělo by to něco jednoduššího

• Nahlásit
Verun83
30.3.17 14:51

Mě nepřijde nijak hrozný, osobně bych teda neřadila kosmetika k módě, ale samostatně. a kosmetiku bych zobrazila i na tu hlavní stránku, tam máte jen módu, obchod. ta hlavní stránka je nic moc, zbytek v poho

• Nahlásit
18041
30.3.17 14:52

Moc se mi nelíbí takováto úvodní stránka mě většinou odradí

• Nahlásit
Saatine
30.3.17 14:53

Přijde mi příjemné, že mi už první strana dala ukázky toho co nabízíte a nemusím extra procházet web, abych věděla. Jen mi není sympatická modelka, ale to je můj boj :)

• Upravit
7975
30.3.17 14:54

Člověk na to vleze a netuší, jestli je to charitativní web, designovej web nebo shop :mrgreen:

• Nahlásit
1518
30.3.17 15:06
@Zmrzlink píše:
Ahoj všem, prosím chtěla bych od vás pomoci :)
V práci jsme zakoupili nový e-shop, který opravdu nebyl nejlevnější :(
A chtěli by jsme znát názory lidí, jak na ně celkový e-shop působí, jaký z něho mají dojem, kde jsou mouchy a všem se ztrácí.
Byli by jsme moc vděčný sanubabu :srdce:

Takže „zakoupili jste eshop“ - to jste teda koupili i spol. Sanu Babu? Akvizice?
Nebo jak to myslíte? :nevim:

To je jako kdybyste napsala, že jste koupili eshop itesco.cz :think:

• Nahlásit
1382
30.3.17 15:07

Nepůsobí na mne dobře, katagerie si člověk musí nejdříve rozliknout aby se k nim dostal. A proč máte takový prostor pro fotky zboží, když jsou pak pidi,?

• Nahlásit
647
30.3.17 15:26

E-shop je celkem OK, ale zapracujte na vlastním marktingu a obsahové úpravě. Např:

• Vynechte zmínky o tom, že na webu ještě pracujete. Pokud je něco nedotažené tak, že to může například narušit objednávkový proces, neměli jste to ještě pouštět. Pokud jde o maličkosti, tak na ně zbytečně upozorňujete…
  • Vybrané prokliky na úvodu jsou OK, ale člověk by měl vědět, kam se dostane. Pouhá fotka bez popisu ani nevypadá jako proklik, pouze jako zmatečná skrumáž nějakých iluistrativních fotek.
  • To samé platí pro slider. A omezte ho na prezentaci produktů. Fotka prodejny člověka, která je teprve na úvodní stránce e-shopu, fakt nezajímá.
  • Ořízněte si fotky produktů tak, aby nebyly v náhledech tak titěrné.
  • Nahlásit
30.3.17 15:28

Mě se líbí :think: Předpokládám, že jste to koupili jako šablonu, že? Dělala jsem dva roky webdesign, takže do toho trochu vidím. Mě se to zdá přehledné, čisté. :think: Ale já už se na to nějak nedokážu podívat s odstupem, je možné že běžným zákazníkům se to bude zdát nepřehledné.

• Nahlásit
30.3.17 15:31
@Nabot píše:
E-shop je celkem OK, ale zapracujte na vlastním marktingu a obsahové úpravě. Např:
  • Vynechte zmínky o tom, že na webu ještě pracujete. Pokud je něco nedotažené tak, že to může například narušit objednávkový proces, neměli jste to ještě pouštět. Pokud jde o maličkosti, tak na ně zbytečně upozorňujete…
  • Vybrané prokliky na úvodu jsou OK, ale člověk by měl vědět, kam se dostane. Pouhá fotka bez popisu ani nevypadá jako proklik, pouze jako zmatečná skrumáž nějakých iluistrativních fotek.
  • To samé platí pro slider. A omezte ho na prezentaci produktů. Fotka prodejny člověka, která je teprve na úvodní stránce e-shopu, fakt nezajímá.
  • Ořízněte si fotky produktů tak, aby nebyly v náhledech tak titěrné.

Souhlas :palec:

• Nahlásit
2668
30.3.17 16:15

Jen jsem nakoukla, tak přidám jen jeden svůj laický postřeh:
Někde v první třetině úvodní stránky bych se ráda zorientovala, kam jsem se dostala - typu popis „ručně vyráběné zboží z Nepálu“ nebo něco jako „přinášíme to nejlepší z Nepálu do Čech“ nebo co já vím, nějak stručně jasně říci, o co jde, to není na první pohled úplně zřejmé. Úvodní stránka je skoro až moc dlouhá, v podstatě se mi nechce scrollovat dál, než za půlku (možná by některé bannery/obrázky nemusely být tak velké, nebo v úvodní stránce může být méně obsahu), ale určitě záleží, na jakém monitoru člověk kouká.
Vůbec netuším, kam se dostanu, když kliknu třeba na meditující paní a nechce se mi to takhle slepě testovat…

Netvrdím, že je web ošklivý, k ničemu nebo tak, ale tohle prostě na první pohled vypichuji jako námět ke zlepšení.

• Nahlásit
Anonymní
30.3.17 16:42

Pokud někdo požádá o „zkouknutí“ e-shopu, tak jako první se dívám na obchodní podmínky. Jako obvykle jsou zkopírované a polemizovala bych o bodu:
11.2. Za doručené se považuje i oznámení, jehož převzetí bylo adresátem odmítnuto, které nebylo vyzvednuto v úložní době, nebo které se vrátilo jako nedoručitelné.

• tohle by se mělo týkat jen úředních záležitostí, ne?

Na ostatní jsem se nedívala, jen tedy úvodní stránka mi připadá bazarová.

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama