Reklama

proutěný koš,lehátko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mischka002
Povídálka 40 příspěvků 03.07.09 21:59
proutěný koš,lehátko

Ahoj holky,chtěla jsem se zeptat,kde bude spát vaše miminko?jen v postýlce?tak jsem nad tím přemýšlela,postýlku budeme mít v ložnici a nebudu mít miminko na očích když budu dělat něco někde v jiném pokoji,a tak mě napadlo,jak to udělat.Je to zbytečné kupovat nějaký proutěný koš nebo lehátko?

Reklama

Reakce:

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.07.09 22:13

My jsme na postýlku přišroubovali kloubová kolečka a popojížděli po bytě. Jestli to u vás nejde, co koupit jestě druhou postýlku třeba z druhé ruky? Někdo se toho rád zbaví i zadarmo. Babeta

Hama
Závislačka 2621 příspěvků 03.07.09 22:15

Ahoj Mischko,
já jsem teda dost využívala lehátko. Je rozhodně skladnější než koš, kamkoliv si ho přeneseš… Malej tam byl spokojenej, líbilo se mu, když jsem ho pohoupala a občas tam i usnul. Ježíš, to tak strašně uteklo :( :wink: .

fragola
Generální žvanilka 24787 příspěvků 03.07.09 23:11

Ahoj Mischko, tak my jsme to řešili a řešíme jednou postýlkou v ložnici a jednou v kuchyni. Později jsme přidali ještě postýlku do obýváku :wink: Postýlka mi přijde lepší než koš, sice se mi moc líbí, ale je to na chvilku. M.

Helusa
Kelišová 5093 příspěvků 04.07.09 00:39

Ahoj Mischko , my máme lehátko a jsme moc spokojený. Má to hrací hrazdičku, takže malá se v tom zabaví, když se jí zrovna nemůžu věnovat, taky to má vibrace na uklidnění a hezky se jí v tom přes den spinká. A tím, že je v tom jako v klubíčku, tak se jí i dobře prdí :o :D

Len-til-kah
Extra třída :D 13986 příspěvků 04.07.09 01:45

Ahoj, my měli lehátko, postýlku či něco podobného v kuchyni absolutně nemám kam dát. Lehátko bylo vždycky na pár desítek minut - když se mi dítko vzbudilo (jinak dopoledne ve vhodnou chvíli spalo, na opačném konci bytu tedy) a já potřebovala dovařit, když jsme obědvali a tak. Prostě pro situace, kdy není použitelné lípnout dítě s hračkami na deku.
Na spaní u nás postýlka (v pozdějším věku šátek a matka, ale to už je jiná :lol: ), ale zase bdící dítě se u nás doma v postýlce prakticky nevyskytovalo, leda když jsem potřebovala na záchod nebo tak, prostě na chviličky.
Ono dost záleží jak a v čem bydlíš.

Milli
Extra třída :D 14079 příspěvků 04.07.09 06:09

Já měla u prvního v kuchyni proutěný košík od tety (po jejích dětech), teď mám starou renovovanou postýlku ze zrušeného kojeňáku. Do košíku by mi Matýsek lezl a muchlal brášku, postýlka je zvýšená, tak to nejde.
Jestli máte dost místa a upotřebíte to pro další děti, koupila bych asi klasickou nebo cestovní postýlku do obýváku z druhé ruky. Na noční spaní máme klasickou postýlku v patře v ložnici.

leila
Neúnavná pisatelka 16742 příspěvků 04.07.09 06:43

Ahoj, tak já měla v obýváku taky koš ale takový ten na kolech takže byl stejěn vysoký jako postýlka a ten byl na kolečkách takže se mnou jezdil do kuchyně když jsem vařila atd :lol: Na noční spaní byla postýlka ale jen na noc a myslím že se mi to osvědčilo, Nelinka brzo pochopila že v postýlce se spí a krásně spinkala od dvou měsíců celou noc. A tuhle druhou postýlku si nemůžu vynachválit, protože dkyž vaříš tak fakt eslyšíš co se děje v ložnici a halvně si yslímže každá maminka má ráda malý miminko na očích. Takže já určitě doporučuju a je víceméně jedno co-jesli košík nebo cestovní postýlku enbo lehátko. Cestovní postýlku zase teď k mimču zvedeš do té vysoké polohy a snadno k němu můžeš a využijete jí určitě dýl než koš :wink:

Mischka002
Povídálka 40 příspěvků 04.07.09 07:46

Děkuji holky,ještě to s přítelem proberem a uvidíme,každopádně si něco určitě pořídíme!!!Hezký den :D

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 04.07.09 11:00

měla jsem postýlku na kolečkách do V 7m (pak se ve stoje zkoupl a jedna noha praskla :), slepili jsme a kolečka šla pryč). popojížděla jsem kam jsem potřebovala.
bydlíme s tchánovcema v jednom domě, oni dole, hodně se navštěvujeme, takže dolů jsme si nosili lehátko, což je fakt super věc!!!

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.07.09 11:02

Ahoj,

me se nejvice osvedcil druhy kocar. Na doma jsem poridila uplne obycejny „tank“ z druhe ruky za par korun. Dalo se s nim i houpat, vjet na balkon, proste vsechno. O patro vys jsem potom mela na zemi deku, kterou jsem dle potreb presunovala.

Danylea
Ukecaná baba ;) 1852 příspěvků 04.07.09 11:35

Ahoj, meli jsme prouteny kosik s podstavcem na koleckach, takze jsme s nim ruzne popojizdeli po byte..... :) Byla to parada, je to skladnejsi nez postylka, malymu se tam hezky spalo a taky se mi moc libil.

chuanitka
Extra třída :D 14721 příspěvků 04.07.09 13:45

Když už je tu tahle diskuze… budu mít od kamarádky půjčený koš na prvních pár měsíců. Vejde se do něj monitor dechu?

zaneth
Ukecaná baba ;) 1752 příspěvků 05.07.09 21:37

Já jsme měla do 4m košík, pak postýlku i lehátko. A byla jsem se vším spokojená.
Chuanitko, já měla košík a v něm nanny a vše fungovalo v pohodě. Jen jsem musela kolem dolní rozpěry naskládat ručníky, aby nanny ležela rovně.

Jaňule26
Nováček 3 příspěvky 13.12.12 20:41
proutěný košík na miminko

Ahoj holky, sháním starší proutěný koš na miminko, nevíte o někom, kdo ho prodává :) Vůbec ho nemůžu starší nikde sehnat, buď je moc drahý nebo už je z inzerátu prodaný :( Děkuji

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč dítě Meghan Markle a prince Harryho nebude princ ani princezna?

Těhotenství Meghan Markle (37) oslavuje celá Británie, neboť je to událost,... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >