proutěný koš,lehátko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mischka002
Povídálka 40 příspěvků 03.07.09 21:59
proutěný koš,lehátko

Ahoj holky,chtěla jsem se zeptat,kde bude spát vaše miminko?jen v postýlce?tak jsem nad tím přemýšlela,postýlku budeme mít v ložnici a nebudu mít miminko na očích když budu dělat něco někde v jiném pokoji,a tak mě napadlo,jak to udělat.Je to zbytečné kupovat nějaký proutěný koš nebo lehátko?

Reakce:
Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.07.09 22:13

My jsme na postýlku přišroubovali kloubová kolečka a popojížděli po bytě. Jestli to u vás nejde, co koupit jestě druhou postýlku třeba z druhé ruky? Někdo se toho rád zbaví i zadarmo. Babeta

Hama
Závislačka 2621 příspěvků 03.07.09 22:15

Ahoj Mischko,
já jsem teda dost využívala lehátko. Je rozhodně skladnější než koš, kamkoliv si ho přeneseš… Malej tam byl spokojenej, líbilo se mu, když jsem ho pohoupala a občas tam i usnul. Ježíš, to tak strašně uteklo :( :wink: .

fragola
Generální žvanilka 24804 příspěvků 03.07.09 23:11

Ahoj Mischko, tak my jsme to řešili a řešíme jednou postýlkou v ložnici a jednou v kuchyni. Později jsme přidali ještě postýlku do obýváku :wink: Postýlka mi přijde lepší než koš, sice se mi moc líbí, ale je to na chvilku. M.

Helusa
Kelišová 5093 příspěvků 04.07.09 00:39

Ahoj Mischko , my máme lehátko a jsme moc spokojený. Má to hrací hrazdičku, takže malá se v tom zabaví, když se jí zrovna nemůžu věnovat, taky to má vibrace na uklidnění a hezky se jí v tom přes den spinká. A tím, že je v tom jako v klubíčku, tak se jí i dobře prdí :o :D

Len-til-kah
Extra třída :D 13986 příspěvků 04.07.09 01:45

Ahoj, my měli lehátko, postýlku či něco podobného v kuchyni absolutně nemám kam dát. Lehátko bylo vždycky na pár desítek minut - když se mi dítko vzbudilo (jinak dopoledne ve vhodnou chvíli spalo, na opačném konci bytu tedy) a já potřebovala dovařit, když jsme obědvali a tak. Prostě pro situace, kdy není použitelné lípnout dítě s hračkami na deku.
Na spaní u nás postýlka (v pozdějším věku šátek a matka, ale to už je jiná :lol: ), ale zase bdící dítě se u nás doma v postýlce prakticky nevyskytovalo, leda když jsem potřebovala na záchod nebo tak, prostě na chviličky.
Ono dost záleží jak a v čem bydlíš.

Milli
Extra třída :D 14079 příspěvků 04.07.09 06:09

Já měla u prvního v kuchyni proutěný košík od tety (po jejích dětech), teď mám starou renovovanou postýlku ze zrušeného kojeňáku. Do košíku by mi Matýsek lezl a muchlal brášku, postýlka je zvýšená, tak to nejde.
Jestli máte dost místa a upotřebíte to pro další děti, koupila bych asi klasickou nebo cestovní postýlku do obýváku z druhé ruky. Na noční spaní máme klasickou postýlku v patře v ložnici.

leila
Neúnavná pisatelka 16742 příspěvků 04.07.09 06:43

Ahoj, tak já měla v obýváku taky koš ale takový ten na kolech takže byl stejěn vysoký jako postýlka a ten byl na kolečkách takže se mnou jezdil do kuchyně když jsem vařila atd :lol: Na noční spaní byla postýlka ale jen na noc a myslím že se mi to osvědčilo, Nelinka brzo pochopila že v postýlce se spí a krásně spinkala od dvou měsíců celou noc. A tuhle druhou postýlku si nemůžu vynachválit, protože dkyž vaříš tak fakt eslyšíš co se děje v ložnici a halvně si yslímže každá maminka má ráda malý miminko na očích. Takže já určitě doporučuju a je víceméně jedno co-jesli košík nebo cestovní postýlku enbo lehátko. Cestovní postýlku zase teď k mimču zvedeš do té vysoké polohy a snadno k němu můžeš a využijete jí určitě dýl než koš :wink:

Mischka002
Povídálka 40 příspěvků 04.07.09 07:46

Děkuji holky,ještě to s přítelem proberem a uvidíme,každopádně si něco určitě pořídíme!!!Hezký den :D

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 04.07.09 11:00

měla jsem postýlku na kolečkách do V 7m (pak se ve stoje zkoupl a jedna noha praskla :), slepili jsme a kolečka šla pryč). popojížděla jsem kam jsem potřebovala.
bydlíme s tchánovcema v jednom domě, oni dole, hodně se navštěvujeme, takže dolů jsme si nosili lehátko, což je fakt super věc!!!

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.07.09 11:02

Ahoj,

me se nejvice osvedcil druhy kocar. Na doma jsem poridila uplne obycejny „tank“ z druhe ruky za par korun. Dalo se s nim i houpat, vjet na balkon, proste vsechno. O patro vys jsem potom mela na zemi deku, kterou jsem dle potreb presunovala.

Danylea
Ukecaná baba ;) 1852 příspěvků 04.07.09 11:35

Ahoj, meli jsme prouteny kosik s podstavcem na koleckach, takze jsme s nim ruzne popojizdeli po byte..... :) Byla to parada, je to skladnejsi nez postylka, malymu se tam hezky spalo a taky se mi moc libil.

chuanitka
Extra třída :D 14721 příspěvků 04.07.09 13:45

Když už je tu tahle diskuze… budu mít od kamarádky půjčený koš na prvních pár měsíců. Vejde se do něj monitor dechu?

zaneth
Ukecaná baba ;) 1752 příspěvků 05.07.09 21:37

Já jsme měla do 4m košík, pak postýlku i lehátko. A byla jsem se vším spokojená.
Chuanitko, já měla košík a v něm nanny a vše fungovalo v pohodě. Jen jsem musela kolem dolní rozpěry naskládat ručníky, aby nanny ležela rovně.

Jaňule26
Nováček 3 příspěvky 13.12.12 20:41
proutěný košík na miminko

Ahoj holky, sháním starší proutěný koš na miminko, nevíte o někom, kdo ho prodává :) Vůbec ho nemůžu starší nikde sehnat, buď je moc drahý nebo už je z inzerátu prodaný :( Děkuji

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Uma se fotí uprostřed pařížských masakrů: Jaký to má smysl? ptají se lidé

Horší období si nemohla vybrat! Hollywoodská diva Uma Thurman se fotí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >